Skocz do zawartości

Czy sowiety tyle kosztują czy to na allegro takie zwyczaje?


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gość zdekarował sie że jak czegoś brakuje to dorzuca wcześciej czy później

No własnie - z tym "czy później" to byłbym ostrożny. Najlepiej jakby gośc skompletował wszystko od razu - bo w pozniejszym czasie moze ci czasem powiedziec, ze np. "nie mam tych czesci - bo nie" - i co wtedy zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to slynna Hajnowka kolo bialegostoku. Arek czy jak mu tam lepszy kretacz pojedziesz a na miejscu sie okaze ze juz wszystkie emy poszly ale ma jeszcze kaske bez silnika z kolami od komarka i takie tam.

Chyba jeszce nie słynna aż tak :) Mówisz chyba o Siedlcach. Hajnówka to już inna bajka. :icon_razz:

Paolo 350 chodzi mi bardziej o drobnice o której zapomniało się przy kompletowanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to slynna Hajnowka kolo bialegostoku. Arek czy jak mu tam lepszy kretacz pojedziesz a na miejscu sie okaze ze juz wszystkie emy poszly ale ma jeszcze kaske bez silnika z kolami od komarka i takie tam.

:icon_razz:

 

kolejny kretacz?

myslalam ze "skutecznie" to bracia z siedlc robia przekrety. kolejny do worka.

 

a na miejscu sie okaze ze juz wszystkie emy poszly ale ma

no chyba kazdy handlasz to stosuje.. musi jakos klienta zachecic- lepiej jeszcze dla niego, gdy ten nie odroznia sowietow od siebie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier ruski jak to zwykle bywa. Dałeś 2 tys. zł ale rok temu. Z roku na rok, raczej z miesiąca na miesiąc cena rośnie. A co do kompletnosci to gość zdekarował sie że jak czegoś brakuje to dorzuca wcześciej czy później. Dodam ze pierwszego Junaka również po czesciach złożyłem. Pamały, pomały i obecnie śmiga.

Nie znaczy że jak nie miałem ruska to nie wiem jak podstawowe emkowskie rzeczy, częsci wygladają a co za tym idzie odróżnić je od innych rusków. W tej sprawie dość dobrze orientuje się. Więc niema takiej opcji ze rama bedzie od Irbita a silnik od Kaski.

 

 

rochodzi mi sie o pierdoły. Każda duperela do emki nieoryginalna lub której niemasz to 50 zł w plecy.

Smiem twierdzić , że pomimo wszystko latwiej i taniej kompletuje się junaka niż emke. obecnie wśrud sprzedawców panuje pogląd że ponieważ emka to prawie BMW to ceny bedą takie jak za BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie wśrod sprzedawców panuje pogląd że ponieważ emka to prawie BMW to ceny bedą takie jak za BMW.

 

:banghead:

i to jest ta mentalnosc.

a ze to nie koniec- od bmw pochodzi emka- od niej irbit, od mw kaska... :icon_evil:

 

najgorsze jest to, ze prawie wszyscy sie tego stosuja.

ich po prostu cos boli

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znaczy że jak nie miałem ruska to nie wiem jak podstawowe emkowskie rzeczy, częsci wygladają a co za tym idzie odróżnić je od innych rusków. W tej sprawie dość dobrze orientuje się.

GaCek- Saakaszwili dobrze Ci radzi . Jeśli czujesz się na siłach to okej . Prosty test. Odróżniasz? . Opisz mozliwie dokładnie co jest do czego i do którego modelu. Pytanie nie jest podchwytliwe . To losowo wysypane części .

http://img101.imageshack.us/img101/141/obrazcj0.jpg

Dodam że w dalszym ciągu mimo rosnących cen części ruskich i ukrainskich dorobienie każdego z tych elemetów wyjdzie Ci drożej niż zakup na motobazarze czy nawet u handlarza + przesyłka .

A no i jeszcze czemu ten silnik to sciema. Czyli co w nim jest nie tak ?

http://www.allegro.pl/item196342481_m_72_silnik_osprzet.html

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i jeszcze czemu ten silnik to sciema. Czyli co w nim jest nie tak ?

 

Ja bym stawiał na pole numerowe - chociaż pewnie się mylę (kieruję się tym, że r-71 ma je w innym miejscu);

 

Ps;

Na pierwszym zdjęciu widzę część, której jeszcze do niedawna poszukiwałem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm taa ostatnio faktycznie jest mania na weterany, ludzie wyciagaja zlomy komarow z najglebszych zakamarkow piwnicy i sprzedaja za 1000zl tzn chca sprzedac, kto kupi ogara bez papierow z brakuajcymi czesciami za 700 zl??!! a w opisie maszyny daja rozne walki ze jest to klasyk albo ze jezdzil na nim sam stalin czy cos takeigo, kiedy ja chcialem kupic WSK ludzie ktorych znam mowili ze max 300 zl i swtyknie a na allegro, 1200 zl. nie rozumiem takiej sytuacji.. ech pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK ludzie ktorych znam mowili ze max 300 zl i swtyknie a na allegro, 1200 zl. nie rozumiem takiej sytuacji

 

-odpowiem ci na to:

ludziom sie wydaje ze maja nie wiadomo co, swiruja gdy patrza na te ceny z allegro z babanem na twarzy myslac- no to bede o 1tys do przodu.

 

sa pazerni.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak macie racje. Niema sensu kupować M-ki w częściach. Jedynie w gre wchodzi komplet bo jakby nie patrzeć jest to dość drogi motor oraz częsci do niego.

Prince jak narazie nie znam sie na każdej "śrubce", więc nie bede wymyślał od czego to części. Chodziło mi bardziej o częsci karoseri a nie drobnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o częsci karoseri a nie drobnice.

 

 

no tak, ale taki dekiel to prawie ema, ale prawie robi wielka roznice :biggrin:

 

mocowanie pieca do ramy :wink: mocowanie cewki :P

 

to nie drobnica, jedna pierdola a wiele od niej zalezy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...