Skocz do zawartości

Chce sie scigac na crrosach


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobisz 2-3 sezony na cz po torze, dostaniesz pod dupe japonie i bedziesz jeszcze lepiej zapier***** Fakt taki ze cz to surowy sprzet, zawienia nie najlepsze , no i to nie jest sprzet dla mieczakow czy synkow bogatych tatusuw co kupuja sprzet patrzac na kolor. To jest old scholowy sprzet, ktory ma swoja historie, za swoich czasow to cz byla najlpsza , ale potem ktm i japonia przyszla wiec cz padla. Cz cross dla kolesia ktory chce sie nauczyc jezdzic na crossie ale majac jakies pojecie to cezetka jest najlepsza.

Jeszcze teraz by znalazl starych kozakow z toru co by na 125 516 objechali dzisiejszych zawodnikow na nowej japoni;)

 

 

 

 

 

Nie no teraz to mnie rozbawiłeś. Na CZ nie nauczysz sie nigdy dobrze jeździć. Na pewno kiedyś jeździli dobrze na tym zawodnicy ale w miare postępu technologicznego i rozwoju zawodnicy zaczeli jeździc coraz szybciej a amatorzy mają większoszą przyjemnośc z jazdy. To tak samo jak byś porównał bolidy F1 . Traktujesz CZ jak by to był jakiś cud techniki. To stary złom i nic więcej. Oldscholowy sprzet to może być np. harley z lat 20 czy 30 albo jakiś indian a nie CZ. A pozatym pokaż mi jakiegogos zawodnika co Na CZ objechał by np. chociaż kogoś z czołówki MP w MX. NIE MA TAKIEGO A POSTĘPU TECHNICZNEGO SIE NIE DA OSZUKAĆ. A pozatym nie wiem co masz do kolesi których stać na nowy motor. Myślisz że jak kogoś stać na nowy motocykl to wybiera motor po kolorze. Zastanów sie co mówisz

Edytowane przez michal1171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok , ja wiem swoje i Ty tez wiesz. Mnie nie stac na drogi motocykl. I nie gadaj ze cz to stary trup , bo na tym to tez sie kiedys jezdzilo , i czasy byly nie wiele gorsze od dzisiejszych . No ale koniec dyskusji , sami wiecie lepiej. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezmyku drogi, swego czasu CZ to byl kozacki sprzet ale w obecnych czasach CZ nie prownuje sie do japon czy europejskich motocykli. Postep techniczny jest tak ogromny. Oczywiscie ze sa osoby ktore nie maja pojecia o jezdzie i kupuja sx525 (nie mam nic do ktm'ow taki przyklad) i takie osoby i dt50 objedziesz, ale to sa amatorzy. Watpie zeby kto kolwiek na old schoolu dawal rade w walce o czlowe miejsca w MP czy pucharze polski. A co do osob ktore kupuja motocykle po kolorze, to czy naprawde cie to tak rusza? Ja bym na to s*al. Wazna jest zajawka i pasja. A pozera czuc i widac z daleka.

poz Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda,dzisiejsze motory to jest całkiem co innego niz z lat 70-80.Ja chłopaki chyba daje sobie spokój z motocyklami,niemam juz siły tego naprawiac,rególowac,strac itp. miemam juz poprostu ochoty ani siły chyba sprzedam to wszystko w h*j i zakoncze swoją przygode z jednosladami:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda,dzisiejsze motory to jest całkiem co innego niz z lat 70-80.Ja chłopaki chyba daje sobie spokój z motocyklami,niemam juz siły tego naprawiac,rególowac,strac itp. miemam juz poprostu ochoty ani siły chyba sprzedam to wszystko w h*j i zakoncze swoją przygode z jednosladami:(

 

la donna mobile

 

Koledzy uwiezcie mi,ja poswiece całe swoje zycie dla motocykli ja je poporstu kocham...

 

Na tym zakończmy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sie rozjebie bo to stare gówno,mam dosyc tego motoru i wogole motorów mam dosyc ja niemam juz zwyczajnie sił

 

Do motocykla też trzeba dorosnąć, może po prostu spróbuj za parę lat. Lub to po prostu chwila słabości.

 

Jak dla mnie to temat do zamknięcia, jak masz się użalać nad swoim losem to na pewno nie tutaj. WYBACZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szybko Ci to przeszło jeszcze niedawno chciałeś za wszelką cene ścigać się na crossach, a teraz nagle kończysz z moto nono. A że Etka ci pada co 100km to się nie dziw bo to moto jest przeznaczone do jazdy turystycznej, a nie do katowania po lesie czy polach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Włochaty zobaczył po paru postach, jak to jest naprawdę. Że nie wystarczy byle komarek i już się kasa od sponsora sypie. Tu się wkłada pieniądze, a nie wyjmuje.

Włochaty, kup sobie sprawnego crossa, pojeździj i pobaw się tym. Na zawodnika, jak już ktoś zauważył, jesteś za stary. I do tego z takim "dziecięcym" jeszcze, podejściem do tematu, niewiele zdziałasz. Bez urazy :icon_mrgreen: .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochaty to przykład prawdziwego, realnego i niereformowalnego trolla internetowego. A wiecie jaki jest jedyny sposób na ukrócenie życia takiej 'poczwary'? Otóż:

 

NIE KARMY TROLLA ! Bo tylko na to czeka. BTW. Kto z kim przystaje ten sam takim sie staje... Wiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...