Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jechał ktoś 26 września (sobota) z Warszawy na 2-kołach?

 

Bo na 99% też się wybieram, a nie chciałbym sam lecieć :crossy:

 

 

Bartek r6: Ty lecisz z moto na przyczepce czy na kołach?? bo do tej pory nie wiem nic.. :icon_razz:

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat!!!

 

Kazdemu kto przegladał wlasnie forum z ostatniego weckendu(Wieeeelki THANX za foty dla chłopakuf!!!)))

z pewnoscią wpadła w oko pewna biała dama na miałym rumaku wabiącym sie honda....NO wiec owa dama ma po Lublinu niedosyt!!! i wybiera sie w te srode na Poznań i......ma obecnie wolne miejsce na lawecie.....albo moze nawet dwa!!!!!!!!!!!sie okaze jak z pożyczalni lawetu wróci.......w kazdym razie miejsce jest i szkoda z tego nie skorzystać!!!!Z góry sorry do adminu za małe zamieszanie ze o poznaniu w lublinu ale tu wlasnie zbiera sie najwieksze grono zainteresowanych wiec plisss anderstend miii.....

 

email w celu kontaktu:

 

[email protected]

 

i kto pierwszy ten lepszy!!!!!!!!!!

 

p.s. Rysko pamietaj ze obiecałes mi opone........ :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na tym Orlenie, tyle że ok 8.05 (jak zwykle ktoś się spoźnił, w miejscu pierwszej zbiórki) gdy przejeżdzaliśmy przez ww Orlen nikogo już nie było.

Dzięki Ryśko za zdjęcia, jesteś po prostu mistrzem.

Johny blaze, dałeś rade Wiktorowi w niedzielę?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż normalnie weź!!!! :banghead: :evil:

 

On zawsze zaczyna jezdzic kiedy ja juz puchne......ja chciałem ale moje body poczebowało pittstopu....siła wyzsza!!!!Ale nastepnym razem.....zreszta Don Vittore był wczoraj słabego zdrowia wiec jakbym go cyknał to by zaraz było ze słaby ze chory i ze dlatego..nie nie nie...!!!zwyciestwo musi smakowac wiec nastepnym razem......W niedziele złapałem 1:02:70 cos wiec coraz blizej do zbicia jedynki.........I przy okazji pozdrowienia dla kolegi od czerwonego Suzuki WPN . . . . z soboty......To była naprawde piekna walka!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare fotek z dnia 20.09.2009

niestety kosztem latania w taki piekny dzien ale moze ktos siebie odnajdzie

 

odnosnie najblizszej soboty zaznaczam ze jest to szkolenie a nie swobodne latanie po torze

 

Jak to nie będzie swobodne latanie? Możesz coś konkretniej napisać??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie swobodne latanie? Możesz coś konkretniej napisać??

 

mozesz poczytac o ostatniej tego typu imprezie tutaj http://www.lublin.riders.pl/forum/viewtopic.php?t=4075

jezeli masz pytania odnosnie szkolenia proponuje zadac je Rolandowi, adres znajdziesz w odpowiednim temacie

 

ps. dzieki Grzes, jeszcze duzo do poprawy zostalo

Edytowane przez paradise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż normalnie weź!!!! :banghead: :evil:

 

On zawsze zaczyna jezdzic kiedy ja juz puchne......ja chciałem ale moje body poczebowało pittstopu....siła wyzsza!!!!Ale nastepnym razem.....zreszta Don Vittore był wczoraj słabego zdrowia wiec jakbym go cyknał to by zaraz było ze słaby ze chory i ze dlatego..nie nie nie...!!!zwyciestwo musi smakowac wiec nastepnym razem......W niedziele złapałem 1:02:70 cos wiec coraz blizej do zbicia jedynki.........I przy okazji pozdrowienia dla kolegi od czerwonego Suzuki WPN . . . . z soboty......To była naprawde piekna walka!!!!!!!!

Taaa ja tak samo nie mialem juz sily cisnac sie z wiktorem po calymm weekendzie,a szkoda bo mialem ochote sie pozniej poscigac,ale chociaz z toba sie poscigalem troche,Johny to ty jezdziles ta cbr f3 tak??

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym 26? bylo zarezerwowane i nagle nie jest?

 

na to szkolenie ktos sie wybiera z wolnym miejscem na przyczepce?

Jutro bede wiedział czy przyczepke ciagne czy na kołach jade.

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...