Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko pamiętajcie o zmianie kierunku, proponował bym ustalić konkretny interwal czasowy w którym nastąpi zmiana kierunku np. od 12 do 13. żeby było ustalone odgórnie i nie było potem nieporozumień.

Pozdrawiam

 

Jak dla mnie to można śmigać tradycyjnie bez zmiany ale jeśli wam zależy na godzinkę odwrotnie to i ja spróbuję tak pośmigać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje 26.09 sie wbic z wami i pocwiczyc, jesli tylko poskladam motocykl do kupy.

Mam nadzieje ze nie rozjedziecie poczatkujacego...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba_zanetti, w końcu was nie było na tym orlenie ok 7:40 ;)

Pogoda dopisała, ludzi sporo (paciaków też). Na szczęście w debiucie obyło się bez gleby :)

Ogólnie fajna sprawa po torze. :lalag: Opony pozamykane, owiewki też, tłumiki też :icon_rolleyes:

Jednak iks słabo się nadaje na tor kartingowy.

 

pzdr

 

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zdjęć z toru. Robione na przemian przeze mnie i mojego kumpla.

Nie są najlepsze jak i sprzęt którym były robione ale może ktoś coś znajdzie dla siebie ciekawego. Pozdrawiam.

 

http://picasaweb.google.pl/DuzyGuliver/TorLublin19092009#

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet udało mi się znaleźć na jednej i pół swojego sprzęta :)

 

Czołem wszystkim, byłem pierwszy raz w Lublinie i chciałem się podzielić trochę wrażeniami,

przede wszystki dziękuję wszystkim za jazdę mimo, że było chyba 5 gleb, uważam, że jazda bardzo kulturalna, atmosfera bardzo OK, bardzo miło było posmigać i podomykać oponki :),

polecam wszyskim niezdecydowanym, tor nie jest za szybki ale za to wydaje mi się techniczny więc można dobrze poskręcać i poćwiczyć się na moto, jako świeżak nie czułem się zaszczuty mimo, że nieraz mnie ktoś objechał (warto kontrolować sytaucję wokół siebie, żeby ułatwić śmigającym lepiej bezpieczniejsze wyprzedzenie), dobry pomysł z podziałem na grupy,

generalnie dzięki wszystkim i polecam tym, którzy jeszcze nie byli.

 

pozdr

skaua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pogodnym weekendzie pełnym gleb udało mi się umieścić zdjęcia w necie! Jeśli ktoś jest zainteresowany i zachwycony jakimś szczególnym zdjęciem to można spróbować wysłać do mnie wiadomość by dostać większą odbitkę, a nóż się uda... Za jakiś miesiąc usuwam większość więc się ogarnąć w porę! Zdjęcie nie są przebrane, wszystko co wyszło lub nie jest pod podanym przeze mnie linkiem. Jak się doliczył specjalistyczny program to powstało 3119 zdjęć, tak więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie! Miłego oglądania...

 

http://picasaweb.google.com/rkorzonek13

 

PS: Czesiu i Guliwerze! A nie mówiłem "a nie mówiłem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Czesiu i Guliwerze! A nie mówiłem "a nie mówiłem"...

 

OK. Mówiłeś mówiłeś ;) Gleb było sporo zwłaszcza w sobotę.

 

Atmosfera była extra. Ja w niedzielę się wreszcie przełamałem się po zeszłorocznej glebie i szło mi już znacznie lepiej. Ryśko zdjęcia super. Ja znalazłem siebie minimum na 40 zdj. Dzięki.

 

P.S.

Ja to ten na czerwonej 1000rr w niebiesko białym kombinezonie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=121482&hl=

 

a szczególnie fragment:

"Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzanie swojej obecności w szkoleniu wysyłając dane..."

 

czyli 26 IX (dla odmiany) latanie za darmo :), ale nie dla wszystkich :bigrazz:

 

p.s. Ryśko, foty super - komuś się należy duuuuży browar :flesje:

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...