Skocz do zawartości

Zaryzykowałem Rometa co wy na to :)?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przejechałem 500 km a jutro zrobię sobie przegląd (sam). Do tej pory wszystko jest ok tylko zdążyłem sie raz wyrżnąć (od razu mowie jak ktoś sie na niego zdecyduje to niech w oponki zainwestuje bo jak deszczyk spadnie to jak byś dzikiego konia ujeżdżał, bo te które są od producenta są do dupy tylnia jeszcze ujdzie ale przednia to tragedia :buttrock: ) hamulce super good, trochę krótkie przełożenia i trzeba czasami po wachlować, jak wejdzie w obroty to sie rwie jak rumak :), ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, dzisiaj przejechałeś 500km? :wink: Czy do dzisiaj tyle przejechałes? :icon_rolleyes:

 

Jestem bardzo ciekawy jakie przebiegi wytrzymia te silniki.

Edytowane przez Andreaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ze toto niby 140 leci?

 

 

Dobrze ze sie z zawracaniem wyrobiles :bigrazz:

No i hamuje sie przodem glownie.

No i sa kulturalniejsze metody na gaszenie sprzeta.

Wszystkiego sie nauczysz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze toto niby 140 leci?

Dobrze ze sie z zawracaniem wyrobiles :biggrin:

No i hamuje sie przodem glownie.

No i sa kulturalniejsze metody na gaszenie sprzeta.

Wszystkiego sie nauczysz :)

1 - 140 napewno nie poleci 110 to sie zgodze (ale trzeba bedzie go dusic ostro)

2 - na filmie jezdzi moj brat ja kameruje

3 - z tym gaszeniem to fakt :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce super good .... wejdzie w obroty to sie rwie jak rumak

 

Cooooooo ????????

 

Hamulce ? Padaka, jedynie tylny można uząć za wystarczajacy. Przedni tępy i mało skuteczny. O osiągach nawet nie wspominam ... Więcej już niedługo :)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpionkosmos, nie chcę ci psuć samopoczucia, ale mocno wątpię, żeby poszedł 110/h - chyba że licznik będzie przekłamywał sakramencko. Piszesz, że rwie jak rumak, hmm... nie znam sprzęta, lecz jeśli masz takie odczucia, to albo nieświadomie przesadzasz, albo go zarzynasz na dotarciu - wykończysz ten motocykl.

Co do oponek, to zmień je, bo się przejedziesz. Miałem Yamahę YBR 125 - miala chińskie opony i były najwyżej średnie, a Romet prawdopodobnie ma jeszcze gorsze - więc wg mnie warto zmienić dla bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooooooo ????????

 

Hamulce ? Padaka, jedynie tylny można uząć za wystarczajacy. Przedni tępy i mało skuteczny. O osiągach nawet nie wspominam ... Więcej już niedługo :biggrin:

 

P.

Przecez to niejest sprzet do jakis sztuczek tylko jazdy po miescie A osiagi co tu mozna osiagac w korkach heheh i tak zawsze jestem szybciej niz samochodem przyjemniej i za mniejsze pieniadze niz japoncem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys kiedys usiadł na normalnego sprzeta i potem na takiego rometa to bys zobaczył o co chodzi i o czym mowi Pawel. Jak kiedys smigałem ogarami, motorynkami itd to tez mi sie wydawało ze mają kosmiczne przyśpieszenia i wogole dopoki nie wsiadłem na cos wiekszego i wyprodukowanego przez normalna firme.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...