Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takie pytanko - w ktora strone krecic,zeby wyregulowac zawor wydechowy w taki sposob, aby mial wiecej mocy na niskich ?

W serwisie mi ktos ustawil na ciagle otwarty, mimo ze byl sprawny.

 

I w ogole czym to sie reguluje ? Bo chwilowo zwatpilem.

Edytowane przez stormraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie pytanko - w ktora strone krecic,zeby wyregulowac zawor wydechowy w taki sposob, aby mial wiecej mocy na niskich ?

W serwisie mi ktos ustawil na ciagle otwarty, mimo ze byl sprawny.

 

I w ogole czym to sie reguluje ? Bo chwilowo zwatpilem.

 

 

Napisałem Ci na PW. Jak bedziesz miał problem jeszcze, to mam materiały dodatkowe na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłem KTM EXC 200 i mam pytanko, może ktoś będzie wiedział.

 

Nr. VIN motorka to:

 

VBKGSA2022M209830

 

I teraz moja prośba do Was. Wie ktoś może jaki to dokładnie model/wersja?

W Rapidzie w Poznaniu pytałem i powiedzieli mi, że jest to EXC 200, tyle że, na takiej fajnej stronce:

 

http://www.ktmcyclehutt.com/checkvin.htm

 

nie ma modelu GSA. EXC powinien mieć EXJ zamiast GSA. W Rapidzie sprawdzili po 6 ostatnich cyfrach, że jest to EXC 200 i tutaj nie mam wątpliwość ale chciałbym wiedzieć jaka to wersja. Może Six Days? Albo jakieś z dozownikiem też wychodziły, tylko ja nie mam ani najmniejszego śladu po dozowniku.

 

Pozdrawiam

Maciulak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci spojrzalem na moj numer ramy i co sie okazalo ?

Tez tam mam jakies GSA po drodze,a zdecydowanie model to EXC i nie jest to zadna wersja Six Days czy cos. Motocykl mam z Niemiec, moze to ma cos z tym wspolnego ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było, to bardzo proszę przytocz te posty, bądź odpowiedz mi na pytanie co to za model.

 

Przeglądałem z 3 dni temu wszystkie strony tego tematu i nie rzuciło mi się to w oczy... A w tej chwili niestety nie mam czasu na zagłębienie się kolejny raz w lekturę tematu a kwestia co to za model mnie bardzo ciekawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to wymienię.

A takie pytanie ile jest łożysk w tylnym kole i czy w zwykłym sklepie z łożyskami takie dostanę.

 

 

W KTM z tego co mi widomo są dwa. Warto również wymienić ten gumowy uszczelniacz który zabezpiecza przed piachem itd. Są to zwykłe łożyska kulkowe więc nie powinno być problemu z kupnem.

 

 

A jezeli by było, to wtedy:

 

 

http://www.sklep.motox.com.pl/index.php?cPath=61_215_219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co zrobić bo mnie już krew zalewa....

Za każdym razem gdy się trochę mocniej wyłożę to mocowania plastików przy chłodnicy za każdym razem się wykrzywiają;/ macie jakiś patent na to??

Jakby miało coś w tym pomóc to ma ktm sx 125 z 2003/04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patentów brak :D

Chłodnice od zawsze i na zawsze są z miękkiego aluminium. Mozesz jedynie poszukać osłon na chlodnice bo wiekszość z nich jest mocowana do tych samych otworów co plastiki. Tyle ze jak to zwykle bywa dziwne pieniądze chca za tego typu "bajery" :bigrazz:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

mam takie pytanie czy ktos moze widzial ten sprzecik? bo powaznie mysle nad kupnem jego ale mieszkam na drugim koncu polski i jakos mi sie nie widzi jazda po niego i jeszcze sie okaze ze cienko z nim jest

 

http://www.allegro.pl/item468836007_ktm_exc_125_01.html

Edytowane przez snejq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...