Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z łodzi mógłby mi powiedziec na jaką stację mam wysiąść bo szukam połączenia pkp i tam jest 137463 opcji łódź....

 

 

Pociagiem może być ciężko, chyba nie ma tam w okolicy stacji (ale moge sie mylić).

 

 

Ktoś z łodzi ma ew. wolne miejsce w domku od piątku?

I drugie pytanie bo nie moge tego znaleźć: cena domku (120 zeta) obejmuje cały weekend czy jedna dobe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nulka, spokojnie :). Nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Mialem na mysli ze na piatek sa zaplanowane wszystkie glowne atrakcje. A miejsce w naszym skladzie masz zaklepane niezaleznie od tego czy przyjedziesz w piatek czy w sobote. Kto nam bedzie spiewal kolysanki i przytulal i pocieszal, jak nie ty :)

 

Ja jestem spokojna- Lime- żartuje tylko :wink:

Upał przepala mi styki w mózgu i piszę takie rzeczy :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Olsen. Podjedź pociągiem do Tomaszowa Maz. a stamtąd ja Cię mogę odebrać. Na 90% będzie to pociąg z przesiadką w Koluszkach, więc nawet możemy razem ruszyć z Koluszek na Borki, mi wszystko jedno o której wyjade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak tylko ode mnie pociągiem to bedą z 3 albo 4 przesiadki...

Jesczze poszukam inne opcje .... Acha i jesczez spanie... czy mozna namiot rozstawić albo na czyimś ganku karimatke ?? :) :)

Edytowane przez samsung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wrocilem z urlopu i widze ze sporo mnie ominelo :)

nadal planuje przyjazd.. ale widze ze domki pozajmowane.. pewnie bede jechal na motocyklu z wawy, wiec sie podlacze do jakiejs kolumny i rozstawie namiocik, hamak.. lub moze poloze sie na piecu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już byście pojechali co?

A może próbę generalną byście jeszcze zrobili :flesje: :)

A nie ma tak dobrze - poczekać trzeba :) Będzie lepiej smakować

 

no pewnie :wink:

z ta próba to nie jest zły pomysł :flesje: w ten week jadę co prawda w rodzinne strony katamaranem , ale pewnie zaczępie o jakis regionany zlocik motocyklowy, chyba w Leśniowicach :)

i może na tor Lublinerring :crossy: popatrzeć jak sie towarzystwo "składa" w zakręciki...

 

natomiast następny???

mozna jakąś ustawke zapoznawczoą-turystyczną zorganizować w Wawce :crossy: ... wiem, że jeśli ktoś chciałby poleciec gdzies dalej na moto to w Ostródzie coś bedzie się działo... sam nie wiem czy się tam nie pojawię :wink:

 

co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zbieram ekipę na domek:)

 

Tak chyba bedzie prościej, niż szukać noclegu na miejscu.

Co wy na to?

 

 

Pytanie do warszawskiej, piątkowej ekipy: są juz jakieś ustalenia co do miejsca i godziny wyjazdu?

He, he mam nadzieję, że ja i moja deerzetka nadążymy za Wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Karolinka jedz z nami na pewno się gdzieś zmieścić chciałabym przygarnąć wszystkim ale nasza lista jest jak na razie zamknięta, ewentualnie podłoga zostaje, albo połówka łóżeczka u jakiegoś naszego Pana :-) w każdym razie mi tam nie przezkadza jak ktoś będzie chciał się na dostawkę u nas przekimać nie wiem jak tam reszka składu domkowego.

A co do naszego Norbika strażaka, proszę wziąć duuużą gaśnice hahaha :)

 

dokładnie :) mi tez nie przeszkadza... zdecyduje jedna lokalna "domkowa"społeczność

tym bardziej, że .........>

 

Nie bójta... Domków bankowo nie zabraknie... Tym bardziej, że jeżeli ktoś zdecyduje sie na spanie na karimatce to w domku bezproblemowo mieści się 5 czy nawet 6 osób.

 

czy tak, czy siak bedzie :wink: TAK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zbieram ekipę na domek:)

 

Tak chyba bedzie prościej, niż szukać noclegu na miejscu.

Co wy na to?

Pytanie do warszawskiej, piątkowej ekipy: są juz jakieś ustalenia co do miejsca i godziny wyjazdu?

He, he mam nadzieję, że ja i moja deerzetka nadążymy za Wami :biggrin:

 

 

Karolinka ustalenia są w innym temacie wstępnie piatek godziny17-18 ja też jeszcze jestem świrzak także mam nadzieje że dam rade a i że tempo mnie nie wykończy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tych borek i szukam a na mapie wyszło mi 8 takowych miejscowosci które są najblizej Tomaszowa Mazowieckiego...Niech mnie ktoś oświeci

 

A może by tak przeczytać przynajmniej początek tematu? :cool:

 

W trzecim poście wyraźny link do MAPKI DO BOREK:

 

:icon_eek: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...B6ladami+boruty

Pozdrowionka

DeV

Edytowane przez MeDeViLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna jakąś ustawke zapoznawczoą-turystyczną zorganizować w Wawce :cool: ... wiem, że jeśli ktoś chciałby poleciec gdzies dalej na moto to w Ostródzie coś bedzie się działo... sam nie wiem czy się tam nie pojawię :icon_eek:

 

co Wy na to??

Ooo, jestem za :). Moznaby sie umowic na jakies spotkanko zapoznawcze w Dwoch Kolach na przyklad :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...