Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja u siebie mam 13 na 50 i to chyba są standardowe rozmiary bo bo mam chyba jeszcze oryginalne zębatki. a co do spalania u tak będziesz jeździł na niskich obrotach po ulicy to tak z 6l na 100 a jak będziesz katował w terenie o tak 9-10 na 100 wszystko zależy jak jeździsz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem wyzej, rowniez mam 13/50. Jednakze czy to jest standard to bym sobie reki nie dal uciac, w instrukcji obslugi moze cos o zebatkach bedzie to przy okazji sprawdze.

Co do spalania to przy jezdzie po torze gdzies tak od 9l sie zaczyna,a konczy ciezko powiedziec na ilu... Szczegolnie na piachu etc.

Zreszta takiego kupujac takiego sprzeta nie ma co patrzec na spalanie, to chyba najdrozsza w utrzymaniu pojemnosc przy ostrej jezdzie.

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy koła z innego motocykla da się podpasować do jakiegoś innego poprzez zmiane łozysk ? I czy zawsze da się łożyska dopasować ?

Jakby ktoś pytał po co mi to - żeby wiedzieć czy muszę szukać kół sm pod exc czy mogą być z czego innego plus wymiana łozysk.

 

Pozdro :icon_razz:

Edytowane przez stormraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy koła z innego motocykla da się podpasować do jakiegoś innego poprzez zmiane łozysk ? I czy zawsze da się łożyska dopasować ?

Jakby ktoś pytał po co mi to - żeby wiedzieć czy muszę szukać kół sm pod exc czy mogą być z czego innego plus wymiana łozysk.

 

Pozdro :D

 

Od husqvarny na pewno dopasujesz koła. Mam takie same piasty jak exc chyba z ok 98roku. W Huskach sm stosowane są do tej pory z tymi samymi tyle że łożyska zastosowali z większymi średnicami wewnętrznymi na grubsze oski bo gniazda pozostały te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam takie pytanie czy tylko moja Suczka tak zyga olejem?? czy wasze tez pluja?? Wymontowałem zawor wydechowy dobrze zrobilem?? czy wymontowanie zaworu wydechowego ma cos wspolnego z zyganiem??

Edytowane przez BenyWzG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamało gazu?? nie rozumiem?? niemoge dac zbyt duzo bo go zatre bo an dotarciu mam

Jak dajesz za mało gazu to nie przepala całego oleju. Ile już go docierasz?

A co do zaworu to oczywiście źle zrobiłeś że go wymontowałeś ale mogłbyś jeszcze napisać dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...