Skocz do zawartości

Do połamancow z wypadkow :)


LAMASSU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Robert. Widziałem temat na GP, ale że jestem tam na świadomej "emigracji", nijak nie mogłem Ci paru ciepłych słów powiedzieć. No to mówię tu: wracaj do zdrowia!!!

Jeśli nie drażni Cię dźwięk motocykla, chętnie Cię odwiedzę. Kalwaria to część mojego życia. Daj znać na PW, gdy do odwiedzin będziesz gotów.

Pozdrawiam.

Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po przeszczepie skóry,punkcji kolanka, wstrzasie mózgu,podejrzeniu pekniecia czaszki....:-) sporo tego było połamane żebra rownież ...w sumie 9 miesiecy + wózek inwalidzki przez jakiś czas, na szczescie człowiek jest tak skonstruowany że szybciutko zapomina o złych rzeczach...

Życze rychłego powrotu do zrowia.....i trzymam kciuki żeby już nigdy wiecej nie miało w Twoim życiu takie wydarzenie miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobowalem sil na crosie

Hehe, od razu jak Pastrana co? :biggrin:

 

Wracaj do zdrowia szybko, ja czasem jeżdżę na crossie lajtowo, skakanie kusi ale umiejętności jeszcze nie takie jak trzeba...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żebra przestają boleć po ok. 6 tygodniach/

Obojczyk musialbyś pospawać w Londynie, wówczas po 2 tygodniach pełna sprawność, bez tego masz z 9 miesięcy- rok z głowy (wstawienie śrub, zrastanie się, zdjęcie śrub, zrastanie się).

Nerki - jakieś 2 miesiące, jeśli sikałeś na czerwono. Trochę krócej, gdy na żółto.

Płuca - ni mam pojęcia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedalem Cebrunie i sprobowalem sil na crosie :D no i połamane żebra,zlamany obojczyk,zlamana łopatka,potłuczone płuca i nerka. :icon_question: jak dlugo wracaliscie do zdrowia po podobnych urazach?

co tak na sucho, odrazu salta chciałes robic czy jak??

ja sie na atv przesiadłem puki co żyje :P

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez Cie moge odwiedzić jak bede do rodzinnych Wadowic jechał z Krakowa:) widzisz chciałem sie niedawno pytać na forum kto z okolicy żeby razem po lasach pośmigać a tu masz - pewnie byłbyś chetny i co zbroiłeś ? gdzie tak ostro latałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 kwietnia wypadek i połamana ręka w 2 częściach. Narazie ruszam tylko palcami, gorzej z nadgarstkiem. Może jakoś to będzie :D

 

Czasami sie zapomnie i podniose coś ciężkiego. Ostatnio podniosłem odkurzacz to, aż mi ciarki przeszły :P

 

 

Pozdro złamasy :icon_question:

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na crossie jak na urodzinki 16 . dostalem dt-ke od kolegi do przetestowania 125ccm3 .

wsiadam na górkach przyzwyczajony do mojej 80 gaaz i tak wyrwalo ze zj***** sie z 5,5m skałki na scieżke kamienistą.

wynik:

3-Żebra, przypuszczenie wstrząśnięcia ,lewa ręka połamana na wysokości łokcia , lewa noga kość udowa tuż pod miednicą ,obruszenie podstawy czaszki.=11miesiecy z glowy pierwsze 6 wózek gipsy sruby itp.....reszta rehabilitacja.

 

:buttrock:

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez Cie moge odwiedzić jak bede do rodzinnych Wadowic jechał z Krakowa:) widzisz chciałem sie niedawno pytać na forum kto z okolicy żeby razem po lasach pośmigać a tu masz - pewnie byłbyś chetny i co zbroiłeś ? gdzie tak ostro latałeś ?

a zrobilem sobie taki prywatny tor na wynajetej dzialce za skrzynke piwa ,dosc konkretne hopki i winkle :icon_mrgreen: przyjechalo kilku kumpli na yz450 a ze mialem juz troche obcykany teren postanowilem im troche dokopac skromną Dr350 no i jest efekt jazdy bez buzera :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle - obojczyk poskładałem w MSWiA w Poznaniu

minęły 2 miesiące i będą wyciągać druty z organizmu a pętle się same rozpuszczą

obojczyk miałem sczaskany - operacja pod pełną narkozą

już po 1 miesiącu ruszałem ręką - bez problemu

ale oczywiście ruchy mam ograniczone

jednak jeszcze 2 miechy aż będę w pełni ruszał ręką - 2 miesiące to jest czas kiedy kość obojczyka zrasta się

no i w zależności od ćwiczeń powrót do pełnej sprawności

 

pozdrawiam i szybkiego powrotu za kierownicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle - obojczyk poskładałem w MSWiA w Poznaniu

minęły 2 miesiące i będą wyciągać druty z organizmu a pętle się same rozpuszczą

obojczyk miałem sczaskany - operacja pod pełną narkozą

już po 1 miesiącu ruszałem ręką - bez problemu

ale oczywiście ruchy mam ograniczone

jednak jeszcze 2 miechy aż będę w pełni ruszał ręką - 2 miesiące to jest czas kiedy kość obojczyka zrasta się

no i w zależności od ćwiczeń powrót do pełnej sprawności

 

pozdrawiam i szybkiego powrotu za kierownicę

 

 

Eee tam, Klaus ściemnia. Widziałem na własne oczy - prawą rękę spoko podnosi z puszką od stołu do ust - znaczy zdrowy całkowicie!

 

Mi motor poprawił prawą stopę co ją załatwiłem na paraglajcie - szybko się zagoiło, ale jak rano wstaję to zawsze mam taki mały kuśtyk...potem sie rozchadza... To tak do końca nigdy sie nie goi....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...