Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa ( GSXR1300, GSX1300R )


Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć busa prowadzi sie jak 600 , a waży tyle co moja XJ 600 (220kg) to moto jest moim marzeniem :banghead: wiec z moich słów złego słowa na buse nie usłyszysz , aha, ponoć w niektórych modelach(dokładnego roku nie znam) był tył ramy aluminiowy i po załadowaniu sprzetA NIE DAWAŁ RADY , POTRAFIŁ SIE ŁAMAĆ , ludzie wymieniali to (ten tzw: stelaż / ogon/tylną czesć ramy czy jak to tam nazwać) na stalowy taki sam element ze starszych modeli busy. Jak dla mnie hayabusa jest motocyklem bardzo uniwersalnym , szybki , wygodny , i w dodatku super sie prowadzi , nie dużo pali (ponoć do 8 l.) I jeszcze jedno , nie miałem nigdy busy (ale kiedyś jak dożyje i bedzie mnie stać to mieć bede :icon_mrgreen: ) wiec to co napisałem to są informacje zaczerpnięte z różnych źródeł , gazet , neta itp. Pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik w hajce na pewno wytrzyma dluuugo. Jesli chodzi o jazde w miesce to z tego co slyszalem od uzytkowikow to nie jest najgorzej choc manewrowanie w miejscu jest lekkim problemem. Zreszta sam musiasz zobaczyc czy sprawia Ci jakis problem w manewrowaniu ale jazda bardzo przyjemna, jak to mowia "szybki turystyk".

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać czy nie brać???

Jeżeli, właściciel nie starał się wybitnie jej zakatować to 65 tyś jest śmiesznym przebiegiem, Pozycja też jest ponoć dla ludzi pozostaje tylko kwestia wyglądu ale o gustach się nie dyskutuje :buttrock: jedno jest pewne to chodzi jak wściekłe :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależałoby mi by się jakiś mechanik wypowiedział z forum.

zakładając ze facet rzeczywiście turystycznie jezdził i bez wariacji to w jakim stopniu ten silnik będzie zużyty ?

jak jest z trawłością w takich motocyklach takich częsci jak skrzynia czy też sprzęgło?

 

Prosiłbym o fachową odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć busa prowadzi sie jak 600 , a waży tyle co moja XJ 600 (220kg) to moto jest moim marzeniem :) wiec z moich słów złego słowa na buse nie usłyszysz , aha, ponoć w niektórych modelach(dokładnego roku nie znam) był tył ramy aluminiowy i po załadowaniu sprzetA NIE DAWAŁ RADY , POTRAFIŁ SIE ŁAMAĆ , ludzie wymieniali to (ten tzw: stelaż / ogon/tylną czesć ramy czy jak to tam nazwać) na stalowy taki sam element ze starszych modeli busy. Jak dla mnie hayabusa jest motocyklem bardzo uniwersalnym , szybki , wygodny , i w dodatku super sie prowadzi , nie dużo pali (ponoć do 8 l.) I jeszcze jedno , nie miałem nigdy busy (ale kiedyś jak dożyje i bedzie mnie stać to mieć bede :) ) wiec to co napisałem to są informacje zaczerpnięte z różnych źródeł , gazet , neta itp. Pozdro :buttrock:

 

 

 

Mam nadzieje,ze na Agabuse tez nic nie powiesz. A tak powaznie to wybor jest jak najbardziej O.K :banghead:))....jesli byloby mnie stac....to moze....:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze na Agabuse tez nic nie powiesz. A tak powaznie to wybor jest jak najbardziej O.K :)))....jesli byloby mnie stac....to moze....:)

A ja nie wiem, czy kupiłbym Hayabusę, nawet gdyby było mnie stać (na nówkę, bo używki to chodzą całkiem niedrogo [wiem, to pojęcie względne :banghead: ]). Wydaje mi się, że do takich motocykli jeszcze nie dorosłem (brak doświadczenia/umiejętności + narowiste usposobienie piszącego te słowa :banghead: ); być może poprzestanę na pojemności 600-750 ccm (a może nawet przerzucę się na "500") i nie będę już dalej ewoluował.

 

PS Czy Twój nick bierze się stąd, że masz chrapkę na tę maszynę w przyszłości? :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem male przejscie z hayka takie mechaniczno gadzetowe - Macki opadaja tam w momencie gdy trzeba zrobic taki bzdet jak wymiana zarowki przedniej lampy. Wtrasie, i samemu tego raczej sie zrobic nie da :buttrock:

 

Pozdrawiam.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...