Skocz do zawartości

Zlot w Szklarskiej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma więcej informacji o zlocie w Szklarskiej. Jedyne co znalazłem, to termin i krótki opis.

Z góry dzięki za info :banghead:

Zlot zszedl na psy (nie obrazajac psow). Kiedys to byl szlagierowy zlot roku. Pozniej poziom sie zanizal. Po zlocie w 2005 stwierdzilem ze wiecej tam nie jade. W ubieglym roku organizatorzy siegneli dna. Widzac mala frekwencje z rana i zapowiedz malego zarobku albo i zadnego odwolali zlot i sie zwineli zostawiajac przybylych motocyklistow zamym sobie. Tak sie nie robi. Organizujac z taka impreze trzeba sie liczyc ze stratami.

Dla zlotu w Szklarskiej stanowcze NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, na pewno wezmę to pod uwagę. Na razie to są tylko takie luźne plany i nie bylem do tego na 100% przekonany. Teraz przynajmniej wiem coś więcej :)

Ja byłem kilka lat temu w Szklarskiej na wakacjach w czasie zlotu. Wtedy jeszcze było świetnie i coś w tym roku mnie naszło akurat na Szkalrską. Ale przemyślę to ponownie.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były fajne zloty w Szklarskiej na początku lat '90 :biggrin: później był wypadek, jeden, drugi, dymy z policją, pogoda jak to w górach też dawała popalić, organizacja słaba... nie jeżdże tam już od dawna :notworthy:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarska w ogóle uwsteczniła się. Przez 6 lat (1988 - 2004) mieszkałem nieopodal i wtedy to było ciekawe miasteczko. Niestety od tego czasu inne miasta się rozwijały a Szklarska nie. Już lepiej przejechać 15 km więcej i przez Jakuszyce bryknąć się do Harachowa. Potem może jakiś Jablonec albo Machovo Jezero. Dobre drogi, rozsądne ceny i ładne widoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja zaryzykauje. tylko powiedzcie mi kiedy jest ten zlot?? w jakim terminie??

a moze wiecie gdzie jest jakis zlot niedaleko legnicy??

 

Witka

 

To co koledzy wcześniej pisali Szklarska to od kilku lat Wiocha i szkoda czsu na wypad na ten zlot oraz rozpisywania się o nim. A odnośnie zlotów to w tę sobote niedaleko legnicy jest zlot między Lwówkiem a Gryfowem oraz w Libercu ( CZ ) Polecam Liberec . Wybierają się opy z Bogatyni , Zgorzelca ora my z Bolca i Legnicy do Liberca.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...