Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!!Co prawda nie jestem z Łodzi ale można powiedzieć, że Kolumna Łask to okolice:)A tak po za tym to studiuje w Łodzi.Mam nadzieje, że bedzie okazja się kiedyś spotkać na drodze albo gdzieś..Pozdrawiam i do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Dopiero postanowiłam w jakiś sposób sformalizować mój związek z jednośladami, więc oto jestem :icon_biggrin: . Bardzo chętnie jakoś aktywnie się włączę w Łódzkie życie motocyklowe, tylko dajcie znać jak. Do zobaczenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :):)

powielę to co pisałam na ogólnym forum :icon_razz:

Jestem studentką IV roku UŁ pedagogiki i przymierzam się do pisania pracy magisterskiej :) w związku z tym prosiłabym chętnych o pomoc :) moja praca dotyczy motocyklistów łódzkich i agresji na drodze jednak nie chcę powielać prac, które przedstawiają motocyklistów w złym świetle, chcę poświęcić większą część rozdziału żeby opisać ludzi z pasją, którzy kochają jazdę na motocyklach :) pytania w wywiadzie dotyczą pytań o to skąd zamiłowanie do jednośladów, jak motocykliści odnajdują się pośród innych kierowców na drodze itd

wywiad jest przeprowadzany anonimowo zatem żadne dane osobowe nie będą podawane w pracy :)

osoby które będą chciały pomóc będą mogły mieć wgląd w to co piszę. Nie mam zamiaru przeinaczać faktów jakie mi zostaną dostarczone, zatem nie będzie problemu z przejżeniem pracy :)

 

osobiście nie posiadam prawka kat A ani motocykla ale kocham prędkość i podziwiam ludzi kótrzy potrafią zapanować nad maszyną :) wożę się niewielkim samochodem, który niebawem zostanie zmieniony na nieco większe i szybsze auto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o spoko, ja mam bardzo dużo do powiedzenie na temat pasji i tego jak motocyklista/ka się odnajduje na drodze pełnej buraków :crossy: . Jak by co daj znać

 

Zmieniając temat, czy w ogóle ktokolwiek z łódzkich motocyklistów tu zagląda? Jakoś nudą wieje :icon_eek: ... Są jakieś cotygodniowe spotkania? Chętnie bym się wprosiła :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libraa tak się zastanawiam, czy się czasem nie spiknęliśmy, albo nawet się nie znamy, bo kończyłem Pedagogikę...

A tak, to jak pisał kr69... na forum w jego podpisie jest sporo luda co się umawia regularnie w danych miejscach. Wystarczy podjechać i za buziaka będziesz miała takie wywiady że hohooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy w tej branży pod tym profi to gdzie włókn\wróblewskiego czy przy pojezierskiej i o której dajcie jakiś namiar a co z placem dąbrowskiego kiedy i o której dajcie jakieś namiary i wskazówki to podiade z miłą chęciom pozdrawiam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich też jestem nowy na forum i też nie mam pojęcia gdzie jest to profi, i gdzie są jakieś spotkania czy zloty a chętnie bym z kimś pośmigał

 

 

cześć ryba podaje namiar profi środa godz 19 włókniarzy przy pojezierskiej czekamy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grochu nie wiesz może czy te spotkania są co tydzień i do której bo pracuje na trzy zmiany i z czasem lipa a mieszkam na drugim końcu Łodzi

tak co tydzień ja będę tez za tydzień bo w tom sirode nie moge

 

tak co tydzień ja będę tez za tydzień bo w tom sirode nie moge

wejdz na WWW.nagumie.pun.pl tam są wszyscy ci sami co na tym forum ale lepiej jest sie dogadać z ziomkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...