Skocz do zawartości

stunt dzidy a nie wypieczone szczury!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska nic nie mają do stunterów, ale osobiście nie lubię gdy ktoś mi tłumaczy żem pacan bo dbam o swoje jak chce. Moje moto bedzie czyste bo tak kufa chce...

 

Ichniejsze forum sie popsulo wiec chlopak sie nudzi, dlatego probuje nas podpuscic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

a dlaczego wiazac jazde na motocyklu z jakas ideologia??? motocykl to RZECZ!!!! NABYTA NA DODATEK!!!!!!! o zone mozna dbac !!! a nie o motocykl!!!.. wedle mnie czysc moto co godzine...

Czy po takim lakierowaniu dostajesz orgazmu????

Ludzie zluzujcie!!!

z tym traktowaniem motocykla jak bustwo to sie myliles!!!!

dawac foty swoich na maksa zaje**nych glutow..!!!

 

po dawac zdjecia skoro ty masz najbardziej na maxa zajechanego gluta a inni maja motocykle

 

p.s zona to tez rzecz nabyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej technicznie to on zabija te wszystkie wychuchane MOTOCYKLE.... a co do przegrody to az tak konieczna kolego nie jest.... wystarcza inne zabiegi... litr wiecej daje rade!

zarób sobie i kup! was boli ze ja go nie myje czy to ze moge sobie na to pozwolic zeby go zajechac??????

przy obecnych cenach motocykli mozna jeden po 2 skatowac..i wysmienicie sie przy tym bawic.. bez jakis wielkich uszczerbków na kieszeni!!!!!

 

Mnie nic nie boli, ale ceny są takie że jednak chyba większość ludzi (ja na czele) uważa że koszty daje po kieszeni. Osobiście jeżdżę w terenie i wiadomo że plastiki się łamią i ogólnie to można w ciągu sezonu tak moto zgnoić, że masakra.. Jednak ja nie zjem, a motorek dopieszczę na tyle na ile się da.

Szczerze to nie mam za grosz szacunku do ludzi co rozpierdalają motorek dla zasady czy szpanu czy chu$ wie czego. Można szaleć i się glebić i mieć motocykl dopieszczony na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego wiazac jazde na motocyklu z jakas ideologia??? motocykl to RZECZ!!!! NABYTA NA DODATEK!!!!!!! o zone mozna dbac !!! a nie o motocykl!!!.. wedle mnie czysc moto co godzine...

Czy po takim lakierowaniu dostajesz orgazmu????

Ludzie zluzujcie!!!

z tym traktowaniem motocykla jak bustwo to sie myliles!!!!

dawac foty swoich na maksa zaje**nych glutow..!!!

:wink: :crossy: :)

 

a teraz cos z innej beczki.... zadnego mycia żadnego dmuchanai chuchania i innych podobnych bredni...poprostu prawdziew moto do katowania ( 2 silnik leci.....lalalal)

motocykl nigdy nie byl myty nigdy nie dbalem o niego ... kopie go rzucam... pluje na niego... i katuje tak tylko można!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 motocykl jest do tego zeby go sponiewierac...a nie spuszczac se nad nim i myc go codziennie od muszek!!!!

 

Hardcorowy użytkownik ... a poniżej ogłoszenie:

 

 

Ma rację ... jego własność więc niech niszczy jeśli wola. "Zawieszenie w stanie dobrym" sie mi sie nie wydaje ;)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

oj bidule.... ..... o ile nie splonie lub cos gorszego to na wiosne bedzie wystawiony w orginalnych plastikach karszerem go sikne i zobaczycie go na alegro to powiecie..igielka wczoaj z salonu wyjechala....

 

i jak zwykle ktos sie na mine wpie**oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak przestajecie myc swoje gluty???

 

primo: gluta to ty pokazałeś, jeśli tak uważasz. ja pozostanę przy nazywaniu swojego motocyklem vel ereską

secundo: to się nadaje co najwyżej do działu "szkoła jazdy, stunt, wypadki", a najlepiej do śmietnika. razem z tym, co nazywasz swoim glutem

tertio: rozumiem, że można nie mieć ochoty na szanowanie swojej własności, ale żeby dorabiać tak szczeniackiemu zachowaniu ideologię i w tak idiotyczny sposób próbować ją rozgłaszać..? :banghead:

quarto: dla niektórych to bardzo dobrze, że głupota nie boli... :bigrazz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja nie zjem, , a motorek dopieszczę na tyle na ile się da.

 

:buttrock: bardzo mi przykro!!!

przepraszam ze jestem zlym czlowiekiem !!

juz nie bede zaniedbywal mojego motora!! jutro go umyje .. i bede o niego dbal!!!!

a jak zobacze na drodze jakiegos motocykliste to mu kiwne reka a nie pokaze fakola :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe o co ci pacjent chodzi?? Namawiasz do srania na swoj sprzet?? Chcesz sie pochwalic jak bardzo zaniedbales ten gruz?? Co dokladnie chcesz osiagnac??

 

Ja nie jestem pednatem i motocykl rzadko myje itp ale schuldnie powinien wygladac. Raz na jakisz czas myjnia reczna, przetarcie tylnej felgi z oleju i jest dobrze.

 

Stopien zniszczenia twojego zlomu nie odzwierciedla umiejetnosci wiec nie masz czym imponowac. No jedynie imponujace jest to jak glupie sa niektore z twoich wypowiedzi.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...