Skocz do zawartości

Meta na jedną noc - stwórzmy bazę danych chętnych motocyklistów.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa Centrum - okolice Trasy Lazienkowskiej / Marszalkowskiej

(dokladnie ul. Armii Ludowej). Przenocowac moge 1 osobe lub pare.

Mam malego psa (to info dla alergikow).

 

Teren zamkniety (wjazd na pilota) wiec motor postawic mozna ale pod chmurka.

Pokrowiec konieczny. Ewentualnie moge uzyczyc swoj zapasowy.

 

Tel: 691 322 399.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice, Mikołów 603052986 dzwonić na kilka dni przed.

Moto zostawi się w Mikołowie, gdzie mam działkę z garażem, warsztat jest więc od razu można zrobić jakieś poprawki:) Domek jest, miejsce na namiot również. Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki to mogę przenocować w Katowicach i później podwieźć do Mikołowa, po pod domem w K-ce raczej niespecjalnie jest postawić sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wiosna idzie, a mam plany na lato :notworthy: , więc przypominam temat. Myslę, że koncepcja jest dobra....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwock 697884929 lub 606962231 zawsze znajdzie się miejsce dla znużonego motocyklisty, garażyk też jest, nawet 3-4 sprzęty pomieści. :wink: spanko na wyrku dla 2 osób, na karimatach wejdzie więcej, teren bezpieczny (obok kościoła) choć to centrum miasta, grilla jest gdzie rozpalić. :notworthy:

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie tam, mogę być czasami miłym modem ;>

ck kraków, telefon w profilu

mieszkanie niewielkie, ale kilka osób się prześpi, spanie dla maszyn pod dachem i w zamknięciu. tylko knajpy blisko żadnej nie ma :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiechówek, pokój dwójka, garaż, teren zamknięty :notworthy: tel. w profilu, jak jestem w domu to luz.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudna (15km od Lubina/25km od Głogowa), tel: 667-745-788 jak by ktoś miał problemy ze sprzętem to służę pomocą. W razie czego można kimnąć, bezpieczne miejsce w garażu na sprzęta, jadło też się znajdzie :icon_mrgreen: (Grzesiek)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre paręnaście lat temu miała miejsce taka akcja w na łamach "Świata Motocykli", ale jak widać duch w narodzie nie ginie. Dorzucam punkt na wschodzie, Sandomierz. Służę pomocą od pokazania w które strone jechać , przez jakieś naprawy ,a jak trzeba to i spanko (dla niewymagających , bo ciasno) z żyrem tez sie znajdzie i motory też można postawić w bezpiecznym miejscu choć pod chmurką. Czem chata bogata ... tem goście rzygają :rolleyes: tel. 880 816391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie wpisywalem na 1ej stronie ale moze by tak ktos jakas

mapke stworzyl z osobami zadekklarowanymi, co?

Mysle, ze to znacznie by ulatwilo sprawe...

Hmmm, no to spróbujmy tak:

http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=p...5ad273aa7ef&z=6

 

Bo choć założyłem Frappra dla Forum, to cos ten frappr kuleje. Zobaczmy jak to zadziała....

Aha - lekko nie ma - jak ktoś chce byc na tej mapie, to podsyłajcie mi email na PW, to wam tą mapę udostępnię. Chyba nie da się zrobić takiej publicznej....

 

No chyba że ktoś ma lepszy pomysł! To niech mówi, albo.... milczy na wieki. Koniec cytatu. :icon_mrgreen:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...