Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/kawasaki-zx10r-2006-ninja-zx-10-r-i2191706165.html

 

Moto całe malowane. Poprzednio balowało w bieli. Co do sprzedającego, trochę krętacz, bez racjonalnych powodów nie potrafi wyjaśnić dlaczego moto malowane (a to nie jedyny, który sprzedaje i jest malowany), odpowiada, że poprzedni własciciel sobie pomalował bo miał wizję... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety byłem tam, nie chce sie rozpisywac ale gdy przyjechalem to moto bylo rozgrzane mimo to po tym jak go odplaiłem zgasł po chwili na luzie. Jak ktoś ma wolne 3, 4 tyś to może go kupić i zrobić.

Edytowane przez gluchysluchacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czarnym gixxem ja akurat wierze. Mam w okolicy sporo handlarzy którzy ciągają moto i jeden z nich wlasnie sprowadza takie moto.. ze az strach sie bac jak to kupisz... A widzialem nie raz jak przyjechala szczesliwa rodzinka ze tanio biorą piękną igłę.. Tak jak ta czarna gsxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czarnym gixxem ja akurat wierze. Mam w okolicy sporo handlarzy którzy ciągają moto i jeden z nich wlasnie sprowadza takie moto.. ze az strach sie bac jak to kupisz... A widzialem nie raz jak przyjechala szczesliwa rodzinka ze tanio biorą piękną igłę.. Tak jak ta czarna gsxr

 

To trzeba było uświadomić biednych niesczęśliwców skoro znało się prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czy to w ogole sie jakos kalkuluje? czarne plastiki i rama wygladaja na oryginalne, a przeciez przeciez tam bylo generalnie wszytko do wymiany?? no nie wierze po prostu... ile cos takiego musialo by kosztowac i ile kosztowac mialyby czesci, zeby to w ogole sprzedac z zyskiem...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę zachodu z tym jest, ale jak widać się opłaca bo proceder trwa w najlepsze. Złożą z czterech jeden i pasi. Takie ścierwa za granicą kosztują grosze, śrubki, tak jak jest z autami. Dla naszych dach czy ćwiartka to żaden problem :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nawet nowe zajęcie. Kupuje sie w UK rozbite mocno wozy, naprawia w Polsce i z powrotem zawozi do UK do sprzedania, bo angolom nawet nie w głowie że można wymienić cwiartke.

U nas wymiana ćwiartki wozu to prawie że czynność obsługowa:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nawet nowe zajęcie. Kupuje sie w UK rozbite mocno wozy, naprawia w Polsce i z powrotem zawozi do UK do sprzedania, bo angolom nawet nie w głowie że można wymienić cwiartke.

U nas wymiana ćwiartki wozu to prawie że czynność obsługowa:)

 

Kyrie Eleison :blink:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze uwazac!

http://allegro.pl/yamaha-yzf-1000-r1-2004-nie-r6-636-600-k6-cbr-gsxr-i2207762259.html

 

Zapomniał dopisac ze peknieta rama przy mocowaniu silnika (lewa strona), brak szpilki mocujacej silnik przy ramie,kolektory nie daja sie przykrecic do ramy, lancuch wyciagniety jak szmata, chyba po to zeby nie sprawdzic 2ki,rama malowana jak i cala reszta.Ogolnie ZŁOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/honda-cbr-900-rr-sc44-M3057687.html

 

 

Bylem ogladac i szkoda gadac!

Po pierwsze to rok 2000 (mozna po vin-ie sprawdzic) a nie 2001 (znowu jest wystawiona jako 2001)

2) lakier brzydki do odswiezenia ("czyste i zadbane" haha)

3)felga przednia krzywa z prawej strony

4)lewy crash przyszlifowany

5) 6 wlascicieli w anglii

6) przednia opona do wymiany (torowa)

7) do wymiany wszystkie plyny (zamiast hamulcowego jakas brazowa mikstura)

 

Moto nie warte ceny, trzeba sporo wlozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...