Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że udało się załatwić, że będziem mogli jeździć po parku... jutro jadę odebrać pozwolenie (jak będę miał je w ręku to jeszcze potwierdzę).

 

W związku z tym mam ogłoszenia duszpasterskie:

- NIE PAŁOWAĆ ! Wiem że jak siedzący za wami dzieciak prosi żeby szybciej jechać to trudno się powstrzymać, ale postarajcie się, bo sami wiecie co.

- jeśli macie jakieś małe kaski to zabierzcie proszę, to się dzieciakom pozakłada coby wyglądały rasowo.

 

i chyba będzie trzeba się ciepło ubrać :/

 

odnośnie pałowania to nie wyobrażam sobie, żeby ktoś pałował mając na plecaku młodego dzieciaka i to bez kasku, więc mam nadzieję, że nie ma się o co martwic

 

najwyżej się trochę gume spali (bez dzieciaka) :biggrin: :icon_mrgreen:

 

Podłączę się pod pytanie. Co zabieramy dla dzieciakow?

 

Ja niestety na mecz nie zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Panowie... czytać czytać i jeszcze raz czytać :-)

Tak właśnie się zastanawiam, ale myślę, że lepiej, żeby każdy coś od siebie kupił. Bo z tymi zrzutami to różnie bywa. A tak każdy kupi paczkę cukierków lub innych mini batoników i powinno być git.

Lepiej każdy sobie, bo potem będą problemy najpierw ze zbiórką, a potem z rozliczaniem się z pieniędzy.

 

A więc APEL DO WSZYSTKICH! Wybierając się do DD nie zapomnijcie o łakociach i witaminach biggrin.gif

 

odnośnie pałowania to nie wyobrażam sobie, żeby ktoś pałował mając na plecaku młodego dzieciaka i to bez kasku, więc mam nadzieję, że nie ma się o co martwic

Widziałem takiego typa ostatnio na Białołęce jak była fundacja Krasnal.

 

No nie gadajcie, że znowu nie będzie meczu... ja się zapłacze... jak to za zimno na mecz? co za zniewieściała ta dzisiejsza młodzież :-p Czeba być twardym a nie miętkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadajcie, że znowu nie będzie meczu... ja się zapłacze... jak to za zimno na mecz? co za zniewieściała ta dzisiejsza młodzież :-p Czeba być twardym a nie miętkim !

Jaka mlodziez :P. Jesli bedzie mecz i nie za pozno to oczywiscie gram :icon_twisted:, ale ja bede tylko od 15.30 max

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram! Nie ma mowy, żebyśmy drugi mecz oddali walkowerem.

Komu będzie za zimno to się ogrzeje przy grillu :biggrin:

Poza tym trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, więc proszę pokazać na co nas stać :wink:

Meczyk walniemy jak już się wszyscy najeżdżą i najedzą :bigrazz:

Dziciaki trzeba spaść słodyczami i kiełbaskami, żeby nie miały za dużo siły, może wtedy będziemy mieć jakieś szanse :crossy:

 

Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą kalesonów, żeby nie było potem płaczu, że "ja chcę do domu, bo zimno"!!!

Poza tym wydaje mi się, że zasłużymy na gorącą herbatę od DD :bigrazz:

 

A tak btw... ostatnio nawet dzieciak na plecach nie przeszkadzał w spaleniu gumy :wink: Ale bardzo proszę, abyście posłuchali się Florka. Nie chcemy przecież, żeby to był jedyny raz kiedy dali nam zgodę na jazdę po parku. Z pewnością pojawi się straż miejsca lub policja, żeby sprawdzić, czy mamy pozwolenie, więc nie naróbmy sobie wiochy, bo zarówno Florek jak i ja podpisaliśmy pod pismami, że fajni i spokojni z nas ludzie i że nie narobimy wiochy swoim zachowaniem.

 

Do ogłoszeń duszpasterskich dodam, że nie wyjeżdżamy na teren parku z dzieciakami bez kasków. NIE MA TAKIEJ OPCJI! WSZYSTKIE DZIECIAKI OPUSZCZAJĄCE TEREN DD MAJĄ MIEĆ NA GŁOWACH KASKI :biggrin:

 

Zapewne jeszcze dzisiaj przemyślimy z Florkiem konkretną trasę, którą będziemy jeździć, a w niedziele ją oznaczymy taśmą. Czy ktoś ma może biało-czerwoną taśmę? Tak na wszelki wypadek, gdyby jakaś sympatyczna (czyt. wredna) staruszka przerwała naszą taśmę...

 

Ja postaram się załatwić trochę książek dla dzieciaków. Jeśli ktoś może załatwić trochę przyborów szkolnych to myślę, że się przydadzą. W końcu zaczął się nowy rok szkolny.

 

Pamiętajcie również, że na grilla składamy się po 5 zł. Wujek Florek zabierze ze sobą osprzęt :bigrazz:

 

No to chyba tyle na obecną chwilę.

 

Do zobaczenia w niedzielę!

 

Nadiq

 

p.s. bardzo proszę, aby ktoś z Was zebrał grupę na Bemowie i poprowadził ją do DD. My z Florkiem spotkamy się o 10:00 w DD, żeby oznaczyć nam trasę, więc się nie bójcie, że mnie tam nie zastaniecie :-)

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta ulica Korotynskiego gdzie jest DD to jest ta na Ochocie? Zastanawiam sie w takim razie dlaczego zbiorka jest na Bemowie :biggrin:. Jadac z Kabat musielibysmy przejechac przez cala wawe a potem wrocic sie na Ochote. Troche nie po drodze.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spotykaniem się na Bemowie to tradycja od 7 czy tam iluś lat. Wymyślił to Bartosz, który wtedy to organizował a tyłka mu się spod domu dalej nie chciało ruszać :icon_mrgreen:

Cała zabawa polega na wjechaniu ekipą do DD :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem :crossy:. Jak tradycja to tradycja, trzeba uszanowac. No to lece na ognicho :D

 

No i juz wrocilem :icon_mrgreen:

 

Mam prosbe do grupy Kabaty. Czy ktos ma zapasowy kask i moglby go wziac na ustawke przy Tesco? Moze uda mi sie namowic kolezanke zeby z nami pojechala. Dzieki

 

Kask juz nie potrzebny ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...