Skocz do zawartości

Hayabusa K8


Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem sympatyczna. Nigdy jakoś specjalnie nie podobała mi się wizualnie Busa ale ta nowa robi wrażenie ;) zegarki tez ma ładne.. ogólnie najjs :smile:

ciekaw jestem pierwszych filmików w necie jak ktoś tym zacznie wymiatać :)

Osobiście wolę tysiączki :)

Edytowane przez lof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz z tym kopiowaniem :( Nasz redaktor był na prezentacji w Rzymie, ale materiały prasowe są takie same na całym świecie, więc pewnie stąd te podobieństwa (jeśli się doszukałeś).

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sorry za odkopanie tematu ale....czy nie sądzicie że co poniektóre marki ściągają żywcem rozwiązania stylistyczne od konkurencji?

Przykład?

 

Hayabusa

http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/moto...omierz.jpg.html

 

R1

http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal.../49/253064988_5

 

Swoją drogą....nie myślałem że się tak ostro zabiorą za hayabusę, nie tylko wizualnie ale i technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: porazka

Stara Busa byla "piekna inaczej" ale ta to w ogole wymiata, skrzyzowanie GSXRa z GoldWing'iem. Jak dla mnie to brakuje kufrow, kierownicy z fredzlami no i moze troche chromu :icon_biggrin:

JAPONCZYKOM GRATULUJEMY HAYABUSY :(

 

O rozwiazaniach technicznych nie rozawiamy ale saly jej wyglad to dla mnie porazka, poprzednia podobala mi sie wizualnie duuuuuuzo lepiej.

 

:icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cbr1100xx.org/forums/index.php?...8+hayabusa+dyno

 

Przy takich paramatrach wyglad jest bez znaczenia. :)

 

Moc i moment obrotowy na tym wykresie,to sa juz z tylnego kola,na wale to bedzie 10-15% wiecej.

 

Jezeli chodzi o moment to podam tylko ze ft lbs to (chyba) 1.4 nm,motorek ma wiecej niz 110NM przy 3000 obr.

 

Zmienic tlumiki,dobry tunning i powinno to miec 185 koni na tylnym kole. :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podaj dane z tego linku tak, żeby nie trzeba było się logować do ich przeczytania. po prostu wypada, jeśli chcesz coś takiego tu prezentować :bigrazz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hayabusa zawsze była szczytem marzeń. Jej wygląd jest morderczy, wywołuje ogromne emocje u mnie i oczywiście dla mnie jest najpiękniejsza, do tego wygodna :flesje: Ale chyba kieruję się zasadą: "co oryginalne to piękne"...A spójrzcie to chyba jeden z nielicznych teraz motocykli w tej klasie z analogowymi zegarami- które są dla mnie nie zastąpione.

Edytowane przez Milek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej klasie z analogowymi zegarami- które są dla mnie nie zastąpione.

 

NO w tej klasie to raczej wszystkie maja wszystko analogowe :icon_eek:

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Super wygląd, no i te osiągi, znów będzie najszybsza :flesje: Mój następny motor to Hayka(będzie mam nadzieję)

He, he pozwole sobie zacytowac Cie jak wyjdzie nowy Blackbird :)

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...