Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w końcu jestem bliski spełnienia swojego marzenia :) Od pięciu lat myślę o Wild Star, jednak do tej pory kasa nie pozwalała mi na taki zakup.

 

Dlatego śmigałem najpierw na Virago 535, potem na Virago 750, następnie na VT1100, teraz na VN1500 Classic

 

Znalazłem lepszą prace i systematycznie zmieniałem motocykle i nareszcie uzbierałem odpowiednią sumę. Tylko teraz nie popełnić błędu i nie nadziać się na jakąś minę....uff.

 

Wczoraj oglądałem też VTX1300 i VTX1800 robią wrażenie te maszyny. Wild Star jest gustowny, piękny, natomiast VTX wydają się mocniejsze....takie bestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe i pierwsze po długiej przerwie to napewno duża V-ka ( Yamaha Midnight Warrior lub MT-01) , wiem wiem odezwą się głosy że powinienem wrócić od czegoś słabszego tyle że te sprzęty kręcą mnie tak naprawde, troszke pojeździłem MT-01 kolegi , zajefajny motocykl w miare sie na nim czuje , Warriorem nie miałem okazji pośmigać jeszcze , ale mam nadzieje ze wkrótce bedzie taka okazja i padnie wybór. A docelowo HD Nigcht Rod Special ale to jeszcze dużo wody w Warcie musi upłynąć....

Edytowane przez drex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

jestem nowicjuszem i narazie szlifuje forme na padlej chinszczyznie :) (przepraszam wszystkich posiadaczy tego sprzetu).za kilka miesiecy stane sie posiadaczem nowiutkiego DragStara1100 i to powinno wystarczyc na kilka dobrych lat :clap:

Pozddrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham aktualnego Draga XVS650 bo jest piękny, wypasiony, dopieszczony i jest moim pierwszym. Coraz bardziej odczuwam jednak brak mocy i momentu obrotowego. Drag1100 ?. to byłoby to samo tylko mocniejsze i szybsze, ale na docelowy raczej mi nie pasuje. Mysle, ze jednak za rok zmienie na WildStara, ale jako kolejną przejściówkę. Docelowo ?, może HD Softail Heritage Classic, ale chyba jeszcze jestem za małym snobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

W chwili gdy ją ujrzałem po raz pierwszy... stała się moim celem.... spojrzyjcie sami:

http://poszkole.pl/tapety.php?powieksz=1154

Dokładnie ten model i w tym malowaniu (mój marauder jest w identycznym malowaniu co bardzo mi się podoba, mimo że na początku marzyłem o czarnym).

 

Podoba Wam się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...