Skocz do zawartości

Intruder C1800R


Prałat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.scigacz.pl/Suzuki,Intruder,C1800R,2008,3416.html - według mnie jest piękny :clap: Dobrze, że Era Cruisera nie mija :clap:

 

Pod względem prostej i wysmakowanej stylistyki bije na łeb poskładaną z gadżetów garażowych Yamahę.

 

przepiękny...

bije na głowę M1800R2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sobie, jak dal mnie "za gruby" niczym się nie wyróżnia z konkurencji, nie ma żadnego elementu który poraża oryginalnością czy funkcjonalnością (chodź to wychodzi dopiero podczas eksploatacji), chyba ze lampa wyjęta z pociągu i oblana chromem jak reszta motocykla.

Ostatnio miałem okazie oglądać motocykle tego typu i powiem że z funkcjonalnością nie mają nic wspólnego i urodą też nie zachwycają. Był HD ale z dodatkami przewyższającą wartość motocykla. Ogólnie uważam zę to są motocykle do lansu niż do podróżowania, ale każdy lubi to co...lubi :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uważam zę to są motocykle do lansu niż do podróżowania, ale każdy lubi to co...lubi :clap:

kurczę, zaskoczyles mnie. bo od początku myślałem że intruzy to typowo miejskie lansiarskie dwukołowce i nikt nie kupuje ich z myślą o podróżach :clap:

(ok... do R1 też można kupić z myślą o podróżach :clap:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam Intruzem VL1500 i jak przyjdzie do wymiany moto za jakiś czas pozostane chyba wierny marce i kupię Intruza 1800, ale jednak w wersji klasycznej. Co do tras i podróżowania kiedyś ludziska do Bułgarii smigali maluchem 126p, a to też nie był samochód turystyczny hahaha. Ja jade swoją kanapą tak długo, aż nakarmić trzeba maszynę, czyli średnio co 200 km przerwa. Wracając do tematu Intruzy 1800 bo teraz to praktycznie 2 modele jak dla mnie są super, a silnik to prawdziwe cacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale M1800R2 tez poprawili, troche.. :crossy:

 

a Honda juz od dawna robi VTX1800 :cool:

 

Fakt, też niezły sprzęt.

 

taki sobie, jak dal mnie "za gruby" niczym się nie wyróżnia z konkurencji, nie ma żadnego elementu który poraża oryginalnością czy funkcjonalnością (chodź to wychodzi dopiero podczas eksploatacji), chyba ze lampa wyjęta z pociągu i oblana chromem jak reszta motocykla.

Ostatnio miałem okazie oglądać motocykle tego typu i powiem że z funkcjonalnością nie mają nic wspólnego i urodą też nie zachwycają. Był HD ale z dodatkami przewyższającą wartość motocykla. Ogólnie uważam zę to są motocykle do lansu niż do podróżowania, ale każdy lubi to co...lubi :D

 

Jest klasyczny i dyskretnie elegancki. A do podróży nadaje się świetnie, kwestia kto w jakiej pozycji lubi i z jaką prędkością.

 

No cuuudo jak dla mnie :)

Chociaz zdecydowanie bardziej podoba mi się ta wersja:

http://www.scigacz.pl/Suzuki,Intruder,M1800R2,2008,3418.html

 

Nie znalazłam danych dot. spalania i max prędkości - zna ktoś ?

 

A czy to ważne?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opasłe błotniki w ładnym kształcie :crossy: Stylistyka zachowująca czystą formę cruisera :cool: zero bzdetów odstających :) żadnych nakedowskich dodatków :D Trochę podobny do Kawy 2.0, ale ogólnie jestem ZA. Wszystkim zapalonym crusier'owcom życzę spełnienia marzeń, jeśli marzą o tym sprzęcie.

 

Odnośnie podróży - Goldas to nie jest, Varadero też nie, ani FJR, ale na Crusierach można wygodnie i spokojnie podróżować. Do lansu po mieście nadaje sie średnio - raz że go szkoda, dwa wielkie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne?....

 

Jak dla mnie ważne. Apetyt na paliwko interesuje mnie ze względu na potencjalny zasięg (pchac bym tego nie chciała :evil: )

Prędkość max już mniej ważna ale to chyba są dane równie istotne jak waga czy rozstaw osi. Po prostu warto wiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralat masz racje podobny troche do VN 2000 Classic ( copijuje sie z najlepszych :flesje: ) ale to nie umiejsza ze jest fajowski powinni zaprzestac produkcji M1800 :evil:

Ale ja tylko stwierdziłem podobieństwo. Kawa pod względem wygladu jest :flesje: x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki znowu doj**ło.....piekna maszyna......mogliby kiedys dac imitacje popychaczy na zewnatrz silnika i skonczyc z tym szpetnym arkuszem blachy przy głowce ramy....no i chlodnica troche szpeci ....ale ogolnie jest super...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...