Skocz do zawartości

Czas się pochwalić nowym zakupem..


Stifler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grtulacje sprzeta :)

Wyglad zajebisty :eek:

Ale dziwie sie takiej zamiany? Zorumiem ze tl 1000 to za malo zwrotny jest i raczej to na tor sie nadaje ale nie szkoda Ci bylo rezygnowac z owiewek i charakterystyki v-ki.

 

Mac89 :icon_mrgreen: a mnie sie wlasnie wydawalo ze Tcat to lekki jest ? Po przesiadce z diversion mam takie wrazenie ale fakt kolka duzo wieksze sie tym na parkingu zatacza

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratki, a musimy się jakoś zgadać, co by na zlocie salve pogadać

Jak mnie będziesz widział to podejdz to pogadamy.. albo odezwij sie na gg to sie jakos zgadamy

 

 

Naked to mój ulubiony typ moto :). Hornecik super maszynka gratulacje, sam bym takiego chciał, tylko ja bym zmienił tą ''owiewkę'' :)

 

A mi sie właśnie ta owiewka podoba.. jest przez to troche groźniejszy.. a świeci to bardzo ładnie bo ma 4 żarówki po 21Wat

 

Grtulacje sprzeta :)

Wyglad zajebisty :eek:

Ale dziwie sie takiej zamiany? Zorumiem ze tl 1000 to za malo zwrotny jest i raczej to na tor sie nadaje ale nie szkoda Ci bylo rezygnowac z owiewek i charakterystyki v-ki.

 

Mac89 :icon_mrgreen: a mnie sie wlasnie wydawalo ze Tcat to lekki jest ? Po przesiadce z diversion mam takie wrazenie ale fakt kolka duzo wieksze sie tym na parkingu zatacza

 

No mnie właśnie wnerwiała ta charakterystyka V-ki.. fajnie było tym latac na kole albo palić laczka:) ale do jazdy miejskiej to sie jakoś nie nadawało.. tym bardziej po tych dziurach.. tl nie ma prawie amortyzatorów.. Brakuje mi tylko prędkości.. A co do masy horneta to każdy kto na nim siada mówi, że jest cholernie lekki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super, ta lampa nadaje u agresywnego wygladu. Niech Ci dobrze sluzy. Dobry wybor, przeciez honda to honda! :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do masy horneta to każdy kto na nim siada mówi, że jest cholernie lekki..

zgadza sie - jak usiadłem z mojego klocka :biggrin: na horneta kumpla to czulem sie jak na mz-małe to, lekkie i fajnie chodzi :D. Gratulacje i oby dobrze smigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulowałem juz osobiscie ale na forum tez nie zaszkodzi bo sprzecik naprawde za***** normalnie mi takiej checi na niego narobiles ze sie zastanawiam miedzy cebra a hornetem ;p

Wogole jak na nim usiadlem to mysalem , ze mam rower miedzy nogami mimo ze wazy to jakies 170 a moja tdrka 130...

jeszcze raz gratki! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tl-em zrobilem moze ze 3 tysiące... Sprzedałem go na dzień po umieszczeniu ogłoszenia..a własciwie dostalem zaliczke i po tygodniu gosc go odebrał.. Teraz chciałem coś lekkiego, a hornet był całkiem przypadkowy..Byłem po prostu u gościa co ma komis i stał sobie ten hornecik.. tyle ze nie działał.. Po paru dniach udało się go uruchomić (mial uszkodzony przekaznik od rozrusznika) ale nie ladował akumulatora.. Ja kupiłem nowy aku i regulator napięcia i mam moto do jazdy za cos ponad 8tys.. nie licząc lakierowania.. więc myśle ze dobry interes zrobiłem.. Za te pieniądze to napewno nie kupilbym normalnie horneta z tego rocznika i w takim stanie... Co prawda rozglądałem się za cbr1000rr albo 600rr ze wzgledu na ich mase ale ten hornet mi sie tak spodobal ze nic innego nie chcialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grtulacje sprzeta :clap:

Wyglad zajebisty :biggrin:

Ale dziwie sie takiej zamiany? Zorumiem ze tl 1000 to za malo zwrotny jest i raczej to na tor sie nadaje ale nie szkoda Ci bylo rezygnowac z owiewek i charakterystyki v-ki.

 

Mac89 ;) a mnie sie wlasnie wydawalo ze Tcat to lekki jest ? Po przesiadce z diversion mam takie wrazenie ale fakt kolka duzo wieksze sie tym na parkingu zatacza

 

 

Taa w porównaniu do XJoty to może i jest lekki, ale nie w porównaniu do Horneta :crossy: W sumie na papierze różnica między Tcatem, a Hornetem nie jest wielka, a jednak subiektywne odczucia są nieco inne :smile: Jakkolwiek Kotek musi swoje ważyć i to mu sie wybacza :cool: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...