Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przyjmiecie jeszcze do zlotowego Grona dwa motocyklowe "świeżaki" ? :D

 

Niestety obie ( a może i trzy kobietki by się zjawiły ) w oczekiwaniu na egzamin, więc przyjechałybyśmy "puszką" :biggrin: . Czy przyjazd samochodem będzie wybaczony ?

Ewentualnie służę miejscem w samochodzie w piątek albo przewozem dodatkowego bagażu...

 

Jak nie będzie sprzeciwu, to zarezerwuję domek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyjmiecie jeszcze do zlotowego Grona dwa motocyklowe "świeżaki" ? :)

 

Niestety obie ( a może i trzy kobietki by się zjawiły ) w oczekiwaniu na egzamin, więc przyjechałybyśmy "puszką" :clap: . Czy przyjazd samochodem będzie wybaczony ?

Ewentualnie służę miejscem w samochodzie w piątek albo przewozem dodatkowego bagażu...

 

Jak nie będzie sprzeciwu, to zarezerwuję domek :)

Rezerwuj chatkę. Przyjazd na 4oo będzie wybaczony a zwłaszcza kobitkom :buttrock: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wolnych domków nie ma, to zastosujemy technikę jak za Bugiem - jedno na drugiem.

Dwa łóżka zsuwamy do siebie i można spać we troje. Wsjo.

Nie pękać, tylko umawiać się, będzie cieplej w nocy.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzę, zalewam jesienne smuty (i nie tylko) ale mam nadzieje ze można rozbić namiot i się w ten sposób integrować z kolektywem??

 

Myślę, że trzeba przyjechać z namiotem, śpiworem i innym niezbędnym sprzętem do przetrwania pod chmurką i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Jeśli zwolni się miejsce w którymś z domków to super a jak nie... to też super :)

 

pozdrawiam

E'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. W piątek rozejrzę się za jakimś ośrodkiem niedaleko i wypytam o ceny. Ustawienie namiotu ceni się 5 zł. W razie czego może wytargujemy żeby namioty rozstawiać za free pod domkami uczestników.

 

 

Adam, po drugiej stronie tamy są dwa ośrodki: jedem to ośrodek "Kolporter Holding", drugi to "Molo", ale oba nie mają domków i ceny takie sobie, jest również pensjonat "Kruk"- na bogato :icon_razz: . Ale z tego co wiem, w ośrodku w Borkach są budynki hotelowe (pegieerowskie), może tam?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kimam w swoim domku typu przenośnego. Dmuchany materac, śpiwór, dwa koce i może śniegiem wkoło napitalac, a mnie jest błogo. A jak jest jeszcze jakaś przytulanka, to wszystkie domki wymiękają :icon_razz:. W zeszłym roku też kimałem pod płachtą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...