Skocz do zawartości

Chce sie scigac na crrosach


Rekomendowane odpowiedzi

ja olałem sport, nie stać mnie, jedne zawody enduro i tysiączek odlatuje

crosscountry wychodzi znacznie taniej i m.in. dlatego ta dyscypline wybralem.

 

A co do zalozyciela tematu to w tym momencie nie masz nawet jak ocenic swoich umiejetnosci, bo jezdzac na mz ciezko z kimkolwiek rywalizowac.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, a co byś powiedział na ŻUŻEL?? Idziesz do szkółki, kupujesz motor, albo jak bogatszy klub to sam Ci da jakis, kombinezon bierzesz od starszych zawodników, którzy zmienili kevlary. Ochraniacze, kask, czas... i jedziesz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crosscountry wychodzi znacznie taniej i m.in. dlatego ta dyscypline wybralem.

 

 

 

 

wiem , to też olałem bo oszołomy biorą w tym udział i w tym roku w łodzi nic się nie odbywa, kompletnie nic .

Chyba sprzedam rower i się wybiorę na enduro :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czegoś bardzo chce to wszystko jest morzliwe. Morze nie teraz ani za rok ale trzeba wierzyć i się nie poddawać. Trzymam za ciebie kciuki. Pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia. Sprubuj zebrać paczke z okolicy i razem śmigajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli na prawde tego chcesz i nie jest to przejściowa zachcianka to prawdopodobieństwo większe niż w totka :banghead: kup tą dt (albo coś innego, ja np kilka lat jeździłem na mz etz 250 w ramie od crossa, nawet niewiem od czego ale chyba czegoś większego bo była dużo większa od kmxa) i lataj, też trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chlopaki nie przesadzajcie:P Przeciez kazdy z wielkich zawodnikow, takze was:P kiedys zaczynal.

 

Moim zdaniem najlepiej bys zrobil kupujac jakis lepszy motocykl. Znajdz jakis tor w poblizu i smigaj;) Tylko z rozwaga... Nie zazcynajac od jakis wielkich chopek czy trudnych zakretow:P Warto pokrecic sie po jakis zawodach czy torach. Najczesciej w takich miejscach spotyka sie przyjaznie nastawionych ludzi ktorzy dadza dobra rade, czy wskaza bledy.

 

Pewnie ze majac wlasnego trenera, warsztat, i tira z ubraniem bylo by ci latwiej.... Ale bez tego takze mozna dojsc do zawodowstwa;)

 

Zycze powodzenia.... Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie lekcje, ale ortografii :)

Po prostu tragedia, analfabetyzm :)

 

Skubi sprubuj uwiezyci w mazenia, morze sie spelniom

 

jak nie znacie podstawowych zasad ortografii to napiszcie sobie tekst w wordzie i sprawdzcie pisownie bo naprawde te błedy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak nie znacie podstawowych zasad ortografii to napiszcie sobie tekst w wordzie i sprawdzcie pisownie bo naprawde te błedy bolą.

 

 

wystarczy zainstalować ognistego lisa sekond ediszon :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chlopaki nie przesadzajcie:P Przeciez kazdy z wielkich zawodnikow, takze was:P kiedys zaczynal.

Większość wielkich zawodników ma paliwo we krwi po swoich ojcach, bo często zajawka na motocross przechodzi z ojca na syna, i ojciec trenuje swoje dziecko, jednak jak zawsze są jakieś wyjątki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochaty co ty w ogóle za bzdury wygadujesz. Co ty możesz powiedzieć o wyczynowej jeździe na motorze, albo że dobrze jeździsz skoro latasz na MZ. jesteś gościu na to za stary już. Ja zaczynałem jazde w wieku 10 lat i w sumie żadnych osiągnęć nie mam i uważam że nie umie jeździć, a zjeździłem już pare motorów. Motocross czy enduro to są sporty które trzeba zacząć uprawiać w wieku ok 7-9 lat, i trzeba przewidzieć na to duże wydatki finansowe np. szkolenia, wyjazdy, sprzęt i wiele innych rzeczy. Dobrym zawodnikiem jest i napewno w przyszłości będzie oskar barański który wg mnie ma talent i napewno odpowiednie do tego warunki. Dlatego dam ci dobrą rade. Możesz zacząć jeździć na zawodach ale napewno nic już w tym sporcie nie osiągniesz. Takie są realia tego sportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochaty co ty w ogóle za bzdury wygadujesz. Co ty możesz powiedzieć o wyczynowej jeździe na motorze, albo że dobrze jeździsz skoro latasz na MZ. jesteś gościu na to za stary już. Ja zaczynałem jazde w wieku 10 lat i w sumie żadnych osiągnęć nie mam i uważam że nie umie jeździć, a zjeździłem już pare motorów. Motocross czy enduro to są sporty które trzeba zacząć uprawiać w wieku ok 7-9 lat, i trzeba przewidzieć na to duże wydatki finansowe np. szkolenia, wyjazdy, sprzęt i wiele innych rzeczy. Dobrym zawodnikiem jest i napewno w przyszłości będzie oskar barański który wg mnie ma talent i napewno odpowiednie do tego warunki. Dlatego dam ci dobrą rade. Możesz zacząć jeździć na zawodach ale napewno nic już w tym sporcie nie osiągniesz. Takie są realia tego sportu

 

Sorry ale to nie chiny gdzie dzieci od 3 roku zycia "tresowane" są na zawodników olimpijskich... Nie bądź taki cwaniak... W kazdym wieku można zacząć każdy sport.. wystarczy silna wola.. Jeśli ktoś ma talent da sobie rade a jeśli nie ma to może sobie ćwiczyć i nic z tego nie bedzie nawet jak ćwiczy od dzieciństwa ale najważniejsze są chęci ...

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...