Skocz do zawartości

R6,Cbr600,gsxr600,zx6r co najlepsze w roczniku 1998-2000


Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie jest problem jaki motorek kupić, klasa to 600 a przedział 1998-200r proszę o pomoc który motor jest najlepszy, motor będzie tylko dla jednej osoby ma być najszybszy w klasie i najlepszy proszę o poważne odpowiedzi. moim zdaniem najlepsza jest r6 :) co powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masie jakis z tych motorków piszcie jak się sprawuje;p;p mi podoba się w tym przedziale cenowym tylko r6 i cbr bo kawa nowa jest ładna i ok a stara nie;p a gsxr dużo sie słyszy. a twoja f4 jak jeździ??? idzie co

 

na ten temat pisze kuzyn to dla niego a pisze z mojego profilu;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje R6 do wolnych tez nie nalezy. Mam mozliwos latania tez troche CBR F4 i powiem ze tez mu niewiele brakuje. Z majego punktu siedzenia to:

R6 - bardziej sportowa pod kazdym wzgledem. Jesli chodzi o osiagi chyba szybsza ale nie jakos znacznie do 6tys da sie jezdzic ale najlepiej jak krecisz powyzej 8tys ;) Pozycja czysto sportowa mniej wygodna jak F4 i ponizej 120 ciezko sie jezdzi. Slaby skret i mimo ze lekka to wolna jazda parkingowa nie jest jej zyiolem. Hamolce lepsze od F4 przynajmniej w mojej. Ogolnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam.

 

F4 - Polaczenie sportu z turysta. Bardziej uniwersalna wygodniejsza pozycja i centralna stopka. Lepiej sie nia lata z pasazerem , silnik ladnie ciagnie juz od 6tys.

 

Oba maja podobne spalanie pobor oleju tez podobny i nieduzy. Awaryjnosci tez jakiejs szczegolnej nie stwierdzilem.

Jesli zalezy ci na szybkim i czystym sporcie bez wygod to bralbym R6 jesli natomiast masz w planach rowniez jakies wycieczki turystyczne, latanie nie tylko na trasie ale i po miescie wolisz cos troche wygodniejszego to Honda. No i F4 sa troche tansze od R6.

 

Wybor nalezy do ciebie ;)

 

Co do suzuki i kawy sie nie wypowiem bo nie mialem jakiejs wiekszej stycznosci.

 

Ps. ja szukalem F4 a przypadkiem trafilem i kupilem R6 i nie zaluje. No i R6 wydaje mi sie bardziej zaawansowana technicznie. F4 jest prossza w budowie i ma rozwiazania juz sprawdzone z lat 90 ubrane w rame alu i troche ladniejsze plastyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedź a moto będzie tylko dla mnie, jazda ścigiem z pasażerem o nie....!!;p;p czasem jakies wypady tak ale ogólnie latanie z qumplami ;p;p jeszcze nie wiem R6 bardzo mi się podoba o najbardziej mi pasuje jak na początek.... później jakieś 1000;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 bardzo mi się podoba o najbardziej mi pasuje jak na początek.... później jakieś 1000;p;p

 

następny mistrz kierownicy... :P

podaj jeszcze dane kontaktowe, koledzy z forum zapewne chętnie odkupią niedługo kilka ocalałych części :P

jsz

 

ps. czy obecnie w szkołach uczą, że brak poszanowania dla języka polskiego da się nadrobić (skądinąd niepoprawnym) wstawianiem emotikonów..?

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedź a moto będzie tylko dla mnie, jazda ścigiem z pasażerem o nie....!!;p;p czasem jakies wypady tak ale ogólnie latanie z qumplami ;p;p jeszcze nie wiem R6 bardzo mi się podoba o najbardziej mi pasuje jak na początek.... później jakieś 1000;p;p

Wez nie badz cienias. Kupuj od razu litra, przeciez 600 szybko sie znudzi :P. Januszm, gdzie jestes :P

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...