Skocz do zawartości

egzamin A, pytania


geo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako ze mam niedlugo egzamin na A mam pytanka do tych ktorzy zdawali nie dosc" dawno temu"ale niekoniecznie :icon_biggrin:

1.czy na egzaminie maja kaski z ta jakas lacznoscia radiowa

2 .czy trzeba miec swoj kask

3 jak sie ubrac na egzamin

4.jak egzaminatorzy patrza na to gdy sie posiada wlasny kask ,kurtke na motocykl....

5.jak dlugo trawa egzamin ,wg.przepisow musi trwac minimum 25min

 

no i na koniec

pzdr. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jako ze mam niedlugo egzamin na A mam pytanka do tych ktorzy zdawali nie dosc" dawno temu"ale niekoniecznie :icon_biggrin:

1.czy na egzaminie maja kaski z ta jakas lacznoscia radiowa

2 .czy trzeba miec swoj kask

3 jak sie ubrac na egzamin

4.jak egzaminatorzy patrza na to gdy sie posiada wlasny kask ,kurtke na motocykl....

5.jak dlugo trawa egzamin ,wg.przepisow musi trwac minimum 25min

 

no i na koniec

pzdr. :icon_mrgreen:

 

 

Użyj opcji "szukaj", odpowiedzi na te pytania padały na tym forum już 2460 razy.

Edytowane przez Mikosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy na egzaminie maja kaski z ta jakas lacznoscia radiowa

2 .czy trzeba miec swoj kask

3 jak sie ubrac na egzamin

4.jak egzaminatorzy patrza na to gdy sie posiada wlasny kask ,kurtke na motocykl....

5.jak dlugo trawa egzamin ,wg.przepisow musi trwac minimum 25min

 

Witaj,

 

wkońcu coś wiem :icon_mrgreen:

 

1. Mają.

2. Nie.

3. Jak chcesz :icon_biggrin: ale normalnie, żeby egzaminator nie pomyślał, że jestes kozak.

4. Kaski są, a kurtka nie powinna mu przeszkadzać.

5. Aż się zaliczy plac i ustaloną trasę, więc nie ma ustalonego czasu trwania egzaminu. Przynajmniej jak ja zdawałem to tak było.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Geo, ale nie postarałeś się.

 

Generalnie, odpowiedzi zależą od ośrodka, w którym zdajesz.

Na przykład u mnie było tak:

1) słuchawka w moim uchu, nadajnik u egzaminatora.

2) Mój własny kask,

3) Jak chcesz, ale jak się ubierzesz w strój motocyklowy to zrobisz raczej dobre wrażenie, czyli nie: trampki, t-shirt, krótkie spodenki,

4) Różnie, jak jesteś młody i masz sportowy ubiór to ryzykujesz, że zrobisz złe wrażenie,

5) Różnie, ale raczej 25 minut co najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

co to pkt.3 mam kurtke kask ale co ze spodniami i butami tz . co wlozyc zeby sobie nie zaszkodzic??

 

co do wieku to juz za stary estem na t-shirt i dresy.

wiem ze buty musza byc za kostke ale adidasy na egzamin sa wygodniesze od traperow wiec nie wiem co zalozyc.co do spodni to chyba dzinsy

pzdr. :icon_mrgreen:

Edytowane przez geo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi dla Pozania jakiś czas temu :D:

1. W jedną stronę czyli do Zdającego

2. Nie, ja miałem

3. Wydaje mi się, że dla egzaminatora jest to egal natomiast wyglebić się zawsze można. Ja miałem na sobie wcześniej zakupione ciuchy.

4. Nie było problemów z używaniem własnego wyposażenia, oprócz wyjazdu na miasto bo interkom był wbudowany na stałe w egaminacyjny kask i chcąc nie chcąć musiałem go użyć.

5. Nie wiem jak jest teraz z rejestacją przebiegu egzaminu, a co się z tym wiąże z kontrolą czasu. Mój egzamin praktyczny trwał na placu jakieś 5 minut, a na mieście 10 z tego 5 czekałem na światłach bo innej "L" zgasł silnik i już nie zdążyłem przejechać przez skrzyżowanie :)

Życze powodzenia i zdania za pierwszym razem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jako ze mam niedlugo egzamin na A mam pytanka do tych ktorzy zdawali nie dosc" dawno temu"ale niekoniecznie :crossy:

1.czy na egzaminie maja kaski z ta jakas lacznoscia radiowa

2 .czy trzeba miec swoj kask

3 jak sie ubrac na egzamin

4.jak egzaminatorzy patrza na to gdy sie posiada wlasny kask ,kurtke na motocykl....

5.jak dlugo trawa egzamin ,wg.przepisow musi trwac minimum 25min

 

no i na koniec

pzdr. :wink:

 

2. można zabrac swój ksak ja zdawałam w swoim wolę nieryzykować tym bardziej że dawali słuchawkę w uch wiec mogłam jezdzić w swoim :)

4. jak masz własny sprzet egzaminatorm pewnei cie zapytac czy jezdzisz ale myslę że nie ma to wpływu na sam egazmin

5. wg przepisów 25 min jednak zalezy to od ruchu na miescie, świateł itp

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej popytaj w swoim mieście a nie na forum. Ośrodki Egzaminowania Kierowców rządzą się swoimi prawami. Generalnie lepiej nie kozaczyć. Nie pokazuj że masz cały strój, najlepszy kask na świecie i w ogóle jesteś The Best. Pamiętam, ze ja poszedłem w dżinsach i w wiatrówce. (cały strój zostawiłem w domu)

Egzaminatorów często wkur.. ja ktoś przychodzi we własnym kasku bo trzeba nagłośnienie montować a to zabiera czas.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej popytaj w swoim mieście a nie na forum. Ośrodki Egzaminowania Kierowców rządzą się swoimi prawami. Generalnie lepiej nie kozaczyć. Nie pokazuj że masz cały strój, najlepszy kask na świecie i w ogóle jesteś The Best. Pamiętam, ze ja poszedłem w dżinsach i w wiatrówce. (cały strój zostawiłem w domu)

Egzaminatorów często wkur.. ja ktoś przychodzi we własnym kasku bo trzeba nagłośnienie montować a to zabiera czas.

Powodzenia

masz rację lepiej iśc na egzamin jako szaraczek! niewyróżniac sie! ja zabrałam swoj kask bo miąłam wczejśniej info że mozna zabierać jednak poszłam w glanach i polarku zupełnie normalnie!

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Info, właśnie wróciłam z egzaminu, miałam swój kask buty i kurtke ale jak nie masz kasku to dają no i całkiem niezłe nawet, dodatkowo byłam pierwsza motocykl rozgrzany sprzegiełko super wszystko ok , egzaminator 1 klasa, na salolomie nawet kierunków nie kazał włączać a jak mu zaczełam z użyciem bieżnika opon przy przygotowaniu motocykla to powiedział "widze że Pani jest przygotowana, przejdzmy dalej":-) w każdym razie dzisiaj o 8 miałam egzamin i powiem wam że wszystko super o ile się prawidłowo pojedzie to nie czepiał się wcale ...oczywiście zdałam :-) i od dzisiaj jestem uprawniona do jazdy hehe WORD na Odlewniczej, polecam jazde doszkalającą bezpośrednio przed egzaminem koniecznie z instruktorem z tyłu, bardzo wiele mi to dało:-) i z tego miejsca pozdrawiam i dziękuję Marcinkowi z Imoli buzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info, właśnie wróciłam z egzaminu, miałam swój kask buty i kurtke ale jak nie masz kasku to dają no i całkiem niezłe nawet, dodatkowo byłam pierwsza motocykl rozgrzany sprzegiełko super wszystko ok , egzaminator 1 klasa, na salolomie nawet kierunków nie kazał włączać a jak mu zaczełam z użyciem bieżnika opon przy przygotowaniu motocykla to powiedział "widze że Pani jest przygotowana, przejdzmy dalej":-) w każdym razie dzisiaj o 8 miałam egzamin i powiem wam że wszystko super o ile się prawidłowo pojedzie to nie czepiał się wcale ...oczywiście zdałam :-)

:buttrock:

 

Rada dla mających obawy przed zabraniem własnego kasku czy kurtki motocyklowej na egzamin. Gdyby Was pytano, czy już jeździcie, możecie odpowiedzieć, że owszem, ale na skuterze/motorowerze/jako "plecaczek" na motocyklu.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...