Skocz do zawartości

Na przekór Klaudiuszowi


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS Przy okazji wielkie dzięki CEZANOWI z forum za transport motocykla prosto pod drzwi i koledze TAJU za pomoc w oględzinach. Dziękuje również kolegom Josh, B@rtkowi i jeszcze jednemu który oglądał dla mnie motocykl, a loginu nie pamiętam. Panowie przyczynili się do tego, że nie musialem tłuc wielu kilometrów na darmo. Dzięki takim ludziom wierzę w tak sławione braterstwo wśród motocyklistów.

 

Fajnie masz... Dla mnie ZRXa (Rynia), CB 1000 (gdzieś w wlkp) i YZF 750(Poznań) nikt nie obejrzał :/

 

Powodzenia, Bandzior sie dobrze prowadzi :icon_razz:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rybson13 żarty, żartami ale wiem, że rzuciłem się z motyką na słońce. Jednak Bandzior ma raczej spokojną charakterystykę bez "wodotrysków" więc bardzo fajnie mi sie jeździ tak jak ja to lubie... Po preclowemu :)

 

 

 

 

 

to byly zarty zarty, najmniej to mnie interesuje kto jak i dlaczego kupil/zmienil moto. a bandyte 1200 i tak "se" kiedys kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

PS Przy okazji wielkie dzięki CEZANOWI z forum za transport motocykla prosto pod drzwi i koledze TAJU za pomoc w oględzinach. Dziękuje również kolegom Josh, B@rtkowi i jeszcze jednemu który oglądał dla mnie motocykl, a loginu nie pamiętam. Panowie przyczynili się do tego, że nie musialem tłuc wielu kilometrów na darmo. Dzięki takim ludziom wierzę w tak sławione braterstwo wśród motocyklistów.

 

Musimy jakoś sobie pomagać.

Szerokiej drogi dla ciebie i dużo wiatru we włosach.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz... Dla mnie ZRXa (Rynia), CB 1000 (gdzieś w wlkp) i YZF 750(Poznań) nikt nie obejrzał :/

 

Powodzenia, Bandzior sie dobrze prowadzi

 

Wiesz, najlepiej znaleźć aktywnego użyszkodnika z konkretnego miasta i uderzać na PW. Chociaż Taju sam sie zadelkarował

 

Musimy jakoś sobie pomagać.

Szerokiej drogi dla ciebie i dużo wiatru we włosach.

Tia... Moja mama spać przez Ciebie nie mogła.... Łobuzie :)

 

Gratulacje, niech sie dobrze sprawuje. B12 to naprawdę dobry motocykl

 

Pawel

 

Za 3,5 tysiąca wpadam do Ciebie na małą kawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/guitarillusion/Bandzior

 

Fotki tak na szybko robione :)

 

Dlaczego?

Powinna się cieszyć ze masz fajny motor.

Tacie dałeś się bryknąć?

 

Jest wyczulona nt. wylatywania z zakrętów o których mówiłeś, bo kiedyś widziała taki wypadek.

 

Tacie narazie sie boje, namawiałem go do jazdy CBF-em i coś nie chciał więc narazie nie proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że nie kupiłeś go z Grodziska Mazowieckiego, którego widzieliśmy z Olsenem w Nieborowie. Żeby nie skłamać gościu napie*dalał do odcięcia praktycznie jednym ciągiem przez ok 20min. Drugi mondrala napieprzał tak samo R1 z przyczepioną karteczką sprzedam stan bdb :D

Dlatego chyba nigdy nie kupię używanego motocykla od obcej osoby, z allegro itp. To, co chłopaki wyprawiały z motocyklami na zlocie w Nieborowie, wołało o pomstę do nieba i dało mi asumpt do pewnych przemyśleń. :) Postanowiłem wysoko się cenić przy sprzedaży Bandita, którego traktuję naprawdę oszczędnie.

 

Ten od R1 powinien był jeszcze dopisać "jeżdżony turystycznie". ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...