Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny w 2006 roku miał 127000km i naprawę po dzwonie. W 2014 105000km. Rewelacja.

http://otomoto.pl/peugeot-407-diesel-bezwypadkowy-stan-bdb-C30380951.html

 

I kolejny z Belgii.

http://otomoto.pl/peugeot-407-2-0-hdi-bezwypadkowy-C31518126.html

W 2011 miał 251000km i naprawę w ASO.

U nas standard,wrzuć jakiś co nie był kręcony będzie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paręmiesięcy temu sprzedałem SV 650. Na liczniku miała 114 tys. Chłopak (nabywca) pooglądał,nie miał się do czego przyczepić,wziął do serwisu, pooglądali i określili,że może miećtak ze 40 tys. po ujawnieniu licznika stwierdzili, że cóż. Wygląda lepiej niż większość z połową tego przebiegu,które przyjeżdżają na serwis.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jak w temacie. przez telefon 100% oryginał bezwypadkowy. :)))

 

właściciel Darek telefon 604173430 Radlin

 

Jak przyjechaliśmy to było już ciemno. Gość był tak pewny że go sprzeda że nawet busem kazał nam podjechać żeby go załadować.

Czacha spawana po obu lusterkach naewt nie zaszpachlowana tylko tak po spawie zamalowane + zaciek.

Prawa owiewka popękana w dolnej części, naklejki naklejone jedne na drugie :)

Stopka hamulca zagięta

Dkiel prawy lekko przerysowany

Jedna śruba prawej owiewki nieoryginalna

Lewa owiewka pęknięta na dole

Dekiel lewy porysowany - powiedział że butem ( tak mnie wkur.......ił, że myślałem że go pacnę, mając stopy 50 cm trzeba by obcierać tylko w jedną stronę.

Jedna śruba owiewki prawej nieoryginalna.

śpinki pługa nieoryginale - każda inna.

śpinki pod czachą nieoryginalne.

Zegary mały przebieg - 99% wymieniane patrząc na czachę.

postojówka pęknięta.

 

post-30051-0-72814800-1392410468_thumb.jpg

post-30051-0-48537100-1392410548_thumb.jpg

post-30051-0-21325400-1392410435_thumb.jpg

post-30051-0-46420300-1392410507_thumb.jpg

post-30051-0-40950100-1392410527_thumb.jpg

 

 

Jak koś szuka takiego babola z USA to niech jedzie. według mnie nie jest wart więcej niż 14500 zł

 

 

 

http://tablica.pl/oferta/honda-cbr-1000-rr-zamiana-lub-sprzedaz-CID5-ID47y5t.html#94c686344a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Honda Hornet 600, 2003, czarna, przywieziona z Niemiec, 34000km, PilotPower założone, miejscowość Albertów, Lipie k/Częstochowy (na przeciwko zakładu Jamar). Zablokowana moc.

http://otomoto.pl/honda-hornet-600-cbf-bandit-fz6-fazer-hit-M3919869.html

 

- rama pod bakiem wybulona na boki od uderzenia z przodu (!)

- nowe dekle boczne silnika (wszystkie) + nowe uszczelki

- nowa lampa

- nowe lagi

- spawany set z lewej, z prawej

- pęknięty prawy plastik pod siedzeniem i ogon z prawej

Edytowane przez Oktanski

Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

9870161755102c474227ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/honda-cbr-1000rr-sc-57-od-mechanika-moto-CID5-ID3WZuX.html#447942b5d9

 

 

 

Umawialem sie z tym jegomosciem od poniedzialku. Przyszedl piątek wyplacilem kase wsiadlem w samochod, ale stwierdzilem, że obejrze jeszcze 10tke w Ostrowie Wielkopolskim...

 

oo tą

 

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-zx10r-ninja-zadbana-zobacz-2009r-biala-perla-CID5-ID4vIuT.html#8bd4dcacd3

 

 

silnik skladany na sylikon, rama malowana, tabliczka przypieta na nity, wahacz rownież maowany. ogolnie super stan.

 

Wiec jade do jegomoscia od 1000rr, mechanik, wsławiony , pracował we wszystkich serwisach we Wrocławiu as i w ogole.

 

 

Po winie wyszlo , że panewka się przekręciła i była wymieniana, oczywiscie mnie wyśmiał przez tel. W ogloszeniu 05 rok a w rzeczywistosci 04.

 

Po glebszej rozmowie wyszlo , że zadupek wymieniany owiewki rownież.

 

Technicznie podobno ok ale nie zdażylem sie o tym przekonać. czemu ?

 

 

Bo jade do Wrocławia 2 godz pozniej od umowonego terminu, przy czym powiedzialem, ze będe pozniej bo jade coś obejrzec w Ostrowie WLKP, dzownie o 20,30 a ten palant mowi, że gdzie ja się podziewam, on nie będzie sprzdawał motocykla po nocach i szwędał się z gotówką po nocy i dziś mi go nie sprzeda, Tym sposobem bedąc 40km od Worcławia po całym dniu wycieczki nawrót do domu, bo panu nie chcialo sie wyjsc o 21wszej i pokazać motocykla. Zal.pl 400km w plecy i mam nadzieje że ten palant kiedyś dostanie to samo, to jest pojedzie w drugi koniec polski i pocaluje klamke, ogolnie brak słów i przestrzegam, szkoda nerwów...

Edytowane przez misiek_r1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bo jade do Wrocławia 2 godz pozniej od umowonego terminu, przy czym powiedzialem, ze będe pozniej bo jade coś obejrzec w Ostrowie WLKP, dzownie o 20,30 a ten palant mowi, że gdzie ja się podziewam, on nie będzie sprzdawał motocykla po nocach i szwędał się z gotówką po nocy i dziś mi go nie sprzeda, Tym sposobem bedąc 40km od Worcławia po całym dniu wycieczki nawrót do domu, bo panu nie chcialo sie wyjsc o 21wszej i pokazać motocykla. Zal.pl 400km w plecy i mam nadzieje że ten palant kiedyś dostanie to samo, to jest pojedzie w drugi koniec polski i pocaluje klamke, ogolnie brak słów i przestrzegam, szkoda nerwów...

Akurat w tym nic dziwnego nie widzę. Jak dla mnie to z ciebie niezły palant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jade do Wrocławia 2 godz pozniej od umowonego terminu, przy czym powiedzialem, ze będe pozniej bo jade coś obejrzec w Ostrowie WLKP, dzownie o 20,30

 

Mnie też by to wkurzyło, nie lubię jak ktoś się ze mną umawia i nie dosyć, że się spóźnia -ok spoko, losowe sytuacje na drogach, przeżyję- ale jak po tym jeszcze bym usłyszał, że przyjadę później, bo jeszcze coś muszę załatwić po drodze, po prostu bym podziękował i poszedł sobie w cholerę, bo nie po to organizuję sobie chwilę wolnego, żeby jakiś "dzięcioł" myślał, że cały dzień mam wyłącznie dla niego i tylko siedzę wypatrując go w oknie ;).

 

Baj de łej.

Fajny...

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:h2K5aGvxZwUJ:otomoto.pl/bmw-325-e90-325xi-3-0l-4x4-m-pakiet-C32359564.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

...był

http://www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/3665317/COPART_2006_BMW_325XI_NY_LONG_ISLAND_NY/

 

Zasadniczo, uważam, że za takie rzeczy sprzedający powinien pójść siedzieć za świadome narażanie życia lub zdrowia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się umawiam na godzinę to jestem a nie takie pierdolenie będę o 12 gościu czeka na ciebie a ty dzwonisz o 15 że będziesz o 20h... Ja osobiście to mam wyj**ane na takich pacjentów jak Ty, mogłeś sobie wyjechać wcześniej aby być na umówioną godzinę , a nie płakać jak ci*a że gościu cie miał w dupie i straciłeś 400 km, postąpił bym z tobą dokładnie tak samo jak on. A to że opis się nie zgadza ze stanem faktycznym,to w jakim świecie ty żyjesz ? 90% ogłoszeń (jak nie więcej ) to zawsze jest się do czego przyczepić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze gorszy. Gość chciał kupić kiedyś ode mnie motor, ale był z pod Poznania. Powiedziałem mu, żeby sobie poszukał czegoś bliżej bo bez sensu tak daleko jechać. Jeszcze by mu się nie spodobał i byłby kwas. A motor ładny był. Mimo 12 lat.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...