Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie TTra jest trochę wymagająca, dla osób które lubią grzebać(ja bym nie wytrzymał ,jak bym nic nie robił,nuudda) .Tak na poważnie ,akurat mam ten rocznik i powiem ze przejechałem nim trochę ukraińskich połonin. Troche kartofel w terenie(145kg mokry) ale daje rade szczególnie z napędem 14/47-50 ,bo te fabryczne to nie jeździ po górach.Jak każda kopaja po glebie ma humory ale to kwestia wprawy z odpaleniem.Trzeba sprzenta ogarnąć,regularnie serwisować gaźnik filtry olej zawiasy. Ja nigdy nie mam problemów z odpaleniem na kopa no chyba ze jestem na stromym podjeździe kamienistym to wtedy zaczynają się schody .Jest wysoka wiec niskim może zabraknąć nóg Nie polecam dla osób które chcą przecisnąć magiczny guzik i tylko jeździć nie robiąc przy tym moto nic.Problemów z modułem nigdy nie miałem ale tez o tym słyszałem.

Zawiasy ma dobre i było by fajnie gdyby były w innym opakowaniu (rama trochę za delikatna )To takie enduro/dual old schol i dla tego je lubię.

Nerwów tez mi zjadła w górach ale to już inna historia.

 

i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz konstruktor zrobił automatyczny dekompresator na linke wiec trzeba dobrze ja wyregulować/ustawić żeby nie było problemów z odpalaniem a czasami lubi popuścić i zluzować co powoduje nie całkowite uchylenie zaworu. raz tez ta linkę urwałem w czarnej dupie... ,na szczęście miałem zapasową ( kupiona 3zł w sklepie rowerowym :wink: )

Edytowane przez Dalti

wole ortodoksyjnych żydów od ortodoksyjnych motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...