Skocz do zawartości

opinia na temat R1 vs ZX10


Rekomendowane odpowiedzi

A no właśnie, że plastiki są na tyle chu*owe, że pękają same z siebie. Nawet nie wiem czy to jest jakiś pochodny ABS'u bo twarde ak sku*wysyn, żadnej elastyki, dlatego też to gówno pęka. Konkretnie mam na myśli te pod siodłem i boczne przy śrubach. Wycierające się błyskawicznie siodło to pikuś. Znajdzie się tego trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości wykonania to pytam dlatego że wiem że dzisiaj wszystko produkuje się na ilość. Słyszałem żę jakość wykonania owiewek i jakość lakieru na owiewkach i na elementach silnika w R1 RN04 a RN12 to niebo a ziemia, w sensie żę w RN04 wszystko jest zajebiście spasowane, lakier b. dobrej jakości.

Ktoś tu pisze żę w Hondzie to to a tamto, ale nie rozmawiamy o Hondzie bo Hondy to w ogóle nie biorę pod uwagę.

 

Z jednej strony to w tym porównaniu to na pewno R1 RM19 jest nowszą konstrukcją niż ZX10r. Z drugiej strony to nie wiadomo czy RN19 w porównaniu z modelem RN12 to całkowicie nowy motocykl czy tylko taki poprawiony model RN12. W gazetach piszą redaktorzy żę RN19 to zupełnie nowa konstrukcja w porównaniu z rn12, ale w gazetach to piszą to za cą im zapłacą. A zdania na ten temat są różne...

ZX10R 2007-2007 ma moim zdaniem ładniejszy wygląd zwłaszcza na Akrapovicach.

 

Co do R1 to czuje niechęć bo mówi się zresztą na pewno słyszeliście żę R1 to lanserski lub dresiarski motocykl.

Edytowane przez dolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do R1 to czuje niechęć bo mówi się zresztą na pewno słyszeliście żę R1 to lanserski lub dresiarski motocykl.

a tu masz w 100% racje :biggrin: jestem lanserem i uuuwielbiam dresy no i oczywiście nie skończyłem podstawówki :( MYCIOR ten yyy no moderator też jest dresem-Szramer to już w ogóle jest dres i lanser :) nie kupuj R1 bo jak nawet jesteś OK gość to ten zje*any motocykl cię zmieni :buttrock:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co macie na myśli?

Poza tym czy może ktoś odpowiedzieć na pytanie:

Czy RN19 to tylko albo aż tylko "unowocześniona" RN12 czy całkowicie nowa konstrukcja?

Ty masz zapędy na zdobycie mistrzostwa Polski w wyscigach motocyklowych czy co? Juz Ci poprzednicy jasno i wyraznie napisali. Wybierz ten motocykl, ktory Ci bardziej się podoba, ktory jet wygodniejszy i ma ladniejszy kolor.I tak nie bediesz w stanie wykorzystac go w 50 % albo i mniej. Więc skończ z tymi durnymi pytaniami bo wkurwiasz tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co macie na myśli?

Poza tym czy może ktoś odpowiedzieć na pytanie:

Czy RN19 to tylko albo aż tylko "unowocześniona" RN12 czy całkowicie nowa konstrukcja?

 

 

Na forum ten temat byl juz poruszany i opisany, troche inwencji a nie wszystko pod nos :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Szramer kupił Suzuki. :bigrazz:

brakowalo mi tego klekotu sprzegla i rozrzadu :lalag:

mialem r1 z 04' i 06' oraz zx10r 06' i 07' i w zadnym nic mi sie niewytarlo jak i niepopekalo

jakies odpady zoltki puszczaja chyba na ta europe :wink:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo dajesz po torze a za malo na kole, odwrotnie niz srednia w Polsce, dlatego nie masz problemow.

Wlasnie cie niedawno odwiedzilem, a wlascicie Kondzika bo bylem kolo Daytona Beach, plaza swietna, ocean cieply i wszystko dobrze dopuki air cond w domu i samochdzie dziala :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...