Skocz do zawartości

Honda X-4


Gość spawacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mam gsx1100g-to podobnie jak X4 potęzne cacko.odnośnie X$-piękny motocykl-jak każdy naked.Ciąg potężny od 3 tys obr.od 170 trzeba juz się kłaść na bak bo odlecisz z siodła.poza tym daje niepowtarzalny kontakt z naturą.....Kocham nakedy-odnośnie plastików mam natomiast mieszane uczucia.byc moze wynika to zer stereotypu-plastików dosiadają w naszym pięknym kraju("skansenie Eurpy"-cyt.marek harasimuik(ŚM)) to "specyficzni kolesie-w krótkich spodenkach i sportowych butach.Ale nie do konca jest to prawdą bo znam wielu takich na nakedach i chopperach.poza tym są też wpotządku goście na ścigantach.

 

 

PS: sorry za zmiane tematu.Wybaczcie mi jeśli kogoś uraziółem.Każdy kto czuję ducha motocykla jest motocyklistą-nie ważne jak się ubiera czy w skóre czy jeansy czy dresy....

 

PS2:może sie wywiąże z tego jakaś ciekawa dyskusja bo na razie to same nudziarstwo na liscie dyskusyjnej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: sorry za zmiane tematu.Wybaczcie mi jeśli kogoś uraziółem.Każdy kto czuję ducha motocykla jest motocyklistą-nie ważne jak się ubiera czy w skóre czy jeansy czy dresy....

 

PS2:może sie wywiąże z tego jakaś ciekawa dyskusja bo na razie to same nudziarstwo na liscie dyskusyjnej....

 

Już była o tym dyskusja, całkiem długa i ciekawa. Chyba w "Przy piwie", zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Prawie tak jak ja :D :arrow: 8)

 

Hej!

właśnie dzisiaj przyjrzałem sie przypadkowo X4, jest to naprawdę olbrzymi naked, szkoda, że jest ich tak mało i chyba teraz to się nazywa CB 1300 czy jakoś tak :? No i jest piękna prawie jak PGR :)

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu widziałem x4 na zlociku w lubsku

nawet całkiem całkiem

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Hej,

Wiem, że w polsce nie ma zbyt wielu egzemplarzy tego modelu, ale może ktoś się znajdzie oprócz mnie kto będzie chciał się wymienić spostrzeżeniami na temat.

W ogóle jest to motor bliźniaczo podoby do CB1300. Mają jednak trochę inne parametry.

Będę musiał stworzyć opracowanie dla x4 z japońskiego, bo tylko takie znalazłem, chyba, że ktoś dysponuje manualem do cb1300 to chociaż trochę skubnę:)

Przy okazji może ktos podpowiedzieć jak domowym sposobem ustawić czterogaźnikowca?

Edytowane przez arouter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...