Skocz do zawartości

Kupiłam Hondę NX 650 Dominator !!!! :DDD


Lisena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haaaahaaa :crossy: :crossy: Pragnę ogłosić całemu światu, że stałam się posiadaczką wspaniałego, idealnego, pięknego Dominatora :P 96 rok, 28000km przebiegu. Malowanie czarno-srebrno-pomarańczowe :D

 

13ego lipca w piątek :P :crossy: zakupiłam go w miejscowości Havlickův Brod w Czechach. 1500km w obydwie strony. Załadowany do Transita, bez obrażeń dojechał na miejsce :D czekam teraz na papiery i za 2-3tyg. będzie zarejestrowany. Nie ma jeszcze tablicy. W międzyczasie postoi u mechanika, bo jest jeszcze parę rzeczy w nim do zrobienia. Jestem zajebiście szczęśliwa i mam nadzieję, że niedługo razem polatamy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku, niech Ci dobrze służy, tylko ten przebieg wydaje mi się podejrzanie niski (mój skuter 50 ccm z 97 r. ma wyższy przebieg).

 

Zapodaj jakieś fotki jak możesz :wink:

Właśnie, zapodaj jakieś foty (motocykla, rzecz jasna :icon_razz: )!

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, moja drka ma 36000 a jest z 93 roku ;)

Masz ją od nowości i możesz poświadczyć zgodność licznika kilometrów ze stanem faktycznym? ;)

 

Chyba gdzieś Ci jedno zero na końcu uciekło.....

Niektórzy po prostu wolą żyć w błogiej nieświadomości...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...