Skocz do zawartości

a mialo byc tak fajnie...


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchaj co mi się zdarzyło.Jechaliśmy w trzy sprzety ja pierwszy.Zaje....y sk***iel w puszce zepchnął mnie do rowu bo wyprzedzał na trzeciego.Pozbierałem sie szybko,dogoniłem gnoja i zapamietałem numer rej. puchy.Kut....s w puszce oczywiście rznal glupa i nawt sie nie zatrzymał.Złożyłem doniesienie na policji. mam dwóch świadków. Podobno sa duze szanse że zostanie jakoś tam ukarany.Nie odpuszcze gnojowi ,moze to go czegos nauczy i nastepnym razem nie zepchnie jednego z naszych do rowu.Pzdr.

Cholera ja miałbym więce roboty bo najpierw musiałbym zatrzymać to auto które wyprzedzał (świadków trzeba znaleść) no i śmignąć za nim bo z tego wszystkiego nawet nie zapamiętałem nr rej. ale człowiek uczy się na błędach...po prostu trzeba będzie troche "wychować" kierowców, wszystkich sie nie da ale przynajmniej taki przygłup może następnym razem się opamięta jak by musiał zapłacić mandat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś miałem przez buca jednego przygodę. Było mokro buc golem 3 vr6 wyjechał mi z podporządkowanej już mnie widział na pewno ale se wyjechał ja zaliczyłem pierwszy raz szlif miałem tylko noge obdartą. Ale teraz sie nie pier..ole mam kask ochraniacze worze ze sobą pałkę teleskopówke ze śrubą jak coś przybrzy to zobaczymy czy będzie kozakiem jak z puszki wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Apropo mniej więcej o której lubicie jeździć?

teraz jak jest ciepło to tak od 19 jest zajebiście to słoneczko delikatne, moja ulubiona pora na jazdę, ruch jest mały nic tylko jeździć

 

 

Ja żadko pomieście jezdże ale jezdze najczęście j między 9-12 oczywiście tylko w soboty i niedziele bo w tedy ruchu nie ma ale jazda po mieścinach mnie nie kręci wole po lesie kiedyś mnie kręciła jak miałem simzłoma.A w ogóle w lesie bezpieczniej najczęściej w nocy jak jedziesz i tylko czekasz aż ktoś ci deskom w łep przje...e.Pozdro szeerokiej drogi :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...