Skocz do zawartości

Shoei XR 1000


Rekomendowane odpowiedzi

Naszczescie Karol jezdzi regulaminowo i w miescie nie przekracza 50km/h, to dla niego ten gwizd w lazerku nie jest taki uciazliwy... ;D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że dosyć denerwujące jest patrzenie poprzez uszczelkę pinlocka podczas jazdy w złożeniu. Pieprzy się obraz i widać podwójnie :)

ja też mam z tym problem, ale to chyba jedyny minus. jestem z niego bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam mozliwosc zakpupienia Shoei XR1000, ktory razem z przesylka do Polski wynioslby mnie okolo 1060 zl. Tylko jest to model w malowaniu MOORE, czyli jednym, ktore zostalo wycofane ze sprzedazy chyba w tym sezonie. Moje pytanie jest nastepujace: czy w zwiazku z tym daloby rade sprzedac go w Polsce przynajmniej z dwustuzlotowym (200) zyskiem?

 

XR1000 MOORE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/search.php?closed=1...=xr1000&order=b

i wystarczy? bo gdzie indziej raczej go nie sprzedasz, tylko przez allegro

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro przegladalem i widze, ze tam XR w tym malowaniu jest po 1600 zl, wiec ja bym chcial oddac za, powiedzmy, 1300 i moze jakas osoba, ktora siedzi w sprzedazy kaskow lub po prostu sie tym interesuje, jest w stanie przewidziec/powiedziec/przypuszczac, czy za taka cene pojdzie.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz: patrzysz, i nie widzisz :) linka dałem do aukcji zakończonych posegregowanych wg ilości złożonych ofert. 4-5 ofert, ceny w licytacji osiągnęły góra 610zeta. sprzedaż w ofercie "kup teraz" - zero sztuk. teraz wnioski są jaśniejsze..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam, mam mozliwosc sprzedazy shoei xr1000 w bardzo atrakcyjnych jak na polskie warunki cenach!!!!!!! kask z grafiką, ktorego "normalna" cena u nas jest 1700-1800zł moge sprzedawac za 1300zł , zas jednolity (czarny) ktory "normalnie" u nas kosztuje 1400 moge zaproponowac za 1000zł.

 

Picotte 3 TC-6 (M)

Diabolic Zero (S,M,L,XL)

Diabolic 1 (S,M,L,XL)

Diabolic 2 (XL)

Diabolic 3 (S,M,L)

Sever TC-1 (S,M,L,XL)

Strife TC-1(red) (L)

Strife TC-2(blue) (S,M,L,XL)

Cutlas TC-1(red) (M,L)

Cutlas TC-2(blue) (M,L)

Cutlas TC-5(silver) (S,M,L,XL)

 

Srebrny jednolity (M)

Czarny jednolity (S,M,L,XL)

 

PS: narazie chciałbym zebrac zamówienia, mozliwa dostawa za 2 miechy czyli akurat na sezon :crossy:

 

malowania do obejrzenia tu: http://www.shoei-helmets.com/road/helmets_road.aspx?h=3

 

pozdrawiam. lenar :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam mozliwosc sprzedazy shoei xr1000 w bardzo atrakcyjnych jak na polskie warunki cenach!!!!!!! kask z grafiką, ktorego "normalna" cena u nas jest 1700-1800zł moge sprzedawac za 1300zł , zas jednolity (czarny) ktory "normalnie" u nas kosztuje 1400 moge zaproponowac za 1000zł.

 

 

popatrzeć nie zaszkodzi ..

 

www.ebay.com ... dla osób ktore maja znajomych w stanach lub/i dostep do paypala

 

shoei XR-1000 -> w usa nazywa sie schoei RF-1000

 

pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupiłem z usa za niecałe 1000zł z dostawą, malowanie diabolic 3 ;)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupiłem z usa za niecałe 1000zł z dostawą, malowanie diabolic 3 ;)

 

no widzicie Panowie, wy macie to szczęście ze macie kogoś w usa, lub macie wystarczajaco duzo samozaparcia zeby jednak taki kask zdobyc :icon_biggrin: nie kazdy je ma, lub nie kazdemu tak poprostu się "chce" i moze woli zaplacic w PL 1700 wiec mogę takim ludziom dopomóc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...