Skocz do zawartości

Twoja pierwsza gleba na moto


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie zaliczyłem niecale trzy tygodnie temu na uławskiej w Warszawie. Uciekły mi oba koła na wzdłżnym uskoku asfaltu - różnica wysokości pomiędzy dwoma warstwami. Szczęście powoli jechałemmoże 50 - 60 km/h, ale troszkę szkód było. Cieleśnie skończylo się na lekko stłuczonym łokciu, materialnie: porwane spodnie (na szczęście jechałem w motocyklowych, a nie jak na co dzień w dżinsach :rolleyes: przetarty plecak, ułamana klamka hamulca, pęknęty kierunkowskaz i przetarta owiewka, no i prawa strona silnika i wydechu, a jeszcze lusterko leciutko przeszlifowane, ale to drobiazg. Waląc się na asfalt z lewego pasa wylądowałem na środkowym. Wszystko działo się na oczach kierowców, którzy za mną jechali, widok mieli niezły :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę....wracałeś od strony Piaseczna i jechales srodkowym pasem,przy budowie trasy szybkiego ruchu ? ;-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaliczyłem niecale trzy tygodnie temu na uławskiej w Warszawie. Uciekły mi oba koła na wzdłżnym uskoku asfaltu - różnica wysokości pomiędzy dwoma warstwami. Szczęście powoli jechałemmoże 50 - 60 km/h, ale troszkę szkód było. Cieleśnie skończylo się na lekko stłuczonym łokciu, materialnie: porwane spodnie (na szczęście jechałem w motocyklowych, a nie jak na co dzień w dżinsach :rolleyes: przetarty plecak, ułamana klamka hamulca, pęknęty kierunkowskaz i przetarta owiewka, no i prawa strona silnika i wydechu, a jeszcze lusterko leciutko przeszlifowane, ale to drobiazg. Waląc się na asfalt z lewego pasa wylądowałem na środkowym. Wszystko działo się na oczach kierowców, którzy za mną jechali, widok mieli niezły :biggrin:

 

Jakbyś jechał szybciej to koła nie miałyby kiedy się uślizgnąć.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cudnie a zgłaszałeś na policje? to przecież wina zarządu drog ! powinni Ci dać kase na remont motora :) ja jestem w trakcie likwidacji szkody ciekawe ile dziady dadzą.

Edytowane przez KANTRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją glebe na suzi miałem niedługo po jej kupnie(wcześniej gleby były częściej, jak to na WSK :D).

Byłem świeżak, dojeżdżając do skrzyżowania nie zwracałem za bardzo uwagi po czym jade. I przyklepałem to uślizgiem przedniego koła na oleju wykapanym z jakiego gruchota. Jakoś tak padłem że krzywdy sobie nie zrobiłem(nawet ryski na kasku nie ma), za to moto ma inną kiere i nieładne wgniecenie na baku. Może kiedyś ten zbiornik zrobie na razie tak zostaje żeby przypomnieć o tym niemiłym fakcie, tak na wszelki wypadek. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żurek to był olej z mojego gruchota :D

 

UuU To straszny wrak, bo nawet z mojego takie ilości nie wypływają. ;)

...Chociaż czasami jak chlapnie to niezły powerslide wychodzi. :laugh:

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gleba byla na mz ts 150 ;d jechalem nas rzeka droga polna i nierowna a ja madry 2 do spdu i jade ok 60km/h jak mnie rozbujalo to az wylecialem w powietrze w motocyklu zlamany lewy podnurzek a ja obdarta rela od lokcia az po nasgarstek ;) kolega ktory jechal za mna drugim moto mowil ze lasnie umiem "latac" i narazie tyle przezyc i mysle ze wyatarczy

 

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gleba na VTX1800C .Ulica lekko pod górkę , deszcz ,jadę 40km/h i z posesji wyjeżdża sobie jakby nic opel .Myślę sobie jestem niewidzialny.Lekko trącam hamulec przedni i moto leci w lewo,prawo i j*b w słup oświetleniowy.Zdążyłem zeskoczyć by się nie cmoknąć z latarnią.Pełno ludzi pytają czy pomóc ,ktoś podaje nr rejestracyjne .

 

Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni , szkoda moto sezon się opóźni :mad:

Edytowane przez maras12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skuter 50, jezdzilem moze 2 tygodnie wzialem sobie pasażera i troszke żwirku było, chciałem lekko zaszpanować jak to głupie dziecko i tylni hamulec, haha wyglądało komicznie odrazu gleba -> ja i kolega pozdzierane ręce + skuter (i tak nic nie wart) pekniete plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...