Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam z Kabat, po drodze zgarniamy wr0nę z nowoursynowskiej, można się jeszcze zgadać z Tatakisem o ile jedzie, na pewno jakaś ekipa się znajdzie :D

Jak wejdziesz w temat Warszawa, dzień wcześniej w sobotę jest ognisko, gdzie na pewno będziemy, (bez :cool: )

 

Można wtedy dogadać detale http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...2entry1019262

Ja tez jade z Kabat. Na ognisku pewnie sie pojawie, w koncu :icon_razz:, wiec wtedy zrobimy ustawke.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Mariani, Lime - wchodzę ! Będę śmigał z KENa, jak wypłoszycie z gniazda Wr0nę to możemy jechać wszyscy razem. Chyba warto dołączyć do innych na Bemowie (choć całą WAW trza przejechać) i lecieć do DD razem całą paczką.

Gdzie się umawiamy i o której ?

Może jeszcze porwiemy po drodze Belga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mi rowniez bylo bardzo milo i mysle ze to nie ostatnie nasze spotkanie zarowno w zaplotku jaki w wszelkich innych okolicznosciach.

 

Inicjatywa zeby poleciec razem jest jak najbardziej porzadana. Mozemy umowic sie na KENie przy stacji Kabaty w strone Centrum (tam jest taka zatoczka w ktorej spokojnie mozna zaparkowac 2oo). Dajcie znac tylko o ktorej - 9.30??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Zjeżdżamy się na Bemowo w godz. 10:00 - 11:00. To zawsze najdłuższa godzina dla mnie, gdyż zawsze jestem w stresie ile osób się pojawi :-) Tym razem planuję zabrać mój poprzedni motocykl, który na szczęście został w rodzinie, żeby było więcej motocykli do jazdy :-)

 

A teraz wszyscy trzymamy mocno kciuki za pogodę :-)

 

Niestety wredne baby z Wydziału Środowiska uważają, że jazda po pobliskim parku zagraża życiu i bezpieczeństwu innych, więc możemy mieć mały problem. Ale nie poddajemy się :-) Walczymy dalej :-)

Zresztą, do tej pory jakoś sobie radziliśmy, więc i tym razem damy radę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że udało się załatwić, że będziem mogli jeździć po parku... jutro jadę odebrać pozwolenie (jak będę miał je w ręku to jeszcze potwierdzę).

 

W związku z tym mam ogłoszenia duszpasterskie:

- NIE PAŁOWAĆ ! Wiem że jak siedzący za wami dzieciak prosi żeby szybciej jechać to trudno się powstrzymać, ale postarajcie się, bo sami wiecie co.

- jeśli macie jakieś małe kaski to zabierzcie proszę, to się dzieciakom pozakłada coby wyglądały rasowo.

 

i chyba będzie trzeba się ciepło ubrać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...