Skocz do zawartości

Hayabusa K8


Rekomendowane odpowiedzi

hayka zawsze miała coś w sobie...z jednej strony przycieżka i bryłowata, ale z drugiej dużo polotu.Ale rzeczywiście model K8 robi wrażenie, jak dla mnie w malowaniu black/blue jest niesamowita. A co do osiągów to i tak wykorzytsanie takich parametrów jest możliwe jedynie dla kierowców testowych pod warunkiem, że będzie kawałek fajnego asfaltu. Dla mnie motor jest marzeniem - wzgledy finansowe przy zakupie, ale i utrzymanie przy takim zużywaniu sie podzespołów szczególnie napędowych to też duża sprawa.Chociaż pewnie chętnie zrobiłbym dłużą traskę na takim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sie doczekałem nowej HAJKI już odkładam kase na nią a mam na to ponad 2lata i to mi pasuje bo już używki w obiegu będą.JUŻ TYLKO HAYA :cool:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa ma swój urok, wszyscy znaja te moto, ale jakos starszy model był ladniejszy. Tu mi sie zadupek kompletnie nie podoba. Chociarz z drogiej strony - moze nie wyglada ładnie, ale cisnie jak poj**** :)

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadupek przypomina mi tył... Garbusa ;-) Nie wiem takie mam skojarzenie. Ale hayka to hayka, troche przerost formy nad treścią ale zawsze mnie pociągała ;-)

 

Dokładnie, centralnie zepsuty tyl (stylistycznie).

Ale tam.... to ma jeździć a nie pięknie wyglądać 200HP...to pojedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wole starszy design który uważam za piękny .Coprawda trudno powiedzieć zanim nie zobaczę na żywca ale teraz skojarzenie mam jedno.....fiat multipla :icon_mrgreen: tak jakby kto spospawał dwa rózne bike i zostawił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Jeśli ktoś był ciekaw jak bedzie wygladała nowa Buza, to wszystko jest już jasne. Zapraszam do pierwszej w Polsce oficjalnej publikacji na ten temat. http://www.scigacz.pl/Suzuki,Hayabusa,%20G...,2008,3406.html

 

Choć jak dla mnie zmiany w wyglądzie są za małe, to i tak podstawą do wystawienia opinii tej maszynie będzie to jak ona jeździ ;) Na razie miło chociaż popatrzeć.

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, widzialem, ale nie ma tam tego, co jest w cytowanym artykule. Foty zamieszczone w przytoczonej prezentacji ujrzały oficjalnie światło dzienne w ostatni weekend i w PL jeszcze nie byly publikowane ;)

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...