Skocz do zawartości

Wygodny turystk dla starszego Pana :P


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Ojciec chce kupic sobie Virago 535 do jazdy z moja mama, ale probuje go odwiezc od tego na rzecz jakiegos sport-turysty,

 

Napiszcie wasze propozycje, zeby sie tym wygodnie jezdzilo w 2 osoby, pojemnosc min 600, moze jakies V2 zeby nie trzeba bylo wysoko krecic . W miare swiezy do ok 12-15 tys. zl

 

POzdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego chce akurat xv535? może mu się po prostu taki motocykl podoba - po co go wtedy odwodzić od zakupu choppera? może po prostu wystarczy podać mu jakiś młodszy, większy motocykl w wybranym przez niego typie: jakiegoś vulcana, intruza, szadołę - o pojemności 750-800ccm, większym rozstawie osi, solidniejszej kanapie z tyłu; żeby się nie męczyli oboje. różnicy w mocy dużej nie będzie, w momencie obrotowym wystarczający

 

z mniejszych, a wygodnych turystyków do takiego ot - toczenia się, bez zapier...nia, to widzę chyba tylko nt650v czyli deauville. tyle, że to-to ma nawet gmole zapakowane w plastik, nie jestem więc przekonany, czy ojcu się spodoba

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go do Choppera nie odciągał. Skoro sobie taki wybrał to chyba będzie z niego najbardziej zadowolony może wybierze jednak większą pojemność co by go było lepiej słychać :wink: . Jest to że gustu ale ja jestem oczarowany dźwiękiem potężnej fałki na pustych wydechach w Chopperze rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzisz motocyklem to pewnie się i znasz ,że Virago 535 to szaleństwo, dla dwojga, mały czoper, podobnie jak Shadow / współczuje plecaczkowi/Jesli już to może Intruder M800 , albo Drag Star 1100.Pewnie jak twój ojciec siądzie na czymś takim jak Virago 535 razem z mamą to od razu mu się odechce .A jesli twój ojciec jest postawnym facetem to nawet będzie śmiesznie wyglądał na nim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po co zniechęcać tatę do choppera? To są piękne motocykle i akurat do spokojnej jazdy. Może zamiast 535, Drag Stara 650. Moim zdaniem lepiej nadaje się do jazdy w 2 osoby, wygodniej rodzicom będzie.

Owocnych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Faktycznie jesli podoba mu sie chopper w stylu Virago to nigdy bym go nie odciagal od takowego pomyslu :cool: Ale tak jak koledzy wyzej powiedzieli ...niech zastanowi sie nad wieksza pojemnoscia skoro ma jezdzic we dwie osoby... bo moze najzwyczajniej braknac momentu obrotowego i mocy:rolleyes:

A co do innych moto...mozesz mu pokazac jakies egzemplarze w owej cenie ktora go interesuje...ale nigdy nie odciagaj go od czegos co mu sie podoba(chyba ze bedzie kiepski stan :rolleyes: )

Pozdro :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stylu bym go nie odwodzil ale jezeli ma powyzej 170 cm a matulcia tez normalnego wzrostu to juz po pierwszym wypadzie im sie nie spodoba. Stanowczo gabarytowo i ergonomicznie za maly. 535 to w sumie dla kobiety.

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stylu bym go nie odwodzil ale jezeli ma powyzej 170 cm a matulcia tez normalnego wzrostu to juz po pierwszym wypadzie im sie nie spodoba. Stanowczo gabarytowo i ergonomicznie za maly. 535 to w sumie dla kobiety.

 

:icon_question:

Fakt, 535 czy stary Shadow to motocykle raczej damskie / nie obrażając męskiej połowy włascicieli sprzętów/. Bardzo podoba mi się Virago czy tez Shadow , ale przy swoich 185 cm wyglądam na nich jak na motorynce.Sprzęt musi pasować też do wzrostu i postury by był wygodny. Jezdziłem rok czasu Gs 500 i miałem podobne odczucia.Dlatego szybko taki motocykl, choć najpiękniejszy i najbardziej stylowy, itp. przestaje być atrakcyjny dla użytkownika. Choppery i cruisery są piękne ale trudniej się prowadzą np. od turystyków ,no i na nie" zawsze jest czas ".Mnie osoibiście po Gs 500 zachciało się bardzo stanowczo i nieodwracalnie dużego podróżnego enduro, z konkretną szybą.....

Edytowane przez Leszek45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vn 800 i bedzie git - to bralbym przede wszystkim [w sam raz]

albo dragstar 650 troche slabowity ale dla rodzicow w sam raz

no i vna800 znajdziesz w tej cenie w dobrym stanie.

 

albo opchne ci mojego zzra . moto w sam raz do turystyki we dwoje a i ty mialbys czym sie wyzyc

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Ojciec chce kupic sobie Virago 535 do jazdy z moja mama, ale probuje go odwiezc od tego na rzecz jakiegos sport-turysty,

 

Napiszcie wasze propozycje

Bandit 600 S? :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnikiem jestem mniej więcej w wieku Twoich rodziców, Zammer. Ja odrzuciłem wszelkie frendzle, bo są bez owiewek i za bardzo na nich dmucha. Kupiłem turystyka i nie żałuję. Obecnie kulam się na rocznej Deauville i jest to świeny sprzęt do powłóczenia się tam i tu bez kompleksów i bez szaleństw. Starszą Deauville można zanabyć w podanej przez Ciebie cenie w stanie niemal idealnym. POlecam ten model.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...