Skocz do zawartości

Moja nowa dzida


Tuzmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wita,gratuluje,a miała byc VFR a jest CBR,to tak jak u mnie tylko odwrotnie,szukałem CBR a kupiłem VFR,odezwij sie jak zarejtrujesz to moze zgadamy sie na jakies smiganko :biggrin:

 

chciałem vfr ale kolega z forum mi sprawdzil upatrzonego sprzęta i okazało sie ze nie taka malina.

Na śmiganie sie ugadamy, ale muszę zarejestrować, mieszkam w zagnansku

 

 

Szacun jak byk ! :wink: wiem jak to jest tez od niedawna jestem szcześliwym posiadaczem F3 :)

 

ps. nie chcesz moze sprzedac tego stelaża ?? (zależy mi ;) )

 

z tym stelazem to jeszcze pogadamy, zastanawiam sie jeszcze..

 

Dzieki wszystkim za dobre slowa.

 

Pozdrawiam bluesowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jezeli bedziesz chciał go sprzedac to wal od razu na priv ! za dwa tygodnie mam w planach wypad na Węgry a nie bardzo jest jak sie spakowac ;) jestem cholernie zainteresowany kupnem tego stelaża :biggrin: czekam na szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurcze dopiero teraz zauważyłem ten temat.

Gratki Tuzmen, sprzet malina. Mam nadzieje ze na 15 sierpnia maszyna bedzie gotowa bo zamierzam zjechać do domu wiec i jakieś dzidowanko może by uskutecznił ;)

 

PS. Buła też się szykuj :P

 

PozdRRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzmen tam gdzie mieszkasz, przydałby się motocykl terenowy, masz mnóstwo lasu do zaorania ;) Sam pochodzę z twoich stron, do Zagnańska przyjeżdżałem czasami na świetne fast foody do baru, który prowadziła miła Pani w okularach, teraz chyba jej córka prowadzi biznes.

 

P.S. możesz napisać Borowa Góra koło Kielc

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzmen tam gdzie mieszkasz, przydałby się motocykl terenowy, masz mnóstwo lasu do zaorania :icon_eek: Sam pochodzę z twoich stron, do Zagnańska przyjeżdżałem czasami na świetne fast foody do baru, który prowadziła miła Pani w okularach, teraz chyba jej córka prowadzi biznes.

 

P.S. możesz napisać Borowa Góra koło Kielc

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Janusz, jako młody szczyl podziwiałem chłopaków na przerobionych wskach jak jeździli po kamieniołomach i piaskowni. Teraz chłopaki mają zdrowe maszyny i to rzeczywiście słychać w mojej okolicy :buttrock: .

Co do mojej osoby to chyba jeszcze nie dorosłem do takich wyjadaczy.

 

Ten bar to McCzesia!!!

 

Będzie Borowa Góra koło Zagnańska, może być?

 

Przebieg fantastyczny bo 23000, absolutnie nie prawdopodobny :crossy:

 

Właśnie wróciłem z roboty, oczywiście na dzidziaku i postanowiłem że od jutra to już napewno jeżdżę wolno :buttrock:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...