Skocz do zawartości

Śmierć zdejmuje buty ...


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście mam z tym styczność tylko na papierze (choć wizyty bezpośrednio na miejscu wypadku też mi się zdarzały). Zajmuję się odszkodowaniami komunikacyjnymi, głównie szkody osobowe czyli ofiary wypadków drogowych.

 

Czasem suchy język medyczny w protokołach posekcyjnych lub opisy technika policyjnego są tak samo wstrząsające jak widok lub zdjęcia. Jako ciekawostkę dodam że położenie butów ofiar jest zawsze zaznaczane na szkicu sytuacyjnym jako dowód.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wybieracie "na dół" to buty zostają, bo podobno podłoga tam strasznie gorąca i można nogi poparzyć, a jak "do góry" to bez butów żeby niebieskiego dywanu nie zabrudzić ;)

 

A poważnie to wiele lat temu gościa którego "ustrzeliłem" samochodem z butów rozebrało. Przyjechali po niego z workiem.....

NIE !

 

kazdy motocyklista idzie od razu do piekła

 

zapytaj mojej babci jak nie wierzysz

Edytowane przez Raff84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pamiętam jak wyjmowałem noge z między szczebli płotka przy ulicy i zakładałem (lewego chyba) buta. Obecnia ten but ma dziure na wylot przy dużym palcu od zmiany biegów górę.

Edytowane przez audioterrorysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie "Wojownicy Ulicy" byla scena jak koles robil wheelie , upada turla sie po ziemi buty mu pospadaly ale wstal normalnie!! ktos z was napewno to ogladal!! wiec nie zawsze jak spadna buty to smierc!!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie "Wojownicy Ulicy" byla scena jak koles robil wheelie , upada turla sie po ziemi buty mu pospadaly ale wstal normalnie!! ktos z was napewno to ogladal!! wiec nie zawsze jak spadna buty to smierc!!

 

A ten koleś to jechał w bardzo nie motocyklowych butach, zresztą całe reszta ubioru też nie była motocyklowa :notworthy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten koleś to jechał w bardzo nie motocyklowych butach, zresztą całe reszta ubioru też nie była motocyklowa :clap: :banghead:

 

A tam jakis koles jeździl w motocyklowym stroju?? :icon_question: ;)

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No odgrzewam temat. Coś z tymi butami chyba jest przypominają mi się westerny gdzie żaden "cowboy" nie chciał być pochowany bez butów.

Nie wiem jak wasze ale moja babcia mówiła nie stawiaj butów na stole bo śmierć do domu przyjdzie....

Ciekawe ile przypadków było gdzie ludzie przeżyli wypadek stracili buty, szukali i nie znaleźli ich ???

St.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak wasze ale moja babcia mówiła nie stawiaj butów na stole bo śmierć do domu przyjdzie....

 

 

:clap: :clap: Moja mówiła : Nie stawiaj roweru obok lodówki, bo Ci piwnice zaleje :evil: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego przyjaciela ojciec byl milicjantem i zawsze mi powtarza, jak nie ma butow, to pozamiatane

 

Na plycie lotniska w Bagiczu 2002, 2003 widzialem trzy trupy i wszyscy mieli buty na nogach. Wstawic zdjecia czy wierzysz mi na slowo ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...