Skocz do zawartości

TUNING


GSXARTUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GSXARTUR poc o chcesz tuningować takiego sprzęta ? umiesz bardzo dobrze jeździć? lepiej potrenuj jeżdżenie niż tuningowanie. A tuning też się wiążę z tym że trzeba częściej robić remonty silnika co nie jest zbyt tanią żeczą!

 

O czym Ty mówisz?? W takich motocyklach nie robi się remontów silnika tylko sie wymienia silniki jak już... Znam Artura i wiedz, że umie jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENNA RADA OD 15 LATKA JEZDZĄCEGO NA ETZ 150 , TAK ?? SZCZERZE TO ZANIM SIE URODZIŁEŚ TO TEZ JEŹDZIŁEM NA ETZ 150................................. I TROSZKE ROZUMIEM TWOJE ZDZIWIENIE-WSZYSTKO PRZED TOBĄ :-)

 

SIEMA-PODOBA MI SIE TUTAJ :-) WIARA JEST NIESAMOWITA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zalezy Ci na czymś konkretnym apropo wzmacniania silnika?? chcesz jeździć na kole?? jakaś konkretna zachcianka?? czy tylko to tak dla podbudowania swojego ego:) ja bym zawiwestował w komplet dysz tuningowych do tego motocykla, chyba najtańsze i najlepsze rozwiązanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Po co te zbędne posty?

 

Facet chce pobawic się z silniekm w CBR - jego sprawa.

Widocznie sprawia mu to przyjemność.

Chce mieć mocniejszą CBR- jego sprawa.

Gdybym miał kaskę i taki motocykl to też bym się może pobawił w tuning/modyfikacje silnika.

Przecie on swoją maszynę chce przerobic a nie Wasze sprzety :banghead:

 

Jedni tuningują samochody a inni motocykle.

Pozdrawiam

Edytowane przez Leon84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty mówisz?? W takich motocyklach nie robi się remontów silnika tylko sie wymienia silniki jak już... Znam Artura i wiedz, że umie jeździć...

 

Jak uważasz że umie dobrze jeździć to niech tak zostanie. A czy nie będzie lepiej kupić nowy mocniejszy moto? ja na miejscu Artura bym zaoszczędziła kasę na tym tuningu sprzedał moto i kupił mocniejsze.

 

Wg. mnie taki tuning jest mało opłacalny.

zgadzam się w 100%, mi by się nie chciało bawić w tuning takiej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...