Skocz do zawartości

a mialo byc tak fajnie...


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak zwykle musze się podzielić kilkoma spostrzeżeniami z mojego dzisiejszego wypadu.Moja ulubiona pora na jazdę tak między 19-21, jade sobie piękne widoki, góry, błękit nieba... sprzet chodzi super nikt mi nie zajechcał drogi, nie było ostrego hamowania, mało aut bo o tej porze w niedziele normalnie "miód" jazda.Banan na twarzy no mysle zajebisty dzień!!! Wyjeżdzam na prostą zza zakrętu i co ku*wa widze??? Jedzie jakiś po*eb (wyprzedza) ku*wa ja na przeciwko niego po hamulcach zjeżdzam na pobocze( nie wiem jak się nie wyje*ałem na tym poboczu sam sie dziwie :icon_mrgreen: bo wąsko jak cholera i głęboki rów i... zaj**ał mi lusterkiem w rękę. Na szczęscie nie bolało bo tylko krawędzią a miałem kurtkę z ochraniaczami. h*j trąbisz itp ale co tam jedzie dalej, zamiast zachamować (lepiej by wyszło bo był na wysokości samochodu) jak mnie zobaczył jeżeli wogole zobaczył. I tak się skończył mój zajebisty dzionek w którym uwierzyłem że jazda może być w 100% bezpieczna.(troche za wcześnie)

 

Apropo mniej więcej o której lubicie jeździć?

teraz jak jest ciepło to tak od 19 jest zajebiście to słoneczko delikatne, moja ulubiona pora na jazdę, ruch jest mały nic tylko jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A propos - mniej więcej o której lubicie jeździć?

teraz jak jest ciepło to tak od 19 jest zajebiście to słoneczko delikatne, moja ulubiona pora na jazdę, ruch jest mały nic tylko jeździć"

 

 

Tak w ogóle jeździmy tandemem z moim ślubnym. Dlatego możemy tylko po pracy lub w weekendy. Po pracy to 17-18, powrót 20-21; a w weekendy, jak Bóg da. Dziś od 12 do 20.

 

 

A w sprawie tego ku..sa który Cię zepchnął, to niech mu uschnie :icon_mrgreen:

Edytowane przez Boba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj co mi się zdarzyło.Jechaliśmy w trzy sprzety ja pierwszy.Zaje....y sk***iel w puszce zepchnął mnie do rowu bo wyprzedzał na trzeciego.Pozbierałem sie szybko,dogoniłem gnoja i zapamietałem numer rej. puchy.Kut....s w puszce oczywiście rznal glupa i nawt sie nie zatrzymał.Złożyłem doniesienie na policji. mam dwóch świadków. Podobno sa duze szanse że zostanie jakoś tam ukarany.Nie odpuszcze gnojowi ,moze to go czegos nauczy i nastepnym razem nie zepchnie jednego z naszych do rowu.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj co mi się zdarzyło.Jechaliśmy w trzy sprzety ja pierwszy.Zaje....y sk***iel w puszce zepchnął mnie do rowu bo wyprzedzał na trzeciego.Pozbierałem sie szybko,dogoniłem gnoja i zapamietałem numer rej. puchy.Kut....s w puszce oczywiście rznal glupa i nawt sie nie zatrzymał.Złożyłem doniesienie na policji. mam dwóch świadków. Podobno sa duze szanse że zostanie jakoś tam ukarany.Nie odpuszcze gnojowi ,moze to go czegos nauczy i nastepnym razem nie zepchnie jednego z naszych do rowu.Pzdr.

to jedna z zalet jazdy w grupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takch momentach [niezależnie czym jadę] żałuję że nie mam naładowanej 45-tki za pazuchą.

choć z punktu widzenia upuszczenia adrenaliny lepszy byłby solidny stalowy kij golfowy.

 

na szczęście, jak dotąd, musiałem wiać na pobocze/rów tylko puszką. wiem, że to tylko kwestia czasu kiedy spotka mnie to na moto.

 

ps.

może aktywny pancerz z 5kg semtexu na owiewce rozwiązałby problem ??? :biggrin:

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszla niedziele mialem identycznie, jechalem z plecaczkiem w celu udowodnienia tegoz ze motocykle to takie zajebiste odprezenie zwlaszcza po calym tygodniu w niedziele, po czym mijalem auto ladujac sie na zatoczke autobusowa, dobrze ze byla bo napewno bym sie nie zmiescil na jedym pasie ani ja ani to WIELKIE terenowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamstwo się szerzy nie ma co

jak by powiedział mój instruktor "takiemu to tylko w*******ć "

no ale cóż na debili trzeba uważać

pzdr

 

instruktor mial racje. tak bym zrobil i niech to on chodzi po sadach. jak nie rozumie inaczej to niech zrozumie haslo "szok".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...