Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz Igor jednak są takie prognozy.

Wiem, że są. Ale nie do końca wierzę w sprawdzalność prognoz dłuższych niż 2-3 dniowe. Co nie znaczy, że nie mam ochoty na słoneczny łykend w Ryni.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pomimo iż z Milenką do CZD wpadłyśmy troszkę za póżno, dziękujemy za miłe powitanie klubu prowadzącego impreze, z tego co się orientuje troszkę osób wybiera się również 16 do Domu Dziecka, miło było również poznać trochę nowych twarzy z forum.

 

Dzięki wielkie.

Buziaki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Tak jak się umawialiśmy z dzieciakami podczas ostatniej wizyty w DD (10.06.2007) organizuję kolejny wyjazd do DD na ul. Korotyńskiego w Warszawie.

 

(...)

 

 

Buziole,

Nadiq

 

 

Pytanie do Nadiq

Jaki jest nr Korotyńskiego, nie wiem jak ułoży sie przedpołudnie w niedzielę, moze od razu pojade do DD

 

Pytanie do Wszystkich:

Czy ktoś się wybiara pod lublin 15.09 do DD o którym pisze Kembi? Tam na miejscu o 13.00

jeśli bedzie padał deszcz jade puszką - obiecałem, a gęba nie cholewa :icon_razz:

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie do Nadiq

Jaki jest nr Korotyńskiego, nie wiem jak ułoży sie przedpołudnie w sobotę, moze od razu pojade do DD

 

Pytanie do Wszystkich:

Czy ktoś się wybiara pod lublin 15.09 do DD o którym pisze Kembi? Tam na miejscu o 13.00

jeśli bedzie padał deszcz jade puszką - obiecałem, a gęba nie cholewa :D

 

Nooo proszę ;) Masz u mnie browara(którego wypijesz dopiero po powrocie :) ) za fatyge i chęc pomocy. Przyłączcie sie proszę. Wiem, że to jest kawałek drogi, ale miałem okazje odwiedzić ten dom dwa razy i naprawdę niczego tam nie brakuje tak bardzo jak rozrywek i odrobiny radości :)

 

Co do spotkania to możemy spotkać się w Lublinie dzięki czemu bez problemu tam traficie i zajedziemy wszyscy w jednym momencie.

 

Pozdrawiam

Kembi

Edytowane przez Kembi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Nadiq

Jaki jest nr Korotyńskiego, nie wiem jak ułoży sie przedpołudnie w niedzielę, moze od razu pojade do DD

 

Dom Dziecka nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów

ul. Korotyńskiego 13

02-121 Warszawa

Telefon: (0-22) 822-14-28

Faks: (0-22) 823-00-41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Wszystkich:

Czy ktoś się wybiara pod lublin 15.09 do DD o którym pisze Kembi? Tam na miejscu o 13.00

jeśli bedzie padał deszcz jade puszką - obiecałem, a gęba nie cholewa :lalag:

 

Ja już wiem, że niestety nie dam rady. Plan był, wypadła mi drobna niedogodność o której na śmierc zapomniałem, w piątek mam ślub, wraz z weselem i to pod Warszawą. Wiec nie dam rady wcześniej przygotować niedzielnych uroczystości, co wpłynie na to, że w sobotę będę zaj.... po uszy robotą.

 

 

EDIT

 

A no i dzięki ogromne, za spotkanie pod CZD, było super, dzieci jak zwykle zadowolone. Choć po podjechaniu pod CZD od frontu, zacząłem sie zastanawiać, czy aby na pewno spotkanie mialo się odbyć w sobotę i już jak miałem odjechać, jakaś przemiła pani pilnujaca szlabanu, zaczęła do mnie machać i tak trafiłem :cool:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem tu nowy, ale zaliczylem w sobote CZD i bylo super, usmiech na twarzach tych dzieciakow jest bezcenny. Ekstra inicjatywa:) W niedziele do DD chetnie sie wybiore.

Bedzie jechal ktos z okolic Ursynowa/Kabat?? JEsli tak to plis o info gdzie mozemy sie umowic zeby pojechac grupa.

 

pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem tu nowy, ale zaliczylem w sobote CZD i bylo super, usmiech na twarzach tych dzieciakow jest bezcenny. Ekstra inicjatywa:) W niedziele do DD chetnie sie wybiore.

Bedzie jechal ktos z okolic Ursynowa/Kabat?? JEsli tak to plis o info gdzie mozemy sie umowic zeby pojechac grupa.

 

pozdrawiam Wszystkich

 

 

Ja śmigam z Kabat, po drodze zgarniamy wr0nę z nowoursynowskiej, można się jeszcze zgadać z Tatakisem o ile jedzie, na pewno jakaś ekipa się znajdzie :)

Jak wejdziesz w temat Warszawa, dzień wcześniej w sobotę jest ognisko, gdzie na pewno będziemy, (bez :) )

 

Można wtedy dogadać detale http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...2entry1019262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam z Kabat, po drodze zgarniamy wr0nę z nowoursynowskiej, można się jeszcze zgadać z Tatakisem o ile jedzie, na pewno jakaś ekipa się znajdzie :icon_twisted:

Jak wejdziesz w temat Warszawa, dzień wcześniej w sobotę jest ognisko, gdzie na pewno będziemy, (bez :icon_rolleyes: )

 

Można wtedy dogadać detale http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...2entry1019262

 

Dzieki za info - pewnie sie pojawie bo mam bliziutko.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy, ale zaliczylem w sobote CZD i bylo super, usmiech na twarzach tych dzieciakow jest bezcenny. Ekstra inicjatywa:) W niedziele do DD chetnie sie wybiore.

Bedzie jechal ktos z okolic Ursynowa/Kabat?? JEsli tak to plis o info gdzie mozemy sie umowic zeby pojechac grupa.

pozdrawiam Wszystkich

Milo bylo Ciebie poznac i fajnie, ze z nami do Zaplotka podskoczyles.

 

Ja śmigam z Kabat, po drodze zgarniamy wr0nę z nowoursynowskiej, można się jeszcze zgadać z Tatakisem o ile jedzie, na pewno jakaś ekipa się znajdzie :)

Jak wejdziesz w temat Warszawa, dzień wcześniej w sobotę jest ognisko, gdzie na pewno będziemy, (bez :) )

A wy lecicie prosto do DD czy wpierw na zbiorke do Centrum Handlowe Bemowo na 10.00?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...