Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

również wybieramy się 19 na kołach, ok 7.40 będziemy na stacji w Zakręcie, tej zaraz za skrzyżowaniem, chyba to Orlen jest.

baba_zanetti, TEN Orlen, w sensie pkt A. ?

Podczepiłbym się do Was jeśli jest taka możliwość. Będę jechał pierwszy raz.

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego Orlenu w stronę Lublina tam nie ma. Kolega chciał zapewne napisać: Orlen przed skrzyżowaniem.

Jeżel chodzi o punkt "B" to jest błąd ponieważ na przeciwko Orlenu (punkt A) jest stacja BP.

 

 

Ja jeszcze się zastanawiam czy jechać. W razie czego będę granatowym FZ1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sobotę rano i ja się wybieram z ekipą! Startujemy po 7 ze stacji Orlen w Tarczynie. Będzie tak jak ostatnim razem (pomijając moją wywrotkę parkingową)--> dwóch fotografów +- około 1000 zdjęć! Zobaczymy, może i więcej...

 

PS: Ogólna prośba do osób, które przyjadą sobie pojeździć:

- Jak już się zdarzyła gleba i kierowca jest cały to nie robić godzinnego spędu "łooooooooo" i "ja Cię..." tylko zabrać sprzęt z zewnętrznej żeby inni mogli śmigać bezpiecznie!

 

Prośba moja motywowana jest pewną sytuacją z sierpnia gdzie to wyścigowiec po wywrotce na moją prośbę by się przeniósł w bezpieczniejsze miejsce odpowiedział, że NIE bo jest w szoku... ;]

 

Do zobaczyska

Edytowane przez Ryśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ogólna prośba do osób, które przyjadą sobie pojeździć:

- Jak już się zdarzyła gleba i kierowca jest cały to nie robić godzinnego spędu "łooooooooo" i "ja Cię..." tylko zabrać sprzęt z zewnętrznej żeby inni mogli śmigać bezpiecznie!

 

Witam i Kolego Ryśko zapytam gdzie postawić moto po glebie w trawę pyrgnąć a niech leży złom , czasami posprzątać tor trzeba,po 2. Gleba Glebie nie równa czasami jest tak że kierowca jest mocno poturbowany ale Adrenalina ukrywa urazy ,można wtedy takiej osobie zaszkodzić szybko sprzątają nieudacznika bo sie wyglebił i co spadać z Toru bo kolega Ryśko jedzie , 10/20 min kradnie się z czasu jazdy koledze.?Po trawie Moto nie da się prowadzić jak była gleba i wtedy jazdy nie ma jak moto się zabiera z Toru .Myślę że kolega powinien zachować się w inny sposób,pomóc tej osobie co miała wypadek a nie pisać ....że inni będą smigać...

 

To tyle myślę że nie miałeś jeszcze dobrej gleby i nie wiesz co sie z człowiekiem dzieje , nie życzę Ci jej śmigaj Bezpiecznie :flesje: :crossy:

 

P.s Myślę kolego Ryśko że nie będziesz akurat TY zmieniał zasad panujących na Torze podczas jazdy i gleb, od tego jest Paweł z PZM i koledzy śmigający na Torze, zaawansowani w tego typu jezdzie.

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Czesiu. Nie ma to jak obojętność ludzka i znieczulica. Nie życzę nikomu takiej sytuacji zwłaszcza w ruchu ulicznym. Ja sam w poprzednim roku miałem w Lublinie na torze wywrotkę i to dosyć poważną. Jak wstałem to się otrzepałem. Ze zdumiewającą lekkością podniosłem swojego sfatygowanego fazera (adrenalina robi swoje). Niby dobrze się czułem ale za 15minut zaczęło mi się robić duszno, więc zdejmuję kurtkę a tu szok :icon_eek: lewy obojczyk wystaje i prawie mało na wylot nie przeszedł. Momentalnie zbladłem i już ustać nie mogłem. Na szczęście karetka szybko przyjechała, a znajomy zorganizował transport dla moto. Nie ma to jak dobrzy kumple :) Dlatego Ryśko "nie rób bliźniemu co Tobie nie miłe".

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Czesiu. Nie ma to jak obojętność ludzka i znieczulica. Nie życzę nikomu takiej sytuacji zwłaszcza w ruchu ulicznym. Ja sam w poprzednim roku miałem w Lublinie na torze wywrotkę i to dosyć poważną. Jak wstałem to się otrzepałem. Ze zdumiewającą lekkością podniosłem swojego sfatygowanego fazera (adrenalina robi swoje). Niby dobrze się czułem ale za 15minut zaczęło mi się robić duszno, więc zdejmuję kurtkę a tu szok :icon_eek: lewy obojczyk wystaje i prawie mało na wylot nie przeszedł. Momentalnie zbladłem i już ustać nie mogłem. Na szczęście karetka szybko przyjechała, a znajomy zorganizował transport dla moto. Nie ma to jak dobrzy kumple :) Dlatego Ryśko "nie rób bliźniemu co Tobie nie miłe".

 

 

Panowie źle mnie zrozumieliście! Tak apropos w sierpniu wysadziło mnie z moto i okolo 5 min zupełnie nie pamiętam! Obite płuca, wysuwa mi się dysk i generalnie byłem nieźle poobijany. Więc następnego dnia i ja i moto nie mogło dać rady także latałem z aparatem i robiłem fotki. Jak ktoś się wywrócił to ze znajomym od razu podbiegaliśmy i staraliśmy się pomóc. I powinniśmy sobie pomagać!! Tak samo jak i mi pomogło kilku śmiałków! Tylko po wywrotce ostatnio zatrzymało się 5 kolegów i przez 10 minut się podniecali że się tłumik porysował! Chodzi mi o to, że jeśli się czujesz na siłach to się przestaw kawałek z moto to będzie bezpieczniej i dla Ciebie i dla reszty! Jak bym miał wprowadzić swoje zasady to by same kobitki śmigały po torze! :D

 

Szerokiej, szybkiej i bezpiecznej jazdy!!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć że popieram Ryśko, ale sam już rozwinął swoją myśl, i chyba nie ma co dodawać. Po prostu tak jest bezpieczniej dla pozostałych. A miałem tam chyba 5, czy 6 gleb.

tak , chodzi o punkt A, jeśli ktoś chce to zachęcam, nasze tempo jest niemalże zółwie (wszyscy na motocyklach nas wyprzedzają), czyli ok 130km/h. ale za to na torze..... :icon_twisted:

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Ryśko. Każdy z nas ma poniekąd trochę racji. Pokój ;)

 

 

Niechaj tak się stanie! Sprawdzałem pogodę i ma być bezdeszczowo aczkolwiek może być pochmurnie i temperatura między 15 a 20 stopni. Zapowiada się piękny weekend! Do zobaczenia na torze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...