Skocz do zawartości

ustawienie rozrządu!!!!!!


jurek39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OD MARCA NIKT NIE MA POJĘCIA USTAWIĆ ROZRZĄDU W HONDA VF500F 85R,JUTRO ZABIERAM NASTĘPNY FACHMAN SIĘ PODDAŁ,CZY TO TAKI PROBLEM,JAK SAM NIE ZROBIE TO TRZEBA ODDAĆ NA ZŁOM? JAK BY KTOŚ MIAŁBY SERWISÓWKE DO TEGO MODELU BARDZO BYM PROSIŁ,I O WSZELKIE WSKAZÓWKI.POZDRAWIAM.. Z DALA OD WARSZTATÓW .!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poskładanie Twojego rozrządu potrzebuję 15 minut ale stawiam jeden warunek po spełnieniu którego masz u mnie taką usługę gratis.

Nazwiska i adresy tych fachmanów którzy nie potrafili poskładać rozrządy w Hondzie VF500.

Czekam na Twój ruch :)

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD MARCA NIKT NIE MA POJĘCIA USTAWIĆ ROZRZĄDU W HONDA VF500F 85R,JUTRO ZABIERAM NASTĘPNY FACHMAN SIĘ PODDAŁ,CZY TO TAKI PROBLEM,JAK SAM NIE ZROBIE TO TRZEBA ODDAĆ NA ZŁOM? JAK BY KTOŚ MIAŁBY SERWISÓWKE DO TEGO MODELU BARDZO BYM PROSIŁ,I O WSZELKIE WSKAZÓWKI.POZDRAWIAM.. Z DALA OD WARSZTATÓW .!

 

 

 

 

Witam >> to nie powinno być trudniejsze niż w kawasaki vn 750 i powinieneś sobie z tym poradzić sam >> potrzebujesz serwisówki i chyba możesz ja znaleźć na blackbear.ru chyba jakoś tak >>Podawałem ten adres w dziale serwisówki itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poskładanie Twojego rozrządu potrzebuję 15 minut ale stawiam jeden warunek po spełnieniu którego masz u mnie taką usługę gratis.

Nazwiska i adresy tych fachmanów którzy nie potrafili poskładać rozrządy w Hondzie VF500.

Czekam na Twój ruch :)

WSZYSTKO CZEGO SOBIE ŻYCZYSZ.

 

A byłeś w Brzezinach koło Lubartowa? Polecam tych mechaników, na pewno by Ci to zrobili

NIE TAM NIE BYŁEM ALE JUŻ MAM DOŚĆ ,SPRÓBUJE SAM,JAK NIE DAM RADY TO POMYŚLE DZIĘKI,POZDRAWIAM.

Edytowane przez jurek39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO CZEGO SOBIE ŻYCZYSZ.

NIE TAM NIE BYŁEM ALE JUŻ MAM DOŚĆ ,SPRÓBUJE SAM,JAK NIE DAM RADY TO POMYŚLE DZIĘKI,POZDRAWIAM.

Jak pokrzywisz zawory to będzie bardzo droga naprawa.

Nie odpowiedziałeś na moją propozycję i dochodzę do wniosku że kombinujesz sam a niepotrzenie obrabiasz dupę mechanikom w lubelskiem.

Mam rację ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokrzywisz zawory to będzie bardzo droga naprawa.

Nie odpowiedziałeś na moją propozycję i dochodzę do wniosku że kombinujesz sam a niepotrzenie obrabiasz dupę mechanikom w lubelskiem.

Mam rację ?

ODPOWIEDZIAŁEM,CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ.

Edytowane przez jurek39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZIAŁEM,CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ.

Gdzie odpowiedziałeś?

chyba mi się komp spier****ł bo nie widzę ani nazwisk ani adresów tych złych serwisów gdzie naprawiali Twój silnik.

Cosik mi się wydaje że kombinujesz jak z mechaników zrobić frajerów - ja zapytam one podpowiedzą i zaoszczędzę parę szekli a im i tak kij w oko.

Mam rację?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokrzywisz zawory to będzie bardzo droga naprawa.

Nie odpowiedziałeś na moją propozycję i dochodzę do wniosku że kombinujesz sam a niepotrzenie obrabiasz dupę mechanikom w lubelskiem.

Mam rację ?

PIOTR,NIWIEM CZY DOBRZE ODPISUJE,ALE ODPISAŁEM 2 RAZY,JESZCZE NIE MOGE SIE POŁAPAĆ JAK SZYBCIEJ ODPISAĆ.

 

 

Gdzie odpowiedziałeś?

chyba mi się komp spier****ł bo nie widzę ani nazwisk ani adresów tych złych serwisów gdzie naprawiali Twój silnik.

Cosik mi się wydaje że kombinujesz jak z mechaników zrobić frajerów - ja zapytam one podpowiedzą i zaoszczędzę parę szekli a im i tak kij w oko.

Mam rację?

1.KALINÓWKA,MARCIN.2 WILLOWA 28A,NAZWISKA NI ZNAM, ALE JUTRO CI PODAM JAK BO JUTRO ZABIERAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma żadnego postu z danymi tych warsztatów które ni potrafią ustawić rozrządu.

Jeżeli pisałeś to może moderator coś wie gdzie zaginęły?

 

Hallo PAWEŁ wiesz coś czego my nie wiemy?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie odpowiedziałeś?

chyba mi się komp spier****ł bo nie widzę ani nazwisk ani adresów tych złych serwisów gdzie naprawiali Twój silnik.

Cosik mi się wydaje że kombinujesz jak z mechaników zrobić frajerów - ja zapytam one podpowiedzą i zaoszczędzę parę szekli a im i tak kij w oko.

Mam rację?

Z NIKOGO NIE CHCE ROBIĆ FRAJERÓW ,BOSAM JESTEM,ŻE MIAŁEM TYLE CIERPLIWOŚCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Sqry byłes? Albo w Darmocie?

Z tego co wiem to u Sqry jest bardzo dobry serwis, a w darmocie np regulowali mi zawory i robili synchro gaźników i jestem bardzo zadowolony.

Jeśli dotąd byłeś tylko u mechaników podwórkowych to nie oczerniaj prawdziwych warsztatów z Lublina. Fakt, że z prawdziwego zdarzenia jest ich tu niewiele, wspomniany Darmot i Naprawa Motocykli Różnych. Ale tam za grosze to sprzętów nie reperują i dlatego domyślam się, że tam jednak nie byłeś.

I chyba Pan Piotr ma też trochę racji

 

Cosik mi się wydaje że kombinujesz jak z mechaników zrobić frajerów - ja zapytam one podpowiedzą i zaoszczędzę parę szekli a im i tak kij w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś mi się wydaje, że prawdziwy mechanik motocyklowy (podkreślam, że motocyklowy) na pewno dałby z tym sobie radę.. w końcu z tego żyje...

coś tu nie gra, a moze oddawałeś to do miejscowych "znachorów" którzy po prostu mówią, że "się znają w temacie" i cwaniaczą niewiadomo jak...

jak oddajesz do profesjonalnego warsztatu to nie ma chu*** żeby nie zrobili...

 

wniosek taki, że to albo nie byli mechanicy, albo Ty w ogóle do nikogo z tym motorkiem nie poszedłeś.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzisz po waldkach wynalazcach, to nie dziw sie ze nie ustawili Ci go jak nalezy...

 

jedz do grzeska wiejaka na laskowskiego (chlopak robil pare lat u sqry) albo do samego NMRa i nie wierze, zeby tego nie zrobili...

jesli juz jednak zaczales temat z tymi 'zlymi mechanikami', to dokoncz go i uzupelnij o pelne namiary na tych ludzi, co robote spaprali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...