Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

wykrec śrubę z napinacza klucz chyba 21 potem odkręć napinasz dwa inbusy 5 i zobacz ile napinacza jest wyciągnięte, jak regulacja jest skończona to masz winowajce. tylko jak masz wyjetey napinacz to nie kreć silnikiem bo odrazu łancuch przeskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żebrowany element to regulator napięcia. TO NIE JEST MODUŁ. Moduł, to takie czarne pudełko rozmiaru paczki fajek, jak chłopaki wyżej celnie określili. Leży zaraz obok regulatora.

Edytowane przez ptr82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ja obok regulatora nic nie mam ale mój motor to TT E więc pewnie ma inną instalację. coś do paczki fajek podobnego mam koło główki ramy, zawinięte taśmą izolacyjną i ma 2 kostki (7 przewodów) jak patrzę na manuala od TTR to na masę jest czarny przewód którego ja nie mam i myślę że poprzednik go usunął i zawinął moduł taśmą w celu odizolowania od masy. czy jest to możliwe rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli coś już wiem :) teraz pytanie tylko czy ten prewód czarno-czerwony z modułu idzie w waszych motorach na masę bezpośrednio czy gdzieś jeszcze się łączy? pytam bo ja mam czerwony kabel po odłączeniu którego moto nie odpala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img143.imageshack.us/img143/1799/zdjcie031.jpg

 

tak to wygląda, tylko 2 kostki. całość zawinięta w taśmę izolacyjną. od lewej: żółto-niebieski, czarny, biało-czarny, biało zielony; druga kostka: czarny, 2xbiało-czerwony, pomarańczowy.

Edytowane przez tomhagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img143.imageshack.us/img143/1799/zdjcie031.jpg

 

tak to wygląda, tylko 2 kostki. całość zawinięta w taśmę izolacyjną. od lewej: żółto-niebieski, czarny, biało-czarny, biało zielony; druga kostka: czarny, 2xbiało-czerwony, pomarańczowy.

 

 

To zupełnie inaczej wygląda niż w TT600R.

Chłopaki dociągnijcie ten temat do końca koniecznie ( i dajcie instrukcję - jak laikowi- np mi :eek: które kable gdzie wyczepić) to będę Was chwalić :buttrock:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież chlopaki podawali link http://tt600r.dbv.pl/readarticle.php?article_id=6 jest tam dokładnie pokazane co odczepić w TTR. W TTE, TTS jest inny moduł nie znam się na ten temat więc nie wypowiadam.

 

Ups, sorry bart. Nie popisałem sie.

 

Swoją drogą zajebiście to skomplikowane :biggrin:. Z wykresu widać, że początek troche poprawia ale generalnie "szału ni ma". W wyrwirączkę tym naszych kobyłek nie zmieni.

Skoro Loko to przetestował i nic nie popsuł ;) to może i warto wypróbować... żeby wiedzieć co to daje.

 

Pzdr

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...