Skocz do zawartości

Kto chce kupić tanio nówkę Suzuki z salonu


Rekomendowane odpowiedzi

jakies konkrety?? o ile taniej (wyjsciowo)?? jakie modele? roczniki? jak z gwarancja, serwisem itd

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, ale szczegółów brak - a sam myślę o zmianie. Choć na razie przeszukuję stany i wychodzi, że GSX-R 750 nowy, na gotowo po sprowadzeniu do Polski jakieś 36-37 tyś - a nówka w kraju 42-45 tyś.\Czekamy więc na szczegóły od autora wątku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, ale szczegółów brak - a sam myślę o zmianie. Choć na razie przeszukuję stany i wychodzi, że GSX-R 750 nowy, na gotowo po sprowadzeniu do Polski jakieś 36-37 tyś - a nówka w kraju 42-45 tyś

 

poszukaj tematu sprowadzania z usiech na prm: niedawno był taki wątek z gościem, któremu firmy przewozowe zaczęły robić problemy; motocykl uparli się potraktować jako "towar niebezpieczny" i koszty transportu poszły w górę. jakiś tam finał sprawa znalazła, ale nie oszczędził na tym tyle, ile miał

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tematu sprowadzania z usiech na prm: niedawno był taki wątek z gościem, któremu firmy przewozowe zaczęły robić problemy; motocykl uparli się potraktować jako "towar niebezpieczny" i koszty transportu poszły w górę. jakiś tam finał sprawa znalazła, ale nie oszczędził na tym tyle, ile miał

jsz

No ja na szczęście mam kumpla który ściąga poaukcyjne sprzęty więc ma przetarte ścieżki - jeśli będę ściągał to przez niego.

Ale to tak off topic - kolega który zaczął temat milczy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj cos konkretnie

 

np. K7 1000 = 10 tyś zł - jedna sztuka

9 tyś zł - 10 sztuk

8 tyś zł - wiecej niz 10 do 20

 

czy jakos tak

zeby sie dało wykalkulowac conieco

 

 

 

ps

oczywiscie ceny tak dałe byle jak

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: jeżeli planujecie w czerwcu lub lipcu kupić nowe Suzuki (ja np. GSR 600, nówka ale rocznik 2006) to kolega prowadzi już rozmowy z dealerem w Czechach niedaleko granicy naszej, najprościej, jak też chcielibyście ww. model, ale jak inny model Suzuki to też nie problem... ja liczę, że już na starcie poza naszymi granicami jest przy kwocie np. 30 tys zł taniej prawie o 20 % czyli ok. 6 tys., przy 2 moto będzie taniej o 6,5-7 tys., a przy większej ilości jeszcze taniej (oczywiście cena nie będzie spadać w nieskończoność, ale nawet 8 tys. mniej to już warta uwagi sprawa...)

 

PS.

gwarancja oczywiście jest ważna również na terenie RP

Edytowane przez qgel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: jeżeli planujecie w czerwcu lub lipcu kupić nowe Suzuki (ja np. GSR 600, nówka ale rocznik 2006) to kolega prowadzi już rozmowy z dealerem w Czechach niedaleko granicy naszej, najprościej, jak też chcielibyście ww. model, ale jak inny model Suzuki to też nie problem... ja liczę, że już na starcie poza naszymi granicami jest przy kwocie np. 30 tys zł taniej prawie o 20 % czyli ok. 6 tys., przy 2 moto będzie taniej o 6,5-7 tys., a przy większej ilości jeszcze taniej (oczywiście cena nie będzie spadać w nieskończoność, ale nawet 8 tys. mniej to już warta uwagi sprawa...)

 

PS.

gwarancja oczywiście jest ważna również na terenie RP

 

Pod warunkiem, że serwis nie powie Ci gdzie tę gwarancję sobie możesz wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do założyciela wątku, czy coś wiadomo na temat zamówień - jak widać w tytule - zbiera zamówienia. Myślę, że warto podzielić się z ewentualnymi chętnymi informacjami z negocjacji - bo może się okazać, że w tak zwanym międzyczasie każdy kupi coś gdzie indziej - nie mając informacji zwrotnej o tej akcji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że serwis nie powie Ci gdzie tę gwarancję sobie możesz wsadzić.

No to rozwiążę Wasze problemy. Otóż kupiłem swoją Suzi SV 1000SZ nóweczkę w Holandii ponieważ K5 był w limitowanej wersji (dodatkowe owiewki, malowanie itp). Oczywiście ten model nie był dostępny w Suzuki Poland i nawet nie chcieli mi załatwić pod indywidualne zamówienie. Więc pytam co z gwarancją jak kupię np w Holandii?

Tu usłyszałem:

na motocykl kupiony poza granicami PL jest gwarancja pod warunkiem, że przeglądy są robione w Polskiej ASO a jeśli dojdzie do naprawy gwarancyjnej należy za nią zapłacić w salonie, dealer przesyła protokół naprawy do W-wy a Wy dostajecie zwrot kasy. Jak to naprawde działa to nie wiem bo moje moto chodzi jak zegarek. Plusem dla mnie było też fakt, że kupiłem zdecydowanie taniej niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

okazało się, że przy ilości moto przekraczającej 2 szt. ciężko wszystkich zadowolić - znalazłem poprostu gościa który ściąga moto z zagranicy, niestety za mniejszą cenę trzeba ryzykować niepewną gwarancją... zdecydowałem się uniknąć ewentualnych problemów, że kogoś wsadzę na minę... sory, ale próbowałem,

 

pozostały mi wnioski:

1. Próbuj zacząć od autoryzowanych dealerów i wycisnąć max. zniżkę, jeżeli sie nie zadowolisz to:

2. Szukaj "mniej" autoryzowanych dealerów sprzedających na terenie Polski, jeżeli nadal cena zbyt wysoka to:

3. Poszukaj kogoś kto ściągał już moto z za granicy i wie co robi.

4. Ściągaj sam z kraju gdzie znajdziesz najtaniej (+ koszty transportu itp. oczywiście)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...