Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta svka od razu wyglada jak ulep nie wiem czego oczekiwales

Ja nie oczekiwałem niczego. Wyhaczyłem motocykl przeglądając Allegro. Sam mam czym jeździć i bym się trochę zdegradował z TDM na SV.

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/suzuki-gsxr-1000-k4-jedyne-takie-na-allegro-i1824506360.html

 

Mój były motocykl, w momencie sprzedaży miał ponad 46 tys, gość co go odemnie odkupił zrobił kilka tys i sprzedał dalej jakiemuś małolatowi bo coś zaczęło chrobotać w skrzyni (sam ją załatwił), teraz ten małolat chce ją sprzedać za cenę wyższą niż ja go puściłem i z cofniętym przebiegiem o prawie połowę.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na ten motocykl

http://moto.allegro.pl/honda-vtr-1000-zarejestrowana-w-pl-vfr-sv-cbr-tl-i1826304294.html

Sprzęt identyczny z tym ze zdjęcia.

Pisałem o tym motocyklu w innym poście.

W maju był sprzedawany w Gliwicach, miał wtedy pękniętą główkę ramy na spawie po lewej stronie.

Na 99% jest to ten sam motocykl nawet przetarcia na przednim błotniku i na deklu prądnicy są takie same.

Nie mogę dodać zdjęcia niestety:(

Edytowane przez pawwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/yamaha-r6-i1828731810.html

 

Były motocykl naszego forumowicza "medyk88"

Szkoda czasu na jego oglądanie gdyż:

- medyk sprzedawał z przebiegiem 49 kkm

-lezał na obydwu stronach

-pokrzywiona dźwignia zmiany biegów

-bierze w *uj oleju

 

Wszystko to sprawka obecnego sprzedającego,podczas jazdy w dresach.

Stąd stan BDB

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś ten motocykl. http://imageshack.us/photo/my-images/690/img2664o.jpg/

Miejscowość Kalety.

Krzywa rama, spawana z prawej strony.

Półki i kierownice zamocowane na sztukę.

Lagi nie od tego modelu.

Chłodnica od R1.

Tylny amor uszkodzony.

Śruby w zaciskach rozwiercane.

Wykonane ograniczniki na lagach z paska klinowego, bo kierownica o zbiornik się opierała.

Generalnie nie jest to warte nawet 1000zł,

 

Trzeba było pisać bo do kalet mam 25 km. Swoją drogą cena 6500 za k5 to trochę za mało i można by się tego spodziewać.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś ten motocykl. http://imageshack.us/photo/my-images/690/img2664o.jpg/

Miejscowość Kalety.

Krzywa rama, spawana z prawej strony.

Półki i kierownice zamocowane na sztukę.

Lagi nie od tego modelu.

Chłodnica od R1.

Tylny amor uszkodzony.

Śruby w zaciskach rozwiercane.

Wykonane ograniczniki na lagach z paska klinowego, bo kierownica o zbiornik się opierała.

Generalnie nie jest to warte nawet 1000zł,

No, weź...

To przecież niecałe 20 km ode mnie. Do szkoły tam chodziłem.

I mogę zapewnić, że w tych okolicach nie ma się czego dobrego (jeśli chodzi o sprzęta) spodziewać. Niestety.

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten oto sprzedający:

 

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-9r-zx-9r-ninja-M2819590.html

 

Każdy jeden motocykl, który sprzedaje, ma skręcony znacząco przebieg. Wiem, wiem, że każde moto w naszym pięknym kraju ma odpowiednio skorygowane zegary, ale tylko informuję, że trzeba być na to gotowym jadąc oglądać sprzęta właśnie od niego. Moto przetrzymuje też pod Śremem.

 

Poza tym powyższe ogłoszenie sugeruje, że przebieg 16 tysięcy ta Kawa osiągnęła już dawno dawno temu ;)

 

PS. Rzeźb nie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten oto sprzedający:

 

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-9r-zx-9r-ninja-M2819590.html

 

Każdy jeden motocykl, który sprzedaje, ma skręcony znacząco przebieg. Wiem, wiem, że każde moto w naszym pięknym kraju ma odpowiednio skorygowane zegary, ale tylko informuję, że trzeba być na to gotowym jadąc oglądać sprzęta właśnie od niego. Moto przetrzymuje też pod Śremem.

 

Poza tym powyższe ogłoszenie sugeruje, że przebieg 16 tysięcy ta Kawa osiągnęła już dawno dawno temu ;)

 

PS. Rzeźb nie sprzedaje.

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi:

Sprzedający w opisie pisze, że te 16 tys. to przebieg podany w milach więc po naszemu to jakieś 26791 km.

 

Oczywiście, te niespełna 27 tys. km przebiegu to niewiele, jak na tak leciwe moto, ale jakieś się nie doczytałem, aby sprzedający pisał cokolwiek o tym, kiedy ten przebieg został osiągnięty.

<span style='color: rgb(128,0,0)'>Absens carens</span>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pisza ze leciwe moto, ze niemozliwe ze taki przebieg.. ale zdarzaja sie takie przypadki- sam jestem tego przykladem, sv650, 2005 rocznik i kupilem w tamtym sezonie z przebiegiem 5k mil.. a teraz juz ma 11k mil. Czy sprzedajac go (choc poki co nie zamierzam) tez bede slyszal ze pewnie krecony licznik bo za malo ma nawiniete na licznik;>

 

 

Co do tej kawy, to nie wypowiedam sie bo nie widzialem sprzetu i nie zbadalem ogarno-leptycznie. Mowie generalnie ze zdarzaja sie takie sytuacje. Sorry za OT, ale musialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy curva jest przepis, który mówi, że motocyklem trzeba nawijać 6 tysięcy rocznie? Jedni kręcą liczniki drudzy po prostu jeżdżą w niedziele. I tyle. Większość jest kręcona ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka... :banghead:

 

@edit

Dokładnie. Stan silnika wszystko nam powie. A jak ktoś jest w "temacie" to po silniku "oceni" czy ma być 20tys czy 50tys i zaczerwieni sprzedającego - wyogólnione ale wiecie o co chodzi.

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przed mówcami , Też mam GSXF'a z 1997 roku z przebiegiem 28 tys km. przez 2 lata praktycznie stał nieruszany w garażu, przebieg potwierdził każdy spotkany motocyklista i najlepszy mechanik w okręgu 100km. Silnik w stanie idealnym pali przy niskich temperaturach bez ssania od strzała. Więc nie ma co generalizować że każdy jest kręcony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam GSXF'a z 1997 roku z przebiegiem 28 tys km. przez 2 lata praktycznie stał nieruszany w garażu, przebieg potwierdził każdy spotkany motocyklista i najlepszy mechanik w okręgu 100km. Silnik w stanie idealnym pali przy niskich temperaturach bez ssania od strzała. Więc nie ma co generalizować że każdy jest kręcony

A ja mam co prawda puszkę ale... Auto z 2006roku, 220000km silnik chodzi równo, pali bez problemu, wnętrze wygląda jakby z salonu wyjechał, kierownica jak nowa. Ręczę, że jak bym cofnął licznik na 85000 to byś był przekonany że na pewno nie był kręcony. Co najepsze ostatnio znajomy kupował auto i samochody z przebiegami 60-90kkm wyglądały duuużo gorzej niż moje. nie kręcone??? Jakoś ciężko mi uwierzyć

Sorry za mały OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...