Skocz do zawartości

Koniec motocyklowych szaleństw w Gorzowie Wlkp


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ot ale napiszę ;]

 

Jadę z ojcem z łodzi do zduńskiej woli.. godzina koło 20. I widzę trzy przecinaki jeden za drugim, jadących w kierunku łodzi, więc morda się cieszy że moto, ale nagle jeden w centrum miasta [Łask] staje na koło i jedzie daleko daleko na gumie.. nosz ku*wa trochę rozumu i bez takich cyrków w mieście... ciśnienie mi skoczyło bo później moherki maja podstawy do mówienia 'dawca'...

Oczywiscie nie twierdze ze moto jest do jazdy 45 km/h ale trzeba wiedziec kiedy, gdzie i co można...

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało to:

 

Przegrałem dwa lata temu skrzynkę piwa w wyścigu na 400m z BMW 1200RS 2003r zdławionym do 98KM.

Ja jechałem CBR F3 `96r.

 

Większość stawiała na moją wygraną....

 

 

P.S. Wiem wiem, że to policyjne cudo to nie RS, ale zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już jest poniżej pasa :D

za jakiś czas pewnie okaże się jeszcze, że każda mniej lub bardziej formalna grupa latająca w miastach i miasteczkach jest zinfiltrowana od wewnątrz - tj. ma "kreta" z głęboko schowaną odznaką - i na każdego jest teczka w odpowiednim wydziale KWP ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już jest poniżej pasa wink.gif

za jakiś czas pewnie okaże się jeszcze, że każda mniej lub bardziej formalna grupa latająca w miastach i miasteczkach jest zinfiltrowana od wewnątrz - tj. ma "kreta" z głęboko schowaną odznaką - i na każdego jest teczka w odpowiednim wydziale KWP mrugacz.gif

 

pozdr

 

 

To będzie na takiej zasadzie że się za kumplują z motocyklistami i rzucą hasło pokaż jak jezdzisz na kole ;] a za 2 minuty mandat karny w wysokosci x PLN ;]

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...