Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, a tak z ciekawości czemu zawsze ten sam dom odwiedzamy?

 

 

KML, zapraszam Cię (innych też) dzien wczesniej do odwiedzenia DD w kijanach pod lublinem, jade tam z innego forum :cool:

ale tu na miejscu tez postaram sie być :banghead:

pzr

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok ten domek jak zwykle można odwiedzić , ale co Wy na to aby odiwedzić chore dzieciaki z Centrum Zdrowia Dziecka, ( oddział rehabilitacja) czesto gęsto rechabilitują sie tam dzieciaki z wypadków motocyklowych co Wy za to podjełabym się organizacji

 

 

Jestem za, możemy to przegadać szesnastego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok ten domek jak zwykle można odwiedzić , ale co Wy na to aby odiwedzić chore dzieciaki z Centrum Zdrowia Dziecka, ( oddział rehabilitacja) czesto gęsto rechabilitują sie tam dzieciaki z wypadków motocyklowych co Wy za to podjełabym się organizacji

Jestem za... czekam na info.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak 8 wrzesnia było by lepiej ????

 

Ale jak 16 wrzesnia to i tak sie postaram, najwyżej wczesniej sie będzie z wyjazdu wracało i przycisne :lalag:

 

Nigdy nie byłem a cel bardzo szczytny!

 

Piszcie jak coś o ostatecznym terminie!!!

 

Postaram się zabrać wiekszą ekipe! :banghead: :biggrin:

Edytowane przez Tangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wiem, że jestem nowy na forum, ale pisze do was w dosyć delikatnej sprawie. Mianowicie, jestem organizatorem akcji którą organizuje forum swiatmotocykli.info. Wpadłem na pewien pomysł.

 

Nasza akcja odbędzie sie w Kijanach k. Lublina, 15 września, jak łatwo zauważyć jest to dzień przed waszą akcją. Wpadłem na pomysł jako że Warszawa jest tylko 220km od Lublina, można by połączyć nasze akcje. Wy zawialibyście u nas waszą ekipą a my byśmy towarzyszyli wam swoją. W ten sposób mamy więcej osób, motocykli i co najważniejsze frajdy dla dzieciaków.

 

W związku z tym że taki dzień może być męczący dla nas wszystkich, jestem w stanie zaoferować swoją działkę jako pole namiotowe, działka znajduje się 3km od Kijan. Zaraz za ogrodzeniem mamy sklep, ja jestem w trakcie budowy domu tam wiec prąd, gaz, bieżącą wodę, toaletę itd. mamy pod ręką.

 

Napiszcie mi proszę co o tym sądzicie.

 

Pozdrawiam

Kembi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...