Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl


Gość Gorcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, nowa honda ma juz kardana wiec problem sie rozwiazal. A Black Widow polecam, na pierwzy motocykl w sam raz, a jesli jeszcze podoba Ci sie ten styl... to nic tylko kupowac :)

 

PS.

A tu kilka fotek mojego sprzetu:

 

http://www.bikepics.com/members/stanik/01spirit750/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowujac na pierwszy motocykl dla mnie (192cm) bedzie pasowala honda black widow lub shadow?

 

a czym sie roznia poszczegolne modele typu ACE itp?

 

no i odwieczny problem,czy 1100 nie bedzie za duzo na pierwszy motor? to ze sporo waze chyba nie ma nic do rzeczy? (110kg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie im cięższy motocykl tym lepiej się prowadzi jednak nie do przesady z tym ciężarem . Wszystko zależy jaka masz gotówkę i jeśli masz się decydować to kup z większą pojemnością nie będziesz musiał wtedy zaszybko zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli myślisz o kupnie 1100 to bierz i niezastanawiaj się czy sobie

poradzisz bo napewno dasz rade .Te pare kilo więcej nie robi już różnicy a moc i moment i tak nie są aż tak duże żeby powalić na kolana.

Grunt to nieodkręcać manetki do końca w pierwszym miesiącu jazdy i tyle

 

 

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po wielu miesiącach wreszcie się zdecydowałem :-)

Na pierwsze moto mam zamiar kupić Kawę Vulcan 750.

Troche się bałem ( i ten mały strach jeszcze nie minął ) że jest to za duży motocykl jak na pierwszy, ale zakochałem się dosłownie w sylwetce :-) Poza tym ma kardana co dla początkującego jest dużym plusem :-)

Jest oczywiście jeden minus - nie umiem jeździć i przed zakupem Kawy mam zamiar kupić jakiegoś złoma aby się nauczyć :-)

Z drugiej strony jestem ustatkowanym panem w 35 roku życia i mam nadzieję że nie poniosą mnie jakieś "szczeniackie" :lalag: emocje i sobie krzywdy nie zrobię ;-)

Myślicie że to dobry wybór ??

 

sie ma :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezobsługowość kardana to plus.

Może nie wszyscy tak myślą :-)

Jak na kogoś, kto nie miał jeszcze swojego sprzęta, to masz duże i bogate doświadczenie i wyraźnie wyrobione zdanie.

Ja mam normalny łańcuch i nie narzekam.

Niemniej gratuluję, bo sprzęcik ciekawy i mnie też się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt i mi się podoba. Zresztą jak wiele innych.

 

Ale jedno pytanie mnie dręczy. Czy nie lepiej zacząć od zrobienia prawka i nauczenia się jazdy motocyklem? :icon_rolleyes:

 

Pozdro

 

 

Jak na kogoś, kto nie miał jeszcze swojego sprzęta, to masz duże i bogate doświadczenie i wyraźnie wyrobione zdanie.

Ja mam normalny łańcuch i nie narzekam.

Niemniej gratuluję, bo sprzęcik ciekawy i mnie też się podoba.

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu miesiącach wreszcie się zdecydowałem :-)

Na pierwsze moto mam zamiar kupić Kawę Vulcan 750.

Troche się bałem ( i ten mały strach jeszcze nie minął ) że jest to za duży motocykl jak na pierwszy, ale zakochałem się dosłownie w sylwetce :-) Poza tym ma kardana co dla początkującego jest dużym plusem :-)

Jest oczywiście jeden minus - nie umiem jeździć i przed zakupem Kawy mam zamiar kupić jakiegoś złoma aby się nauczyć :-)

Z drugiej strony jestem ustatkowanym panem w 35 roku życia i mam nadzieję że nie poniosą mnie jakieś "szczeniackie" :icon_rolleyes: emocje i sobie krzywdy nie zrobię ;-)

Myślicie że to dobry wybór ??

 

sie ma :icon_mrgreen:

Zależy od jakiego;ZŁOMA zaczniesz, ale zanim nauczysz się jezdzic, to nie bierz Sobie do serca wszystkiego co tutaj piszą o wale,łancuchu czy pasie.. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od jakiego;ZŁOMA zaczniesz, ale zanim nauczysz się jezdzic, to nie bierz Sobie do serca wszystkiego co tutaj piszą o wale,łancuchu czy pasie.. :icon_twisted:

a Ty masz prawko kat. A ? Jak tak to musiałeś kiedyś jeździć na czymś. Jeśli nie to zrób i nauczysz się jeździć, ja po zrobienu prawka kupiłem motocykl taki jak w sygnaturce...i daje rady.

 

PS. dersu, dojechałem do domu ale z przygodami :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...