Skocz do zawartości

Jakiego crossa mam kupić???


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec sam dobrze wiesz jak jezdzi sie tym w "terenie" tzn wieksza gorka itp. czyli brak mocy i ciezkie sa te badziewia:D Ale do nauki polecam enduro...

 

Ile jeszcze będze postów o tym że enduro nie nadaje się w teren. Poszukaj sobie filmików o tym jak śmigają na enduro Hard jak i Lajtowych. Wiadomo że na DT nie pojedze się w bagna po kolana i jakieś gałęzie ale po polnych drogach albo leśnych owszem można fajnie pośmigać. Jeździem na MTX-e i po lasach i podjazdach nigdy mi mocy nie brakło. Z twoich postów wynika że enduro jest do nauki a przecież to jest coś innego niż motocross

Podsumowując

,, ENDURO " las

,, Cross " tor

PS. ale to nie znaczy że na crossie nie można jeżdzić w terenie ani że żaden Hard nie nadaje się na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dobrze to podsumowales dla ciebie:

Teren = las

Dla mnie teren = Bagna, rzeczki, strome gory itp. I jak dla mnie Lajtowe enduro tkie jak KMX nie sprawdza sie tam super bo brakuje mu mocy... Trzeba go niezle przeciagac itp.

Ale powtarzam sie "Wasza racja Mój spokój" :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dobrze to podsumowales dla ciebie:

Teren = las

Dla mnie teren = Bagna, rzeczki, strome gory itp. I jak dla mnie Lajtowe enduro tkie jak KMX nie sprawdza sie tam super bo brakuje mu mocy... Trzeba go niezle przeciagac itp.

Ale powtarzam sie "Wasza racja Mój spokój" :bigrazz:

 

 

to sobie go CHŁOPCZE odblokuj i nie pierdziel że kmx się nie nadaje do endurzenia .

nawet sobie nie zdajesz sprawy co się da tym "toczydełkiem" zrobić

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to sobie go CHŁOPCZE odblokuj i nie pierdziel że kmx się nie nadaje do endurzenia .

nawet sobie nie zdajesz sprawy co się da tym "toczydełkiem" zrobić

 

 

:icon_razz: :) :) :D masz w 100% racje mialem ktm lc2 125 i zawsze gdzies tam brakowalo troche mocy , ale pod 70% przeszkod dalo sie podjechac i przejechac :bigrazz:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze odczytamy wszystkie twoje posty i sprawdzimy ile bledow jest w nich? :icon_mrgreen: :biggrin: :clap:

 

co chcesz pokazac??? jak myslisz ze fajny jestes to sie mylisz.

 

sorry za off topa

 

Zapraszam do wspólnej zabawy w wyszukiwaniu błędów w moich postach! Za każdy znaleziony błąd stawiam piwo, jeśli nie znajdziesz żadnego Ty stawiasz mi. Wchodzisz?

 

Nie pisałbym tamtego posta gdyby gościu nie twierdził że nie ma w nim błędów ortograficznych. A napisałem bo może na przyszłość zapamięta jak się pisze "homologacja". Teraz napisz co Ty chciałeś pokazać swoim postem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy nie zabraknie w tych Twoich bagnach. No chyba, że taki z Ciebie hardkorowiec, że potrzebujesz unieść koło przed przeszkodą czy obrócić się na gumie w miejscu. Masa też nie jest dużo większa w tym przypadku (KMX) od hardów, więc to też nie jest przeszkoda. Pozostaje kwestia zawieszenia.

 

Jak ja żałuję, że nikt mnie nie kręcił jak jechałem do sklepu XT i postanowiłem sobie przez tamę objazdem pojechać. :icon_mrgreen: Przejeżdżałem i przypadkiem zjechałem z płyt i stałem w wodzie do jajec prawie, a ikstek obok w płytszym miejscu, a mimo to się z nim nie utopiłem. :biggrin: Co nie zmienia faktu, że już nigdy w życiu tego nie powtórzę jeżdżąc samemu. ...może WRką. :clap:

Zrobiłem tylko fotki, do tego słabej jakości po fakcie.

 

http://img520.imageshack.us/img520/9912/tamawtarnawiesw8.jpg

http://img520.imageshack.us/img520/2376/suchyrk2.jpg

http://img520.imageshack.us/img520/3498/suchakx5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem tutaj nowy. Motocrossem interesuje sie od pol roku. Moji znajomi maja pole crossowe. Chcialbym zakupic jakis motocykl konkretnie yamaha yz 125 http://www.yamaha-motor.com/sport/products.../31/0/home.aspx

Jezdzil ktos na tym motorze mozecie mi cos wiecej o nim powiedziec?? Wszyscy ludzie ktorych znam jezdza na 250 a ja dopiero zaczynam wiec chcialbym cos lzejszego. Co sadzicie o tym motorku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym znam kolesia ktory na 1 moto kupil sobie wlasnie KX 250cc i jakos zyje.

 

 

Ja dzis jeździłem Husqą Wr 250 04' i też jakoś żyje.

Tylko co z tego że jakoś żyje jak jeżdzę tym z taką prędkością z jaką jadę HM'em CRE 50 po lesie :]

A wiesz dlaczego? Bo ten motocykl dla ludzi z małym doświadczeniem JEST ZA MOCNY. A jak zwykla z niego pizd**, i tak muli tego kx'a ze sie olej leje z wydechu to tylko pozazdrościć następnemu właścicielowi...

125cc na początek - Spoko, troche się pojeździ, pare większych gleb będzie ale jaka technika.

250cc na początek - strach, wszystko wolniej niz na setce, motocykl zupelnie nieobliczalny...

POMYŚL CZASEM.

 

Wiem ale dla mnie enduro to moto ktore ma kierunki swiatla stop itp. czyli moto do jazdy barziej w ruchu publicznym... Moze sie myle ale wg mnie tak jest:D

 

To co jak odkręce kierunki i zdejme tylną lampę w dt 125 to mam crossa? :icon_biggrin:

Albo jak kupie EXC 125 bez kierunków to też cross.

Człowieku...

WŁĄCZ MYŚLENIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie gdzie ty tam masz jakies błedy? są tylko literówki zadnych ort. nie ma a literowki to rzecz normalna w internecie jak ktos pisze szybko

 

Ani myślę Cię rozśmieszać, szybkie pisanie musi się - jak widzę jednak wiązać z modyfikacją poostów :notworthy:, a w temacie: bierz xlr250 (zawsze ją polecam wszystkim pytającym o podobnym profilu zainteresowań, jedyny problem - waga < 100kg).

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie w pełni odblokowaną dt125 czy kmx'a,

kwota jaką dysponujesz idealnie wystarczy na wyżej wymienione motocykle, również nie będziesz musiał dużo do nich dokładać.

miałem w pełni odblokowaną dt125 i motocykl był na prawdę przyjemny. Oczywiście są rzeczy które nie do końca mi odpowiadały, ale coś za coś. Albo kupujesz yz czy innego crossa i zmieniasz tłoki i korby co "chwile" albo kupujesz coś co nie wymaga tak częstego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...